Wiedźmin 3: Dziki Gon - nowy fragment rozgrywki z komentarzem twórców oraz sesja pytań i odpowiedzi na żywo na kanale Twitch GOG.com!

+
Kurde, kurde, kurde. Nie znając najnowszych wieści umówiłem dzisiaj w nowej pracy spotkanie z klientem na godz. 19,00 w poniedziałek. I co gorsza powiedziałem już o tym szefowi, więc nawet nie mam jak odwołać :wallbash:.
 
@Yakin
Niestety życie potrafi płatać figle. Ale na pewno po powrocie będziesz mógł nadrobić jeszcze zaległości ;)
Ja w poniedziałek musiałem się zamienić na poranną zmianę, bo po południu mam jeszcze sporo spraw do pozałatwiania i też nie wiem czy uda mi się zdążyć na czas.
 
Cieszy fakt, że zatrudniona przez Redów cosplayerka w sposób nie pozostawiający żadnych wątpliwości ukazuje mediom postać Ciri. Dlaczego nie topless?

View attachment 9513
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    37 KB · Views: 40
Na tym forum pewnie tak. Cycki złe, ramie złe. Niech ta chora cywilizacja wreszcie upadnie.

Co ci zrobiła cywilizacja? A "odsłanianie" w opinii niektórych prowadzi do seksualizowania postaci Ciri i to nawet bardziej niż Triss czy Yen w związku z czym niezaznajomieni z fabułą sagi gracze oczekują np.: scen seksu Geralta z Ciri, a fani sagi się na nich wkurzają. Ludzie przeciwni kreowaniu takiego wizerunku Cirilli po prostu chcą oszczędzić frustracji sobie i rozczarowania innym, jest w tym dużo racji.

Poza tym - ich (podobnie jak mnie) męczy wpychanie tego seksu wszędzie gdzie się da, nie mówię że wszystkie kobiety w W3 mają chodzić w burkach, ale to czasami jest niepotrzebne, męczące i sprzeczne z logiką (nawet wojowniczki muszą mieć odsłonięte jak najwięcej ciała, albo chociażby obcisły strój, który wrzyna się w ciało jak lateks, a nie skóra).
 
Co ci zrobiła cywilizacja? A "odsłanianie" w opinii niektórych prowadzi do seksualizowania postaci Ciri i to nawet bardziej niż Triss czy Yen w związku z czym niezaznajomieni z fabułą sagi gracze oczekują np.: scen seksu Geralta z Ciri, a fani sagi się na nich wkurzają. Ludzie przeciwni kreowaniu takiego wizerunku Cirilli po prostu chcą oszczędzić frustracji sobie i rozczarowania innym, jest w tym dużo racji.
Nie będzie żadnych ataków, bo nikt normalny po zobaczeniu jej dzieciństwa i dowiedzeniu się o relacji ojciec-córka u Geralta i Ciri nie będzie chciał z nią uprawiać seksu.
 
Co ci zrobiła cywilizacja? A "odsłanianie" w opinii niektórych prowadzi do seksualizowania postaci Ciri i to nawet bardziej niż Triss czy Yen
Rozumiem, że „sekzualizowanie” postaci Geralta w ręczniku po kąpieli też Ci przeszkadza i też będziesz pisał post z protestem, tylko jeszcze się za to nie zabrałeś?

Ludzie przeciwni kreowaniu takiego wizerunku Cirilli po prostu chcą oszczędzić frustracji sobie i rozczarowania innym, jest w tym dużo racji.
To może niech nie próbują uszczęśliwiać innych na siłę i narzucać im swojej moralności. Każdy potrafi sam ocenić, co go gorszy, frustruje czy rozczarowuje, a co jest po prostu częścią (przyjemną) dorosłego życia.

Poza tym - ich (podobnie jak mnie) męczy wpychanie tego seksu wszędzie gdzie się da, nie mówię że wszystkie kobiety w W3 mają chodzić w burkach, ale to czasami jest niepotrzebne, męczące i sprzeczne z logiką [...]
Jak wyżej. Nie każdego wpychanie i seks męczy tak bardzo jak Ciebie i „ich”.
 
@Koreon
To, że gracze nie czytali sagi to ich problem, nie nasz. Jeżeli ta przysłowiowa już "rozchełstana koszula Ciri" prowadzi kogokolwiek do myśli, że główny bohater musi ją posiąść, to (i tutaj się posłużę retoryką znienawidzonego przeze mnie Niesioła) niech się zapisze na wizytę do psychologa/lekarza. Niestety.

Ktoś ostatnio wrzucił na forum górnolotne wypociny 3 kolegów ze skajpaja. Chłopak jarał się W3 jak małe dziecko prezentami na wigilię. Nagle okazało się, że nie ukończył wcześniejszych gier, a lekturę Wiedźmina zakończył na opowiadaniach (w porywach, bo pewnie też nie dotrwał do końca). Jeżeli tacy ludzie mieliby wzbudzać złość u fanów sagi, to już sam nie wiem co Ci na to powiedzieć. Niech se żyją w tych swoich fantazjach.

Co do cywilizacji to robi mi to, że zaczyna skręcać w złym kierunku. Raczej nie będę się tutaj strasznie rozpisywać, bo mnie szypek26 albo Zi3lona skopie (skopie dla zasady, nie mieszam w to ich poglądów oczywiście). Ludziom coraz częściej w mediach przeszkadza ogólna seksualność albo zdrowe wartości rodzinne. Jednocześnie ci sami ludzie oglądają często programy mocno propagujące prawdziwe zboczenia (vide Ugotowani, czy program z dr Szczytem). Taka propaganda. Ale to już OT^^
 
Last edited:
Co do cywilizacji to robi mi to, że zaczyna skręcać w złym kierunku. Raczej nie będę się tutaj strasznie rozpisywać, bo mnie szypek26 albo Zi3lona skopie (skopie dla zasady, nie mieszam w to ich poglądów oczywiście). Ludziom coraz częściej w mediach przeszkadza ogólna seksualność albo zdrowe wartości rodzinne. Jednocześnie ci sami ludzie oglądają często programy mocno propagujące prawdziwe zboczenia (vide Ugotowani, czy program z dr Szczytem). Taka propaganda. Ale to już OT^^

Ale to w takim razie nie jest wina cywilizacji, tylko jej spaczenia :listen: (<- czy tylko dla mnie ten emot wygląda jakby Zoltan dłubał w nosie?). Koniec tematu bo wpadną błękitni.
 
Nie wiem co wy chcecie od Ciri i temu jak się w nią wcielają. Każdy kto czytał i każdy kto ją widzi nawet nie czytając wie, że to nie do końca grzeczna dziewczynka. Nigdy ją nie była i zawsze lubiła pokazać pazura. A co pomyślą inni, to nie mój problem :p Nasza bohaterka wygląda tak jak powinna, a jej odwzorowanie w cosplay'u jest mega. Swoją drogą to bardziej nie rozumiem tego co złego jest w tym, że Ciri wygląda jak kobieta w swoim wieku i o takim charakterze jaki też miała i dlaczego nagle ktoś stwierdza, że miś Puchatek jest demoralizujący bo biega bez spodni. Naprawdę, jeszcze trochę i u nas zacznie się zasłaniać sutki*, etc, ale sex, przemoc i narkotyki będą w pełni w porządku. Ale to tylko taka drobna dygresja z mojej strony :p

*w grach
 
Last edited:
Ło bosze akurat poniedziałek, moje zaliczenie kolidują ze wszystkim co chciałbym przez najbliższe 2 tygodnie obejrzeć i zrobić...
 
Top Bottom