Wiedźmin 3: potwory

+
Kolejny potworek
 
@raison d'etre dobra wiadomość, Geralt zarąbał wilki gołymi pięściami :p Nawet mu klepka nie była potrzebna.

Już drugi raz widzę wiwernę królewską podpisaną jako wiwerna. Niby pierdoła, a mnie gryzie. @blooddragon zmienialiście jakoś te nazwy w gold buildzie? Bo wspominałeś, że zwykła wiwerna jest podobna do tej W1.
 
W tym nowym niemieckim filmiku mamy nowego potwora:
Bazyliszka, który wygląda świetnie, ale na pierwszy rzut oka widać że ma pełen zbiór animacji przypisanych gryfowi...
 
W tym nowym niemieckim filmiku mamy nowego potwora:
Bazyliszka, który wygląda świetnie, ale na pierwszy rzut oka widać że ma pełen zbiór animacji przypisanych gryfowi...

Lotne raczej walczą podobnie, pazury i dzioby, myślę, że raczej detalami walki i taktyką będą się różniły. A przynajmniej mam nadzieję.
 
Wydaje mi się że po prostu te unikalne potwory (te za które dostaniemy trofea) mają dopisek królewski . Gdzieś na jakimś screenie był gryf z dopiskiem royal. https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/h...33_1594639247446282_7122569674426632718_o.jpg

Niemożliwe, w W1 wiwerna królewska była odrębnym gatunkiem. Poza tym blooddragon wyraźnie zaznaczył że na PAX przedstawiona została właśnie wiwerna królewska, a zwykła wiwerna jest bardzo podobna do tej z W1. Tymczasem dostajemy wiwernę identyczną jak królewska.
 
Ciekawe ile będzie unikalnych archetypów potworów, które będą korzystać z tej samej bazy animacji. W1 miał sporo takich wariacji, dzięki czemu tych potworów było naprawdę dużo. Poza tym podobno ma być jeszcze różnicowanie w obrębie 80 (dobrze pamiętam) "gatunków", bo nie wierzę, że chodziło o 80 archetypów;).
 
O, i to mi się podoba - wielkie bydle, które jednym ciosem jest w stanie ukatrupić nieostrożnego wiedźmaka :). Do walki z takimi potworami wymarzony powinien być znak Quen.

Jestem ciekaw jak wygląda sekcja "słabości" na karcie bestiariusza w przypadku tego potwora. Może jest wrażliwy na jakąś petardę? :p
 
Jestem ciekaw jak wygląda sekcja "słabości" na karcie bestiariusza w przypadku tego potwora. Może jest wrażliwy na jakąś petardę?
W Gothicu kamienne golemy były wrażliwe na ciosy obuchowe. Geralt raczej z młota korzystać nie będzie, ale pewnie nasmaruje miecz czymś na co golem jest podatny.
 
Top Bottom