Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
Nic nie ma, ale wydaje się, że oryginalne utwory są lepsze, np. oryginalna dziewczyna swarożyca przy walce z olgierdem.
 
Mam pytanie nie tyle do forumowiczów co do samych twórców muzyki i udźwiękowienia w grach. Czy gracze mogą mieć jakiś realny wpływ na to co usłyszą w finalnej wersji produktu? Jeśli tak to w jaki sposób się to objawia. Potrzebuję odpowiedzi do pracy dyplomowej. Skupiam się w niej na udźwiękowieniu gier. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.:)
 
W marcu przyszłego roku w moim mieście odbędzie się koncert Percivala z muzyką z Dzikiego Gonu. :)
Propozycja nader ciekawa, bo wydarzenie będzie miało miejsce w sali koncertowej Dworu Artusa:
http://artus.torun.pl/events/wiedzmin-percival/

Chętnych zapraszam i proponuję wypad na starówkę po fakcie. Mamy kilka lokali z dobrym piwem (i nie tylko).
SMiki55 Wybierzesz się? Daleko nie masz. :)

Pula biletów na sprzedaż jest niewielka, więc radzę się orientować.
 
Last edited:
Chodak;n7244580 said:
W marcu przyszłego roku w moim mieście obędzie się koncert Percivala z muzyką z Dzikiego Gonu. :)
Propozycja nader ciekawa, bo wydarzenie będzie miało miejsce w sali koncertowej Dworu Artusa:
http://artus.torun.pl/events/wiedzmin-percival/

Chętnych zapraszam i proponuję wypad na starówkę po fakcie. Mamy kilka lokali z dobrym piwem (i nie tylko)
SMiki55 Wybierzesz się? Daleko nie masz. :)

Pula biletów na sprzedaż jest niewielka, więc radzę się orientować.

Bardzo pikna inicjatywa! Jako, iż sama wybrać się nie mogę to przynajmniej poprę :)
 
Szkoda że nikt nie poinformował zanim zostało więcej jak ostatnie 4 bilety na sprzedaż. Przy okazji chciałem odwiedzić gród siedziby Wiecznego Ognia, a może i dojrzeć samego Hierarchę Grzyba w otoczeniu Straży Świątynnej.
 
Niestety, wygląda na to, że bilety są na wyczerpaniu. Niemniej, jeśli ktoś byłby zdecydowany, na stronie Dworu Artusa jest takie info:
Nieodebrane rezerwacje - wyprzedawane od 22 marca (środa) od godziny 12:00!
 
Materiał z Festiwalu Muzyki Filmowej 2016

Marcin_Przyby__owicz Burza46 Marcin_Momot

Czy cały materiał z tegorocznego Festiwalu Muzyki Filmowej zostanie jakoś wydany? Pewnie jestem nie jedyną osobą, która chciałaby sobie przypomnieć te świetne chwile. Pisałem do FMF - oni są chętni, ale decyzja nie zależy tylko od nich. Tak więc, CDP? :)

Pytanie numer dwa - czy w 2017 możemy liczyć na podobne wydarzenie (na FMF 2017)?
 
Last edited:
Taki koncert aż się prosi o wydanie. To było niezapomniane przeżycie. Z tego co widziałem była tam oficjalna kamera na statywie nagrywająca koncert więc rejestr jest. Pytanie tylko kto nie chce na nim zarobić i dlaczego ?
 
Soundtracki

Siema poszukuje 3 soundtracków które wpadły mi w ucho, a na yt nie mogę nigdzie ich znaleźć ..
Pierwszy to z Wsi Wrzosowa tam gdzie pierwszy raz uderzył dziki Gon
Drugi to podczas obrony Kher Moren gdy po lesie chodziliśmy z Lambertem i Letho (nie w trakcie walki, tylko poza), leciał on też w innych momentach gry, ale jak na razie przypominam sobie tylko ten
Trzeci to gdy wyjdziemy z Novigradu za bramę Tretogorska, lub za bramę Hierarchów, to też taki fajny sound leci
Może ktoś coś kojarzy i też szukał tych utworów ? Było by super jak by ktoś miał namiar na te dźwięki
 
Okej, dzieki
Co do drugiego, to przypomniało mi się jeszcze, że leciał on na koniec gry podczas rozmowy z Avalachem na wieży
 
McBobek;n7618640 said:
[video=youtube_share;zo2ORdMU-SA]https://youtu.be/zo2ORdMU-SA[/video]
Za fb Marcina wrzucam niesubskrybującym. Duńska Narodowa Orkiestra Symfoniczna.

Aby się za bardzo nie wysilać przepiszę co napisałem na FB :

Dlaczego mamy dobrej jakości zapis udźwiękowienia w wykonaniu duńskiej orkiestry, a do dzisiaj nie ma czegoś podobnego z koncertu w Krakowie ? Świetna aranżacja sekcji rytmicznej - perkusja, bębny, kotły - bardzo dynamiczne, no i te przejścia, werbel... moim zdaniem ten aspekt jest lepszy niż w oryginale. Nie przypominam sobie werbla na koncercie w Krakowie. Hmmm a może był.... Tym bardziej istnieje potrzeba wydania materiału audio w celu przypomnienia wrażeń :)
 
Last edited:
Top Bottom