Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
SMiki55 said:
[...]
Takiej architektury, takich wdzianek, takiego klimatu chcę w Wiedźminie! /
... ale to już było (dwa razy)
... wróci po raz jeszcze (w Dzikim Gonie)

Architekturze i obejściu z W1 i W2 moim zdaniem ciężko cokolwiek zarzucić. W ciasnych i brudnych uliczkach Wyzimy prawie było czuć smród miasta, a stojąc na skraju zawalonego przez smoka mostu w prologu W2 wręcz czułem powiew wiatru. Przechodząc przez Bindugę pomiędzy drewnianymi chałupami odruchowo omijałem błotniste kałuże z podejrzanej substancji - przecież w nocy nie padało...
 
To tylko rok 2014 i życzenia dla fanów :) Ale już są ludzie, którzy wychodzą z nędzną teorią premiery W3 na grudzień 2014 :p
 
To ja rzucę swój typ wygenerowany według tego samego klucza: 2014.01.24. Kto machnie wcześniejszą datę na podstawie cyferek 2, 0, 1 i 4?
 
mbwrobel said:
To ja rzucę swój typ wygenerowany według tego samego klucza: 2014.01.24. Kto machnie wcześniejszą datę na podstawie cyferek 2, 0, 1 i 4? />
24 stycznia 1024

Wygrałem!
 
SMiki55 said:
24 stycznia 1024

Wygrałem!
Myślałem o wcześniejszej przyszłej dacie. Ale wporzo. Jak już zdobędziesz tą płytę wykutą ze stali meteorytowej, to teraz znajdź kowala, co Ci odpowiedni napęd wykuje .
Chyba, że gra będzie wyryta runami na dębowych deskach - wtedy czeka Cię wklepywanie kodu (niczym ze starych czasopism komputerowych do Atari 65XE) gdzieś do czasów CyberPunku w 2033 roku
 
Fajnie jakby Redzi zainteresowali się "Kingdom Come: Deliverance" :) Wyobraźcie sobie jakie możliwości to przed redami i Warhorse otwiera :D
 
Wojtak212 said:
Fajnie jakby Redzi zainteresowali się "Kingdom Come: Deliverance" :)/> Wyobraźcie sobie jakie możliwości to przed redami i Warhorse otwiera :D/>

Gdzie kucharek sześć...
 
Tam jest co chędożyć :p Warhorse poszukuje producenta, więc dlaczego Redzi nie mogliby ich przyjąć, pod swoje skrzydła :)
 
Choćby dlatego, że gra za bardzo klimatem przypomina Wieśka. Wiem, że nie ma elementów fantastyki, ale mimo wszystko jest całkiem podobna. A to niedobrze. Lepiej, żeby Redzi zrobili coś w innym stylu.
 
Uspokoiło się na forum, hype po trailerze opadł. Podsumowując dotychczasową pracę redów to trzeba przyznać pomimo tego że pokazali mało graczom, to zrobili dobrą robotę. Ciężko chyba będzie aktualnie znaleźć osobe która nie wiedziałaby o Wiedźminie 3. Wierze też że po nowym roku skończą się już 1-2 minutowe filmiki i REDZi rzucą prawdziwą bombe czyli dłuższy gameplay z komentarzem RED'ów, oraz informacje na temat ważnych aspektów gry czyli rozwój postaci, drzewko talentów, alchemia, wygląd ekwipunku (fajnie jakby CDPR zrobiło osobny dla konsolowców, a osobny dla PCetowych, bo np w Skyrimie podstawowy dla pc to była jakaś tragedia, bo przeniesli z konsoli). Postacie główne dotychczas również nie zostały przedstawione, czyli tak na prawdę duże pole do popisu dla Redów, i na prawdę dużo zawartości który mogą wykorzystać w nowym roku.

Nic tylko czekać, coś czuje że przyszły rok CAŁY będzie pod znakiem Wiedźmina, i oby więcej materiałów dla graczy a mniej dla prasy :p.


PS. Najlepsze jest to że zapewne nie skończy się jeszcze dobrze hype po wyjściu Wieśka, a tu Redzi zapewne będą wyskakiwać z materiałami promocyjnymi Cyberpunka 2077, będzie się działo.
 
HypeHunter said:
Choćby dlatego, że gra za bardzo klimatem przypomina Wieśka. Wiem, że nie ma elementów fantastyki, ale mimo wszystko jest całkiem podobna. A to niedobrze. Lepiej, żeby Redzi zrobili coś w innym stylu.
Z punktu widzenia moddera, perspektywa przejęcia projektu przez Redów byłaby bardzo kusząca. Kilkaset nowych assetów do legalnego wykorzystania w modach do trójki - mniam :)
 
Tak sobie przeglądam Gry Online.pl (http://www.gry-online.pl/) i spostrzegłem cień Geralta, z dopiskiem 3, przy dacie 23 grudnia, ciekawe czy podadzą coś nowego (jakiś nowy wywiad, czy coś), czy to tylko dotychczasowe podsumowanie.
 

Guest 3669645

Guest
@up No ciekawe, ciekawe. Nie wygląda to na nic nie znaczącą ozdobę bo inne okienka są puste. Przypomina to kalendarz adwentowy z słodką niespodzianką na każdy dzień :D

Jeśli to nie przypadek to też obstawiam coś w stylu "dnia z wiedźminem" gdzie zapodadzą jakiś artykuł podsumowujący dotychczas wypuszczone materiały, może jakiś wywiad nowy, byłoby miło.
 
O, właśnie o tym cieniu chciałem napisać, ale kolega mnie ubiegł. I też wydaje mi się że to będzie właśnie jakieś podsumowanie wszystkiego, co o W3 do tej pory się ukazało. Ale - idą Święta, więc może jakiś prezencik dla fanów? Zobaczymy.
 
Mnie bardziej ciekawi jutrzejszy szok 2013. Coż może być bardziej szokującego od nagłego, niezapowiedzianego dodatku do W2? A w nim Dolina Kwiatów.

Tzn. oprócz hiszpańskiej inkwizycji.
 
Zapewne ujrzymy trailer, przedstawiający scenę wkroczenia novigradzkiej inkwizycji do skarbca, w którym przechowywano rezerwy novigradzkich koron, czasowo przerobionego na więzienie, w którym jeszcze od pierwszej zapowiedzi trzymano w odosobnieniu niziołki i gnomy.
 
robert70r said:
Ale - idą Święta, więc może jakiś prezencik dla fanów? Zobaczymy.

Prezentem byłoby zobaczenie trailera z E3 w najnowszej wersji (tej z VGX) silnika graficznego (ach, to futerko ...).

P.S. Chyba jednym z moich noworocznych postanowień będzie rozpoczęcie zbiórki funduszy na nową grafikę od "zielonych".
 
IwaN said:
Chyba jednym z moich noworocznych postanowień będzie rozpoczęcie zbiórki funduszy na nową grafikę od "zielonych".

Niestety, chyba nie ma innego wyjścia i ja już zacząłem (GTX 780 Ti, to nie w kij pierdział z ceną))
 
Top Bottom