Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
Na gameplay'u wiało bo nadchodziła burza. Przynajmniej pod koniec. Poza tym fakt, jak na mój gust drzewa trochę za mocno się kołyszą (same liście i najmniejsze gałązki powinny drgać) no chyba że wiatr faktycznie jest aż tak silny, ale tego nie widać :p
 
The Witcher 3 has about 45.000 lines of dialogue.
Nie wiem czy ktoś już wrzucił tę informację:)
Na fact sheecie było kiedyś napisane 30 k +. Sporo się rozrosło:)
Dla porównania W1-20k
W2-23k
 

Guest 3669645

Guest
Ja z nudów robię sobie listę rzeczy, które zrobię w grze zaraz po ukończeniu prologu :teeth:

1. Sprawdzę Oxenfruit
2. Sprawdzę wielkość Novigradu i porównam go z wielkością Wyzimy
3. Poszukam gnomów w Novigradzie
4. Poszukam sklepu Piercevala w Novigradzie
3. Przejadę się z północnego krańca mapy na południowy, sprawdzę ile mi to zajmie
4. Poszukam Karksteina / Shuni w Oxenfruicie
5. Znajdę jakiś urokliwy punkt widokowy i poobserwuję sobie jak mija doba

Jeszcze myślę co dalej.
 
Last edited by a moderator:
@AndrewXRW

Podobna atmosfera była po tym:



Źle im nie życzę, ale już (najdalej !!!) dwa miesiące do wersji gold.
 
To nie była ich decyzja. Twitch pozmieniał coś w rozkładzie, a Miles i Damien musieli już wracać do Polski.
Tu jest wypowiedź Chrisa:
Sorry today's panel was cancelled. Twitch had to reschedule some panels and we were moved to a later time. But Miles & Damien have to fly home today and the new panel time was too late for them to take part, so we had to cancel. =(
 
Myślicie, że jeśli przesuną premierę, to będą od nowa pisać silnik albo renderer, żeby ludzie nie krzyczeli w internecie?
Otóż internet ma to do siebie, że słychać najgłośniej tych zrzędzących, ukontentowani rzadziej się wypowiadają.
Watch Dogs miało downgrade, krzyki i płacz. Miliony egzemplarzy.
Unity miało straszną stronę techniczną, krzyki i płacz. Miliony egzemplarzy.
Dark Souls 2 miało największy downgrade, jaki kiedykolwiek widziałem. Miliony egzemplarzy.
 
Top Bottom