Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
GOAT - koza

 
Wszystkie te nowe wywiady to kopiuj / wklej. Widocznie nikt z firmy nie może nic powiedzieć, więc odpowiedzi ciągle się powtarzają, ale powoli robi się to męczące. Chciałbym wkońcu nowych informacji na temat gry.
 
Widze że dobrze że sobie zrobiłem przerwę od forum, bo nic nowego :D. Czemu podejrzewacie ze coś dostaniemy w marcu? Jest jakiś event?

@dandelion

Uuu, wiec mamy jakiś, prawie konkret :D, zobaczymy, mi już hype opadł, od vgx tak wieje nudą że o trzecim Wieśku czasem zapominam :D
 
Last edited:
A dla wyszukujących ciekawostek. Postać na koniu obok Geralta. Rękawice ćwiekowane, wiedźmiński miecz i kaptur spod którego wywiewa długie jasne włosy. Czy tylko ja obstawiam pewną znaną z sagi pannę, królewnę, wiedźminkę i czarodziejkę?
Jeśli wysłuchasz uważnie usłyszysz męski głos podobny do głosu vesemira.
 
A ilu aktorów podkładało głos pod parę postaci w Wiedźminach? :) Ja bym się tym nie sugerował... Btw witamy na forum. :cheers:
Bez przesady Nap, aktora który podkładał głos pod tak ważną postać nie można tak po prostu przypisać do innej waznej postaci.
 
Nie wiem, czy widzieliście, ale pojawiły się recenzje nowego Thiefa. Wspominam o tym, gdyż redzi powinni wyciągnąc kilka wniosków z tej premiery. Gra ma kilka mechanizmów, z których warto brać przykład, między innymi bardzo rozbudowane możliwości konfiguracyjne, a jednocześnie wykłada się na próbie zadowolenia szerokiej rzeszy klientów, od prawa do lewa. Niby jest główny wątek, jakaś tam historia, a więcej zabawy dają zadania poboczne.
Czy więc da się zrobić Wiedźmina tak, by każdemu odpowiadał? Tak pytam, bo często podnoszony jest w dyskusjach forumowych argument, że co komuś szkodzi, że coś tam wprowadzą, przecież nie musisz używać.
http://www.gram.pl/artykul/2014/02/24/thief-recenzja.shtml
 
Ostatnio jest moda na wydawanie niedokończonych gier. Kiedyś gry robiło się dla graczy, a teraz dla kasy i byle szybciej tą kasę zarobić.
 
Top Bottom