Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Rozmawiałem właśnie z konsultantem DPD - ponieważ mój kod, żeby śledzić paczkę nie działa, musiałem wziąć sprawy w swoje ręce. Konsultant stwierdził, że paczka o podanym numerze nie istnieje i nie ma jej w bazie danych... według CDP.PL, paczka została prawidłowo wysłana... zaczynam się bać...
 
Rozmawiałem właśnie z konsultantem DPD - ponieważ mój kod, żeby śledzić paczkę nie działa, musiałem wziąć sprawy w swoje ręce. Konsultant stwierdził, że paczka o podanym numerze nie istnieje i nie ma jej w bazie danych... według CDP.PL, paczka została prawidłowo wysłana... zaczynam się bać...

nawet mnie nie strasz....
 
@warzoch mam identyczną sytuację. Aczkolwiek paczka dla pana z infolinii mogła nie istnieć, gdyż jej jeszcze nie zaksięgowali (co podobno ma się zmienić wieczorem). Zobaczymy. Liczyłem, że dostanę paczkę dzisiaj, ale teraz zastanawiam się czy dostanę ją chociaż jutro.
 
Jeżeli sprawdzasz na stronie kuriera od razu po dostaniu tego kodu na maila to wstrzymaj się, zazwyczaj kilka godzin mija zanim uaktualnią bazy danych i kod będzie działał normalnie.
 
Tak mi dzisiaj o godzinie 16:19 odpisali:
Witam,
Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta CDP.pl
Numer przesyłki jest prawidłowy.
W przypadku wyboru formy dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej - pragniemy podkreślić, że przez najbliższych kilka godzin realizowany będzie proces przetwarzania danych i rejestrowania numerów listów przewozowych przez firmę kurierską.
W związku z powyższym w sytuacji braku informacji o przesyłce, proszę ponowić śledzenie paczki.

Pozdrawiam
Barbara Łapińska
Dział Obsługi Klienta CDP.pl
 
Możliwe, że kody przesyłek zostały już nadane kilka dni temu na magazynie i dopiero po wysyłce zostają one dodane do bazy danych. Tak więc spokojnie, wszystko powinno być na miejscu.

EDIT:
Na GOGu zostały dodane paczki językowe do ściągnięcia, jeżeli w kliencie Galaxy nie widzicie takiej opcji polecam wyłączyć i wyłączyć klienta. Polska wersja to 3 pliki - 2MB, 2GB i 550MB.
 
Last edited:
Yup potwierdzam, a mówiłem żeby dali sugestie REDzi aby wysyłać wcześniej (na tyle na ile to mozliwe) myslę że dojdzie jutro przesyłka do mnie, ale mogę się mylić.
Numer paczki wychwytuje o tyle dobrze, jak kogoś nie łapie niech nie panikuje ja dziś tak do 14 miałem że nic, pózniej numer pojawił się w bazie, aktualizacja trochę trwa statusu paczki.
 
Last edited:
Ktoś też dostał smsa od paczkomatu: "Czy słyszysz ten galop? To Twój premierowy wiedźmin, który zbliża się już do Paczkomatu. Kod odbioru otrzymasz tuż po godzinie 23.00. Bądź gotów."

Wpisałem numer przesyłki, widzę, że jest już na miejscu. Troche nie rozumiem dlaczego dopiero o 23 będę mógł odebrać skoro jest patch.
 
Numer paczki wychwytuje o tyle dobrze, jak kogoś nie łapie niech nie panikuje ja dziś tak do 14 miałem że nic, pózniej numer pojawił się w bazie, aktualizacja trochę trwa statusu paczki.

Ja tak mam od piątku do teraz, więc pewnie jutro figę dostanę. W sumie i tak mus mi czekać na moda na kamerę, więc wszystko jedno.
 
To pewnie ostatni raz kiedy będę tu pisał przed premierą, dlatego życzę wam wszystkim wspaniałej gry (ja niestety sobie nie zagram jeszcze długo), dobrych wrażeń, zimnego piwa i dziękuję za cały ten czas jaki czekaliśmy na forum mimo posuch i niedobrych wichrów, ale też świetnie się bawiąc i prowadząc długie i grzeczne, dojrzałe i merytoryczne dyskusje na ważne i potrzebne tematy.

Niech hype train zabierze nas wszystkich ku krainie niezmierzonego Hajpu.




Niech Kowal z Podgrodzia zawsze czuwa nad waszymi ścieżkami...
 
Mam pytamko, opłaca się jechać z 30 km do Katowić, żeby zobaczyć wypuszczenie wiedżmina i posłuchcać twórców czy jest to raczej marnowanie benzyny?
 
Mam pytamko, opłaca się jechać z 30 km do Katowić, żeby zobaczyć wypuszczenie wiedżmina i posłuchcać twórców czy jest to raczej marnowanie benzyny?

Tego raczej nikt Ci nie napisze, pewnie to kwestia indywidualna, czy się będzie komuś podobać :p 30km to niedużo, pojedź i sam sprawdź, czy było warto.

@Koreon dzięki!
 
Top Bottom