Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Niektóre animacje, cutscenki jakieś takie ciekawsze się wydają, ale pewnie to narzekanie, jakbyśmy dostali to, to byśmy narzekali na to co mamy teraz jakbyśmy to zobaczyli.
 
Blady said:
[media]http://www.youtube.com/watch?v=Ku2Paodt1N0[/media]

Geralt już wcześniej umiał skakać

To jest świetne! Ja chcę takiego W2! Geralt normalnie skakał, te widoczki były jakieś bardziej realistyczne, a jakie niebo! Nie było żadnych dziwnych animacji przechodzenia przez drzwi ani sztucznych barier tak jak przy rynku. Geralt świetnie się rusza w walce, prawie jak w W1 tylko jest swobodny. Przy każdym przerywniku czy innym filmiku jest piękne przejście w animacji powrotem do gameplay'a niczym w GTA 5. Dlaczego nie dostaliśmy tego w ręce?

PS: Nawet twarz była jedynkowa!
 
Ta animacja przeskakiwania jest świetna, pisałem już kiedyś że bardzo chętnie zobaczyłbym coś takiego w W3 (zwykła animacja skoku nad jakimś płotkiem wyglądałaby idiotycznie). Co do swobodnego poruszania, jeszcze jakby drzwi mógł otwierać byłoby fajnie. Po wyciągnięciu miecza strażnik który prawie na niego wszedł cofa się, jakby miał się na niego nabić, wygląda to bardzo realistycznie, ciekawe czemu nie wprowadzili tego wszystkiego w grę.
 
Shasiu said:
Ta animacja przeskakiwania jest świetna, pisałem już kiedyś że bardzo chętnie zobaczyłbym coś takiego w W3 (zwykła animacja skoku nad jakimś płotkiem wyglądałaby idiotycznie). Co do swobodnego poruszania, jeszcze jakby drzwi mógł otwierać byłoby fajnie. Po wyciągnięciu miecza strażnik który prawie na niego wszedł cofa się, jakby miał się na niego nabić, wygląda to bardzo realistycznie, ciekawe czemu nie wprowadzili tego wszystkiego w grę.
Animacje "żrą" dużo zasobów, więc podejrzewam, że wymagania na PC mogłyby być przez to większe.
 
Takim przeskokiem jak Geralt i NPC przeskoczyli płotek Geralt wychodzi ze statku Roche'a - początek pierwszego aktu.
 
Tylko ja myślę, że ten medalion jest kozacki?

 
Arraqnz said:
To jest świetne! Ja chcę takiego W2! Geralt normalnie skakał, te widoczki były jakieś bardziej realistyczne, a jakie niebo! Nie było żadnych dziwnych animacji przechodzenia przez drzwi ani sztucznych barier tak jak przy rynku. Geralt świetnie się rusza w walce, prawie jak w W1 tylko jest swobodny. Przy każdym przerywniku czy innym filmiku jest piękne przejście w animacji powrotem do gameplay'a niczym w GTA 5. Dlaczego nie dostaliśmy tego w ręce?

PS: Nawet twarz była jedynkowa! />
O tak! też chętnie zagrałbym w taką dwójke. Chciałbym, aby Geralt w Wiedźminie 3 poruszał się na podobieństwo z Wiedźmina 1 oraz powrotu finezyjnego wkładania miecza do pochwy po walce. Chciałbym, żebym znów mógł wyrażić zachwyt nad lokacjami takimi jak Brzeg, Pola, Podgrodzie. Wieczorami przy zachodzie słońca na Brzegu widoki były naprawdę piękne, a nocą na podgrodziu gdy kśiężyc by w pełni i słyszało się ten wspaniały Soundtrack aż ciarki przechodziły. Cutscenki i ekrany wczytywania lokacji według mnie też były hm.... lepsze głównie za sprawą zimnej palety barw.
 
To jest bardzo interesująca wiadomość (oczywiście nie tylko ta) z info jakie wrzucił Rustine (dzięki!) w temacie z linkami.

KM - What about UI? How will inventory look like?
MP - We don't like lists in TW2 and we want to make it more flexible and with slots or cells for items to find them faster. And limitations will be in remaining free cells not weight.
 
U mnie z angielskim nie po drodze, więc może mi ktoś odpowiedzieć czy dobrze zrozumiałem. :)/>

KM - Will we see dice poker again?
MP - Definitely not. We planned several mini-games. Few of them small, and one for two-three minutes and longer.

Nie będzie kościanego pokera?

KM - Can we do something else with horse, not just riding on it. Talk or feed maybe?
MP - Yes, horse have characteristics which you can increase, and train your horse while your journey. You can saddle wild horse with axii, but she runs away after you get down. Geralt will talk with Roach, just like in "52 and half" trailer.

Konia można rozwijać, ujarzmi znakiem aksji, ale gdy z niego zsiądziemy ucieknie, oraz Geralt będzie gadał do Płotki?
 
