Ślad

+
Bardzo klimatyczne intro, świetna robota! A czas do premiery dłuży się... oj dłuży :) Tak swoją drogą, to dobrze wiedzieć, że nilfgaardzka myśl wojskowa bazuje na filozofii Pana Minsc'a z BG2: <krytyczne pudło> "Nic się nie stało?? Potrzebuję większego miecza!" :)
 
Jakieś takie :/ Nie podobało mi się to za bardzo. Chaotyczne.

Bo bitwa była chaotyczna. A rekonstrukcja wydarzeń na podstawie znalezionych przez Geralta i Vesemira śladów jest zrobiona bardzo dobrze.
Jednak to tylko rekonstrukcja i Geraltowa interpretacja. Biorąc pod uwagę "betrayer", rzeczywisty przebieg zdarzeń może odbiegać od przedstawionego w intro.
 
Biorąc pod uwagę "betrayer", rzeczywisty przebieg zdarzeń może odbiegać od przedstawionego w intro.
Ale to nie były słowa opisujące to, co będzie się działo w intrze lub w grze, a opisujące Yen. Została ona uznana za zdrajczynię przez cały świat.
 
Ale to nie były słowa opisujące to, co będzie się działo w intrze lub w grze, a opisujące Yen. Została ona uznana za zdrajczynię przez cały świat.

Pogramy - zobaczymy. W sadze raczej aż tak nie podpadła, a w grach jak do tej pory nie miała kiedy podpaść. Chociaż w świetle wyjaśnień Letho... :hmmm:
 
Pogramy - zobaczymy. W sadze raczej aż tak nie podpadła, a w grach jak do tej pory nie miała kiedy podpaść.
Ścigali ją na równi z Vilgefortzem, gdyby nie Francesca i zamiana w figurkę, to mogłoby się to różnie skończyć.
 
W ogóle dziwi mnie że REDzi nie zamieścili tej informacji pod filmem na youtubie. Mając te informacje całkowicie inaczej ogląda się to intro, i docenia jeżeli będzie płynne przejście pomiędzy zakończeniem intra a startem gry.
 
Jestem ciekaw czy wszystkie filmiki w W3 będą CGI. A temat już chyba do zamknięcia, co? W końcu intro już zostało opublikowane. :)
 
Ścigali ją na równi z Vilgefortzem, gdyby nie Francesca i zamiana w figurkę, to mogłoby się to różnie skończyć.

To właśnie przez Stokrotkę z Dolin ją oczernili o współpracę z Vilgefortzem. Bo w końcu po zamachu na Thanedd zniknęła bez śladu.
 
A mi tam to intro się w ogóle nie podoba. Yennefer patrzy się na to wszystko, jest taka zdziwiona jakby była pijana i próbowała dojśc do domu kumpla żeby dojsc do toalety. Weszła w sam środek bitwy a potem takie:

Yyyy Lul gdzie ja co ja yyy o kurde, szolnjerze nacjerajom, otpale spela

NIE bijcie, to tylko moje zdanie ;-;
 
Zauważyliście, że ten żołdak, z którym Yen zderzyła się w czasie ucieczki, to prawdopodobnie ten sam, który wręczał nagrodę Geraltowi w "Zabijając potwory"? w każdym razie jest do niego łudząco podobny.

Komuś nie chciało się robić nowego modelu to użyli starego z km
 
Top Bottom