Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Więc to jest genialny sposób na marketing. Trzeba wydać "crapa" i wtedy miliony egzemplarzy są pewne. Ale zawsze jest tak, że wyjątek potwierdza regułę.
 
Watch Dogs miało downgrade, krzyki i płacz. Miliony egzemplarzy.
Unity miało straszną stronę techniczną, krzyki i płacz. Miliony egzemplarzy.

Nie na PC, a po kontakcie Unity to i grający na konsolach pluli sobie w brodę, także tego...
Grunt coby optymalizacja była na poziomie, bo kiepska strona techniczna położy każdy tytuł.

Dark Souls 2 miało największy downgrade, jaki kiedykolwiek widziałem. Miliony egzemplarzy.

Zacna gra, wymagania ma niewielkie, a oprawa broni się stylem.
 
@sebogothic

Trzeba jeszcze być dość znanym wydawcą/developerem aby taki myk się udał.
Może z Wiedźminem 3 RED'zi pragną wejść do tego "szacownego grona" i spocząć tuż obok UBI oraz Activision?
 
Jak dobrze zareklamujesz to i sprzedaż "cuchnące g." zawinięte w złoty papierek.

[video=youtube;e-LE0ycgkBQ]https://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ[/video]
 
Nie wiem czemu ludzie zwracają jeszcze na to uwagę od premiery nowych konsol nie widziałem jeszcze gry która po premierze wyglądała by tak samo jak na trailerach. W najbliższym czasie nie zapowiada się aby się to zmieniło.
 
Jedynym odnośnikiem jakości powinien być gameplay. A ten się nie zmienił od 2014 roku. Więc jaki downgrade? Czemu ludzie się teraz budzą?
 
Jedynym odnośnikiem jakości powinien być gameplay. A ten się nie zmienił od 2014 roku. Więc jaki downgrade? Czemu ludzie się teraz budzą?

A gdzie tam. Skyrim na koksie wciąga W3 nosem, nie ma wyostrzających filtrów, nie ma filmowych ujęć jak w trailerze.
Gra nie wygląda jak na zajawce. No niemożliwe.

Nudy na pudy. Przydałby się jakiś dziennik deweloperski opisujący którąkolwiek z mechanik gry, żeby skupić uwagę ludzi na czymś innym, niż grafika.
 
@Rustine

Pewnie dlatego, że trailer z VGX miał magiczny napis:

IN-GAME FOOTAGE

Nie wierzę, że RED'zi planowali pokazać nam takie "przerywniki", a później taki game-play jaki widzimy teraz.


Sami sobie naważyli, to niech teraz piją :cheers:.
 
Last edited:
A ten się nie zmienił od 2014 roku. Więc jaki downgrade? Czemu ludzie się teraz budzą?
Mi się tam wydaje, że 35 minutowy gameplay wyglądał lepiej. Może dlatego, że był na ultra? Albo przynajmniej miał HairWorks od Nividii. Być może dziwnym trafem pokazano wtedy też lepiej wyglądające lokacje? No i kolorystycznie nie był przesycony, choć to może sprawka pory dnia.
 
Nie mówimy teraz o jakości tytułu, a o jego sprzedaży. Nie ma teraz sensu przesuwać premiery, bo W3 i tak zejdzie z półek.

Mi również szło o sprzedaż i na PC Ubi ma się z roku na rok gorzej. A to czy W3 zejdzie pewne wcale nie jest. To nadal nie jest duża, znana marka i nie każdy rzuci się na to w ciemno, to raz, a dwa jeśli okaże się, że od strony technicznej gra leży, to żegnaj budowana przeszło dekadę reputacjo i na wynikach sprzedaży odbije się to również. Jeżeli jednak gra obroni się art designem, gameplayem i będzie działać dobrze, to i o downgradzie ludziska szybko zapomną. Najwyżej będzie trochę szumu, ale produkt się obroni.
Ponieważ W3 zapowiada się dobrze (choć pewne sprawy jak alchemia, balans mogą budzić wątpliwości) a w dodatku jest tytułem wyglądającym naprawdę fajnie przez duże "f", to potencjał jest. Teraz tylko nie dać ciała z optymalizacją.
 
Jedynym odnośnikiem jakości powinien być gameplay. A ten się nie zmienił od 2014 roku. Więc jaki downgrade? Czemu ludzie się teraz budzą?

Bo wtedy można było jeszcze liczyć na to ze gra będzie wyglądała lepiej na kolejnym buildzie (czyt. jak na trailerach), a teraz już po prostu za mało czasu...
 
@Rustine

Czepiam się, bo gdy pierwszy raz zobaczyłem ten trailer (przyprawiony później/wcześniej bullshotami) to pomyślałem:
- Nie, to nie możliwe. Zbyt piękne aby mogło być prawdziwe.
Ale RED'zi kadzili i że nie byli dotąd ludźmi, którzy kłamią w żywe oczy albo rzucają zbyt wiele słów na wiatr (pomijam nazbyt bujną wyobraźnie Gopa i jej upust w dziennikach), uwierzyłem. Teraz czuję się nieco dotknięty.
Nieco tak jak czułby się człowiek zdradzony przez dobrego kumpla, którego znał od lat i myślał, że na kim jak na kim, ale na min może bezgranicznie polegać. Okazuje się, iż jest to osoba niemal taka jak wszyscy inni. Gdyby Wiedźmina 3 produkował EA/UBI aż tak bym się nie pieklił, bo wiem jakie stosują zagrywki. To jednak była nowość ze strony Polaków.

I pamiętajmy: Downgradeu nie ma! :harhar:
 
@IwaN
Jeśli włączysz Wiedźmina 3 w DSR w 4K, to naprawdę opadnie Ci szczęka, gwarantuję. Spróbuj tak z dwójką, jest lepiej niż w Unity.
 
No i kolorystycznie nie był przesycony, choć to może sprawka pory dnia
Niekonieczbie pory dnia,tylko miejscówki. Popatrz na sam początek gameplaya - Novigrad. Jeśli chodzi o kolory to w żadnym momencie paxowego gameplaya nie były one tak nasycone jak tam.

A co do tego, że 35min. wyglądał lepiej - moim zdaniem nie. Wyglądają bardzo podobnie. Wolę jednak paxowy ze względu na to: http://a.pomf.se/jbtifc.mp4 Żadna scena z 35min. nie prezentowała się tak dobrze. Moim zdaniem :).
 
Top Bottom