Przetłumaczę bardzo ciekawy wywiad z Michałem Platkow-Gilewskim.

- Pytania i odpowiedzi zawierają błędy popełnione w tłumaczeniu angielski>rosyjski>angielski>polski -

Kaermorhen.ru - Czy nasze wybory podjęte w Wiedźminie 1 wpłyną na Wiedźmina 3? (oddanie lub nie duszy Jakuba de Aldesberg Królowi Gonu)
Michał Platkow - Zaimplementujemy odmienne konsekwencje poprzednich decyzji z W1 i W2 i prawdopodobnie zobaczycie kilka postaci z powodu wyborów podjętych w poprzednich grach.

KM - Czy zobaczymy nowe mini-gry?
MP - Tak.
KM - Czy zobaczymy kościanego pokera?
MP - Definitywnie nie. Zaplanowaliśmy kilka mini-gier. Kilka z nich pomniejszych, a jedna dwu-trzyminutowa lub dłuższa.

KM - Czy zobaczymy stój Geralta z pierwszej części?
MP - Nie widziałem jeszcze tego modelu, tak naprawdę nie widziałem większości z nich. W W3 będzie około 30 nowych strojów. Każdy z nich o absolutnie unikalnym wyglądzie.

KM - Czy możemy coś robić z koniem, oprócz jeżdżenia na nim? Rozmawianie lub karmienie?
MP - Tak, cechy konia będą rosnąć, a koń będzie trenować podczas podróży. Możesz osiodłać dzikiego konia za pomocą Aksji, lecz ucieknie po twoim zejściu. Geralt będzie rozmawiać z Płotką, dokładnie jak w "52 i pół".

KM - Czy Geralt będzie miał realistyczne potrzeby: jedzenie, picie, spanie i odprężenia się?
MP - Nie, będzie realistycznie, ale nie w Simsowym sensie.

KM - Czy Geralt może kraść?
MP - Tak, może. A NPC będą na to reagować.

KM - Elementy skradankowe?
MP - Nie, nie jesteśmy ich fanami. I nie pasują do naszej gry.

KM - Co z UI? Jak będzie wyglądał ekwipunek?
MP - Nie lubimy list z W2 i chcemy stworzyć go bardziej płynnym, z kratkami na przedmioty, by znajdywać je szybciej. A limitem będzie ilość tych kratek, nie waga.

KM - Jak działa skakanie? Czy będą z nim związane specjalne zadania?
MP - Nie, po prostu może przeskakiwać przez płotki, doły i używać drabin.

KM - Czy Geralt może używać broni dodatkowych, jak hak na trofea?
MP - Szykujemy coś specjalnego związanego z nimi, lecz to niespodzianka.

KM - Czy zaimplementujecie grupowe finishery?
MP - Pracujemy nad uczynieniem je płynniejszymi. Nie będą cutscenkami, jak w W2, lecz fragmentem walki.

KM - Czy możecie powiedzieć coś więcej o taktyce w trakcie walk?
MP - Zostałeś zaatakowany przez pięciu bandytów. Są agresywni. Zabijasz ich przywódcę, a inni są teraz w pozie defensywnej, jeśli pozostał jeden przeciwnik, będzie chciał uciec. I wobec niego możesz użyć finishera.

KM - Czy spotkamy twardych przeciwników, którzy są ciężcy do pokonania na niskich poziomach?
MP - Tak, spotkacie godnych przeciwników.

KM - Zobaczymy easter eggi w W3?
MP - Tak, mamy ich specjalną listę, do których nasi autorzy mogą coś dodać.

KM - Możemy jeździć konno po pijaku?
MP - To prawnie zabronione, nie rób tego.

KM - Czy jest możliwe nakarmienie konia jabłkami?
MP - Czy to takie ważne? Nasi ludzie tworzą specjalną sztuczną inteligencję dla jabłek, jeśli tak cię to interesuje.

KM - Możemy jeździć na kucyku? Wszyscy lubią kucyki!
MP - Tak, tworzymy DLC "My Little Pony".
 
Shasiu said:
U mnie z angielskim nie po drodze, więc może mi ktoś odpowiedzieć czy dobrze zrozumiałem. :)/>/>

KM - Will we see dice poker again?
MP - Definitely not. We planned several mini-games. Few of them small, and one for two-three minutes and longer.

Nie będzie kościanego pokera?

KM - Can we do something else with horse, not just riding on it. Talk or feed maybe?
MP - Yes, horse have characteristics which you can increase, and train your horse while your journey. You can saddle wild horse with axii, but she runs away after you get down. Geralt will talk with Roach, just like in "52 and half" trailer.

Konia można rozwijać, ujarzmi znakiem aksji, ale gdy z niego zsiądziemy ucieknie, oraz Geralt będzie gadał do Płotki?
Tak
 
"We lubimy list z W2 i chcemy stworzyć go bardziej płynnym, z kratkami na przedmioty, by znajdywać je szybciej. "
To zdanie to Ty, czy Google Translator? :p
 
Top Bottom