Wiedźmin 3 - muzyka

+

Wiedźmin 3 - muzyka


  • Total voters
    570
Witam, szukam utworu, który leci podczas jakiejkolwiek walki w kaer morhen(chodzi mi np. podczas walki ze zwierzetami tam), bo nigdzie nie moge jej znalezc, a na spotify nie ma.

Może coś z tego?
[video=youtube;o6lnS-s_2Es]https://www.youtube.com/watch?v=o6lnS-s_2Es[/video]
 

Guest 3872667

Guest
Ktoś wrzucił utwory Percivala dał tytuł "The Witcher 3: Blood & Wine - Soundtrack", a niektórzy łyknęli to jak młode pelikany. :hai:
Niby tak,ale zazwyczaj soundtrack wieśka jest robiony na podstawie utworów Percivala,więc jest szansa,że jedno z powyższy rzeczywiście się ukaże w dodatku.Jedyne co mnie martwi,to nazwa samych utworów np Vilgefortz. ale to pewnie jest wymysł wrzucającego.
 
No, na pewno jest szansa, że któryś z tych utworów zostanie wykorzystany, ale z pewnością zostaną przearanżowane.
 
W ogóle jak się tego słucha to od pierwszych sekund czuć, że taka muzyka w grze się nie pojawi. Całkiem inne podejście i styl "surowego" Piercevala :eek:
 
Bardzo dobra wiadomość, ciekawe jaki procent z tych dwóch godzin będzie do usłyszenia na Spotify, bo z podstawki duża część jest dostępna tylko na YouTube.
 
Wiecie może kto skomponował świetny główny motyw muzczny ? Skorupa czy Błaszczak?
Tak btw, według mnie ciutkę za często ten main theme z W1 został używany w trójce.
Ciekaw jestem czy w nadchodzącym dodatku, Marcin i Mikołaj zdecydowali się na dłuższe utwory eksploracyjne, widząc jak to wyszło w podstawce :p
Chociaż z drugiej strony wydaje mi się że już będą się trzymać tych długości do końca, bo skoro w podstawce są krótkie, to czemu w stosunkowo małym dodatku mają być dłuższe ;P

No i liczę w końcu że Marcin się postarał i skomponował jakiś dobry nocny utwór, bo to co jest w podstawce, to w większości niestety jest niespecjalnie dobre.
 
Last edited:
Czy tylko ja tak mam? Od ponad godziny siedzę przy kompie i słucham w kółko jednego kawałka Priscilli w różnych wykonaniach, zapętliłem się na Malukah:


Nie mam jeszcze dość, nie wiem kiedy mi przejdzie.
 
Za kilka godzin, może dni. Wtedy już będziesz rzygał tą piosnką, a na każdą myśl o niej będzie ci się przewracało w trzewiach.
I POLSKIE wykonanie sto razy lepsze i bardziej klimatyczne i wgle nie da się opisać.
 
Coś ze mną nie tak - wciąż tego słucham. Wprawdzie zrobiłem sobie przerwę na kilka innych kawałków, ale do wymiotów mi daleko. Z tą melodią na uszach idę spać. Zobaczymy co będzie jutro.

---------- Zaktualizowano 03:01 ----------

A może po prostu mam doła i jutro mi przejdzie.
 
Top Bottom