Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jak myślicie Redzi przygotują coś na dzień Nowego Roku?

E:@down: Dzięki i wszystko jasne :D Ja tam bym chciał dostać nowego skrina z napisem Happy New Year :)

http://fextralife.com/fextralifes-most-wanted-the-witcher-3-wild-hunt/

The Witcher 3 is slated to be released in the Spring of 2014. It will be available on PC, PS4 and Xbox One.
 
Michax said:
Jak myślicie Redzi przygotują coś na dzień Nowego Roku?

E:@down: Dzięki i wszystko jasne :D/> Ja tam bym chciał dostać nowego skrina z napisem Happy New Year :)/>
Ja bym chciał gameplay, tylko to mnie zadowoli.
 

Guest 3669645

Guest
Już nam dali kartkę na święta jak i nowy rok, więc niczego bym się nie spodziewał :p

HuntMocy said:
Eee... to jest potwierdzone czy wyssane z palca? :eek:
Ty tak na poważnie? :p
 
SMiki55 said:
Hmm, kojarzy ktoś, czy w "Krwi elfów" statek Kompanii mijał Biały Most? To by mogło sporo wyjaśnić na temat lokalizacji miasteczka.
,,- Ciekawe - mruknął Geralt. - Galeas płynie pod redańską banderą, a galera jest z Aedirn. - Z Aedirn, a jakże - potwierdził szyper. - I nosi wimple namiestnika z Hagge. Ale zważcie, oba statki mają ostrodenne kadłuby, blisko dwa sążnie zanurzenia. Znaczy to, że do samego Hagge nie płyną, bo nie przeszłyby przez porohy i mielizny w górze rzeki. Płyną do Piany albo do Białego Mostu.''
Znalazłem tylko to :p
 
HuntMocy said:
Eee... to jest potwierdzone czy wyssane z palca? :eek:

Późna wiosna to moim zdaniem najszybszy realny, aczkolwiek mało prawdopodobny termin i nie przykładałbym do tego większej wagi.
Że aż się zacytuję.

...jak się spojrzy na to, co działo się z W2, wydaje się, że może się nam trafić kilka niespodzianek.
Czas jaki minął od premiery W1 do sfinalizowania prac nad sequelem to niemal równo trzy i pół roku. Jak wiemy blisko rok przy tytule nie działo się nic, leżał odłogiem. Zatem maksymalny czas produkcji to 2.5 roku. Po drodze miała jeszcze miejsce przesiadka na nowy, stworzony od zera silnik, co procesu nie przyspieszyło. W2 powstał więc w relatywnie krótkim czasie i zarazem b. trudnym dla studia okresie.
To niestety po grze widać, ale w ogólnym rozrachunku skończyło się lepiej niż w zaistniałych okolicznościach powinno.
Dwójka na jedenaście miesięcy przed premierą znajdowała się ciągle w fazie pre-alphy!
Zespół i budżet były znacząco mniejsze, w dodatku CDP, jak wspomniałem, borykał się ze sporymi problemami i co?
Jakoś poszło. Bardzo szybko, bo już na początku października gra wyszła z alphy i niemal równo pół roku później powędrowała do tłoczni.
Tym razem sytuacja jest diametralnie inna, (zdecydowanie lepsza), a sama gra już powstaje najpewniej dłużej aniżeli W2. Ale jak to będzie z premierą i gameplay'ami zobaczymy.

Ciężko powiedzieć co i kiedy, aczkolwiek prace nad tytułem znajdują się w bardziej zaawansowanym stadium aniżeli w analogicznym okresie nad W2.
Z drugiej strony, ekipa, budżet znacząco większe, sytuacja "cedepu" diametralnie różna, pełen komfort, ale i produkcja dużo, dużo większa.
Jeden z Czerwonych, swego czasu, asekuracyjnie podał, że premiera pewnie bliżej końca roku. Tyle że tego też nie należy traktować jako wiążące. Raz, że od tamtej pory sporo czasu upłynęło i wiele zmienić się mogło, a dwa, to nie jest oficjalne stanowisko CDP RED.
Oficjalne jest zaś takie, nie ma mowy o premierze w Q1, każdy inny termin nadal jest możliwy. Trzeba nam czekać na kolejne oficjalne info od ekipy. Teraz to sobie możemy pogdybać, że grę zobaczymy gdzieś tak między czerwcem 2014 a czerwcem 2015.
Liczę, że w rok po oficjalnej zapowiedzi, a więc w lutym, ruszy kampania promocyjna z prawdziwego zdarzenia, wówczas dowiemy się więcej.
 
Ty tak na poważnie? :p

Otwieram forum, a tu po oczach wali przybliżona data premiery więc dopytuję co to, skąd to, dlaczego Nie znam tego serwisu Fextra Life (czy jak im tam) więc nie wiem czy piszą na serio czy dla jajec :p
 
Upiornypies said:
,,- Ciekawe - mruknął Geralt. - Galeas płynie pod redańską banderą, a galera jest z Aedirn. - Z Aedirn, a jakże - potwierdził szyper. - I nosi wimple namiestnika z Hagge. Ale zważcie, oba statki mają ostrodenne kadłuby, blisko dwa sążnie zanurzenia. Znaczy to, że do samego Hagge nie płyną, bo nie przeszłyby przez porohy i mielizny w górze rzeki. Płyną do Piany albo do Białego Mostu.''
Znalazłem tylko to :p/>
Hmm, natknęli się na okręty już po ominięciu Żurawiej Kępy?
 

