Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+


Wyobraźcie sobie przez chwilę, że na powyższych screenach są kowboje, postacie z Dzikiego Zachodu. Pleeaase :)
 
Nawet fajna kurtka, ale powinni dać taką w różnych barwach klubowych, nie tylko West Ham. Np. Manchester United, Legia, Barcelona...

I zrobić jakieś sety, np. do wiślackiej i takiej w kolorach cracovii dać maczetę, do takiej z legii bejsbola i dorzucić kołczan prawilności na racę, które byłyby traktowane jak petardy itp.
 
Tak, a do wersji Liverpoolu dać dwóch krasnali z toporami do kompanii śpiewających "You'll never walk alone!".
Z kolei do wersji z Manchesterem Triss będzie nosić różki i ogonek. Albo będzie +50 do uwodzenia sukkuba.

I w sumie idąc śladem sihilla wersja Legii (bo cesarska!) będzie:

Cesarski Bejsbol - w chuj dobra pała
 
Ale śmisznie wygląda ogolony Geralt. :) Bez brody i na dodatek w tym wdzianku Nilfgaardu wygląda jakoś tak... mrocznie.
 
Przyzwyczaili się do brody i teraz bez brody chodzić nie będą. Podobna sytuacja z tymi opiniami, że dubbing polski gorszy od angielskiego bo najpierw usłyszeli angielski. Ja będę bez brody chodził, ponieważ Geralt brody mieć nie lubi i ja też nie.
 
Nie jest aż tak źle, choć dla mnie brodzisko to mus, bo nosiłem brodę zanim stała się trendy, fakt - teraz mam ogoloną bo jest trendy.

O matko, szczerze współczuję jeśli masz takie podejście do wszystkiego.

A Geralt ogolony czy nie, jak dla mnie wygląda nieźle.
Chociaż fakt, że zarośnięty jest bardziej "maczo", a bez zarostu nieco podpada na lekkiego "lalusia".
 
Ten Geralt nie ma w twarzy nic co by wskazywało że jest mutantem. Nic. Szkoda że Redzi bardziej w tą stronę poszli by Geralt był "piekny"
 
Top Bottom