Zagraj w grę Wiedźmin 3: Dziki Gon przed premierą!

+
Zagraj w grę Wiedźmin 3: Dziki Gon przed premierą!



Wspólnie z firmą Microsoft, producentem konsoli Xbox One, zapraszamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie. Nagrodą główną jest ekskluzywna wizyta w naszym studiu oraz, po raz pierwszy, możliwość samodzielnego przetestowania gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsoli Xbox One, jeszcze przed jej oficjalną premierą.


Dodatkowo, zwycięzcy spotkają się ze znanym społeczności graczy Graemem „AceyBongos” Boydem oraz z zespołem twórców pracujących przy powstawaniu nowego Wiedźmina. Zgłoszenia konkursowe można składać na oficjalnym profilu Xbox Polska na Facebooku.
 
W całym tym konkursie najbardziej podoba mi się to, że jak został on ogłoszony na facebookowym profilu Microsoftu, to spora część użytkowników pomyślała, że dostaną płytę z grą przed premierą i pytali czy mogą dostać wersję na 360, bo xboxa one nie posiadają. Połowa komentarzy była w tym guście.
 
A takie pytanko jedno mam. Czy osoby niepełnoletnie* (tylko troszeczkę :harhar:) mogą wziąć udział w konkursie? Może trafniejszym określeniem byłoby, czy w ramach ewentualnej wygranej również dostaną nagrodę?
*ale rocznikowo już pełnoletnie
 
A takie pytanko jedno mam. Czy osoby niepełnoletnie* (tylko troszeczkę :harhar:) mogą wziąć udział w konkursie? Może trafniejszym określeniem byłoby, czy w ramach ewentualnej wygranej również dostaną nagrodę?
*ale rocznikowo już pełnoletnie

Nasza gra jest od 18 lat, więc zagrać w nią (tym bardziej w siedzibie firmy) mogą tylko osoby pełnoletnie:)
 

Vojtas

Forum veteran
Graem „AceyBongos” Boyd ? Pierwsze słyszę. Co to za gwiazda znowu? :|

Na Xboksie nie chcę grać - chcę grać na PC!!! :mean:
 
Oczy mi z orbit wyszły jak zobaczyłem tytuł... Ale później zobaczyłem tematykę konkursu i wracam do sprawozdań na środę. :p @Marcin Momot, @Keth Co z tymi okazjami do wizyt w studiu skierowanymi do naszego forumowego community? :(
 
Iiii tysiąc Redpointów.
Konkurs najpierw wygraj, potem się targuj.
Niestety nie mogę. ;(

Spoiler, spoilery - unikam wszystkiego, nawet screenshotów. Nawet jakbym tę nagrodę dostał za free (albo wymienił te 1000 RP), to bym porozglądał się po firmie, ale bym raczej nie grał. ;D
 
Rzeczywiście, to podejrzane, że nie będzie można zagrać np. na Playstation 4 :hmmm:

Wersja PS4, nie istnieje ;)...

Microsoft się promuje, to i port PC mogliby pokazać - raz w życiu człowiek zobaczyłby Wiedźmina 3 na Ultra :).
 
@rafal12322

Znasz takie przysłowie?:

"Darowanemu koniowi w zęby się nie patrzy."

Sądzę, że większość z nas - jakby któryś/aś wygrał(a) - to nawet z chęcią zobaczyłoby Wiedźmina 3 odpalonego nawet na mydelniczce :teeth:
 
Coś w tym jest, sam pewnie jakbym wygrał poleciałbym i zagrał nie patrząc na czym jest to odpalone a i tak byłby uśmiech od ucha do ucha :p
 
Top Bottom