Guest 3669645

Guest
eustachyJ23 said:
Raz, że od tamtej pory sporo czasu upłynęło i wiele zmienić się mogło, a dwa, to nie jest oficjalne stanowisko CDP RED.
Oficjalne jest zaś takie, nie ma mowy o premierze w Q1, każdy inny termin nadal jest możliwy.
To o Q1 jest tym bardziej nieoficjalne :p/> Z tego co pamiętam, jedynym źródłem jest jakiś filmik z TVNCNBC, gdzie Kiciński został zapytany czy gra ukaże się w Q1, oczywiście zaprzeczył. Więc nie sprawia to, że Q2 staje się "realne" ;) Q3 też w sumie jest nierealne, no może końcówka kwartału.

Natomiast info o końcu roku można uznać za "najbardziej" oficjalne, bo zostało ogłoszone na oficjalnym Q&A Pyrkonu przez trzech REDów. Było to dawno temu, ale w kwestii daty premiery jedyna możliwa zmiana to opóźnienie :p

PS. co prawda były może ze 2 przypadki, kiedy gra zmieniała datę premiery na wcześniejszą, ale jakie to były studia i produkcje to wiadomo ;)

eustachyJ23 said:
Liczę, że w rok po oficjalnej zapowiedzi, a więc w lutym, ruszy kampania promocyjna z prawdziwego zdarzenia, wówczas dowiemy się więcej.
Te daty i liczba miesięcy od tego i tego pewno znaczenia nie mają :p Niestety tzw. "kampania promocyjna z prawdziwego zdarzenia" startuje dopiero jakieś 2 tygodnie przed premierą ;) Czyli bannery, spoty w TV, nowe krótkie zwiastuny co dzień (W2 dostał kilka premierowych zwiastunów przykładowo), próbki muzyki i dialogów, okładki.

A wcześniej jest prawie tak jak teraz -Trailer / gameplay co 2-3 miesiące. Bliżej premiery ew. jakieś mniejsze ochłapy i częstsze dostawy screenów :)
 
Ale od wróżenia to ja jestem. ;) Wiem kiedy W3 nie wyjdzie i nie będą to Q1 i Q2 2014, z prostego powodu - za mało czasu na promocje. :)
 
@Adventus, ciężko chyba o bardziej wiarygodne źródło niż Adam Kiciński, prawda?
Na Pyrkonie odnośnie daty premiery padło jedynie lakoniczne "koniec 2014" i nic więcej. Z ust jednego z Redów. Na rozwinięcie, dopowiedzenie czegokolwiek zabrakło czasu. Nic zatem nie zostało ogłoszone, a tym bardziej przez trzech przedstawicieli studia. Zaś samo Q&A ma tak oficjalny charakter, że jedyne nagranie tegoż popełnione zostało przez przypadkową osobę i sądząc po jakości dźwięku bodaj mikrofalówką.
Chyba też nigdzie poza forum wypowiedź ta nie była przytaczana, komentowana w mediach, w przeciwieństwie do tej Kicińskiego. Tak więc...

NapoleonPL said:
Wiem kiedy W3 nie wyjdzie i nie będą to Q1 i Q2 2014, z prostego powodu - za mało czasu na promocje. :)

Hmm... Pozwolę sobie nieśmiało zauważyć, że promocja tytułu w mediach trwa już od lutego.
Osobiście nie wykluczam żadnego scenariusza, nawet połowa 2015 by mnie nie zdziwiła.
Czekam na jakieś wiążące i konkretne info odnośnie daty premiery.
 

Guest 3669645

Guest
@up Nie mówię że jest niewiarygodne ;) Nieważne kogo i gdzie by tam wcisnęli, RED odpowiadający na pytanie dziennikarzy raczej by nie rzucił jakąś pierdołą, a jeśli miałby mówić coś co nie zostało jeszcze ustalone i sprecyzowane, to w ogóle by nie mówił. "Koniec 2014" zostało wypowiedziane przez jednego z REDów, do tego jest to najbardziej prawdopodobny termin premiery -Czwarty kwartał. Czego chcieć więcej :) No chyba, że ten pan z Pyrkonu (wyglądający na raczej rozgarniętego i mającego wszystko ogarnięte nt. produkcji) pomyślał sobie wtedy "a co tam, wcisnę im kit że pod koniec roku, a tak na serio to wypuścimy wcześniej, ale jestę trolę huehuehue" :p

NapoleonPL said:
Wiem kiedy W3 nie wyjdzie i nie będą to Q1 i Q2 2014, z prostego powodu - za mało czasu na promocje. :)
E tam, na promocję to zawsze czas jest. Sensowniejszy powód to za mało czasu na dopracowanie gry ;) No ale po tym też można "wyczuć" premierę. Przykładowo gdyby W3 miał wyjść już w czerwcu, to długi gameplay dawno byśmy już mieli, a gra wchodziłaby powoli w betę.

A obecnie nawet w tych krótkich zwiastunach widać błędy m.in. doczytujące się obiekty / tekstury i to nie tylko te w pobliżu horyzontu. Do tego jeszcze niedawno REDzi nawet nie wiedzieli, jak rozwiązać kilka gameplayowych kwestii. Dotąd nie wiemy co z importem sejwów.
 
Top Bottom