Zresetowanie oraz usunięcie połowy osiągnięć w drzewku

+
Witam

Mam problem proszę o rozwiązanie

W sezonie Wilka, w drzewku rankingowym, w którym są do zdobycia ramki, do zdobycia głównej ramki za odblokowanie wszystkich elementów brakowało mi jedynie wykupić zwój za 5 kluczyków (a posiadałem jedynie te 5 ostatnich kluczy) pod pucharem z zadaniem dotyczącym zagrania 15 kart alchemii oraz zostało dokończyć 2 zadania: zagrać 10 złotych kart - zostało mi do zagrania 1 oraz 15 kart alchemii zostało 6. Wyłączyłem grę, a po ponownym uruchomieniu, chęci dokończenia zadań oraz po rozegraniu 1dnej partii opisane wyżej zadania zostały zresetowane oraz połowa drzewka zginęła - połowa osiągnięć (wykupionych elementów) wykasowana. Nie mam już kluczy aby wykupić ponownie te zresetowane elementy !!!!!!

Na zdjęciach widać tak jakby ostatnia skrzynia z ramką Wielki Warg była do odblokowania, a ja już odblokowałem tą skrzynie i posiadam tą ramkę co widać na kolejnym zdjęciu. Widać również odblokowane puchary z zadaniami a ścieżka do nich nie jest odblokowana co świadczyłoby o konieczności odblokowania poszczególnych fragmentów prowadzących do tych zadaniowych pucharów. Proszę o rozwiązanie tej sytuacji .

P.S.
Pisałem o tym również w zakładce Pytania do twórców Gwinta
IMG_1060.jpg

IMG_1061.jpg
 

Attachments

  • IMG_1060.jpg
    IMG_1060.jpg
    114.6 KB · Views: 60

Lexor

Forum veteran
Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim problemem. Ciekaw jestem co spowodowało ten błąd.

Jak kolega wyżej napisał, pisz do supportu. CDPR nie rozwiązuje problemów graczy poprzez forum.
 
Dzięki za info i odpowiedz.
Pisałem o tym również w temacie "Pytania do twórców Gwinta" - czyli po co te pytania...?, ale... już nie ma tego postu w tym temacie...Może taką odpowiedz dostałem - usunięcie postu :D bo niewygodny błąd :D ehhh szkoda gadać...

Pozdr
 
Dzięki za info i odpowiedz.
Pisałem o tym również w temacie "Pytania do twórców Gwinta" - czyli po co te pytania...?, ale... już nie ma tego postu w tym temacie...Może taką odpowiedz dostałem - usunięcie postu :D bo niewygodny błąd :D ehhh szkoda gadać...

Pozdr

Tylko gwoli wyjaśnienia. Twój pierwszy post nie jest żadnym pytaniem, tylko opisem błędu w grze i dlatego został usunięty z tematu "Pytania do twórców Gwinta". I tak jak przedmówcy już napisali, to jest sprawa do zgłoszenia bezpośrednio do supportu.
 

Lexor

Forum veteran
No to nieźle. Ja oba drzewka ukończyłem na 100% - przed chwilą sprawdziłem i, na szczeście, nic się nie zmieniło.
 
Strasznego pecha mam do sezonówek, mam nadzieję, że teraz udami się dokończyć =]
 
Ok mi się naprawiło, nie wiem czy to redzi coś zadziałali bo nie dostałem oficjalnego info ale zrobiłem też "sprawdź/napraw grę" coś takiego w GOGu no i mam OK, spróbujcie.

Edit: Ale 2 beczki, które powinienem dostać - wcięło..
 
Last edited:
Nie, powinienem dostać 2 beczki w nagrodę za puchar "zagraj 80 kart w dowolnym trybie gry" ale po wykonaniu zadania nie dostałem nic..
Czy to zadanie do wykonania było podświetlone czy szare (bo ucięło Ci zrobioną drogę do niego)?
 
To zadanie wykonywałem zupełnie normalnie, miałem całą odblokowaną drogę do niego, wykupiłem ten puchar i zacząłem nabijać karty, w momencie gdy udało mi się zagrać 80 kart, drzewko się wykrzaczyło, ja pomimo ukończenia zadania nie dostałem nic i zrobiło się to co na screenie. Teraz po naprawieniu błędu, mogę przejść dalej tak jakbym miał już wszystko naprawione ale nagrody za ten puchar nie dostałem, więc w momencie wykonywania zadania było normalnie podświetlone, szare zrobiło się później, bo błędzie.
 
O ile dobrze zrozumiałem: w momencie gdy kończyłeś owo zadanie było ono szare, czyli nie powinno się dalej wykonywać. :(
 
Nie, odblokowałem ten puchar normalnie, za pierwszym razem był złoty, dopiero w momencie jego ukończenia stał się błąd i wyszarzał. Wykonałem zatem zadanie, za które nie dostałem nagrody, wydałem 3 pkt nagród na nic, tylko po to żeby przejść dalej.
 
Chyba nie zrozumiełeś co napisałem. Nie chodzi mi o moment odblokowywania zadania (bo wtedy jasne że musiał być złoty), tylko o moment jak kończyłeś zadanie - czy w momencie jak wbijałeś 80/80 puchar był już szary (czyli: błąd drzewa ze znikniętymi nodami był już wczesniej) czy też dokładnie w momencie kończenia pucharu stał się błąd drzewa i poznikały nody, a puchar stał się szary?
 
No ja wiem o co Ci chodziło :) dokładnie tak jak napisałem i tak jak ty w ostatnim zdaniu:
"dopiero w momencie jego ukończenia stał się błąd i wyszarzał."
"dokładnie w momencie kończenia pucharu stał się błąd drzewa i poznikały nody, a puchar stał się szary? "

tak właśnie było.
 
Top Bottom