REDkit wkracza w fazę otwartej bety!

+
Robertboanerges said:
Kurcze no dajcie jakieś poradniki.

YouTube prawdę Ci powie. Co prawda na razie po niemiecku (z niedokładnym tekstem angielskim), ale to już zawsze jakiś start :) ...

Z edytorkiem niestety nie mam (obecnie) czasu na zabawę.
 
Według mnie świat w Lykaonie jest zaprojektowany bardzo dobrze, a fabuła i dialogi trzymają bardzo dobry poziom i najważniejsze mają ducha ksiązkowych przygód Wiedźmina, widać że autor przeczytał dzieła Sapkowskiego. Co do świata to bo odpowiedniej konfiguracji "[Rendering]" w pliku konfiguracyjnym gry mod działa mi przyzwoicie. Najważniejsze dla mnie było zmienienie rozdzielczości "MaxAtlasTextureSize=4096" na 2046 i "TextureMemoryBudget=400" i przygoda hula bez optymalizacji nawet na starym już R4890 1GB i czetrordzeniowym CPU. Mimo wszystko trzeba pamiętać że przygoda jest w wersji ALPHA! Nie rozumiem podejścia niektórych co to tylko potrafią krytykować, a nie spróbować zrobić coś własnego i poddać tego krytyce. Odziwo na angielskim forum w większości to gratulacje i konstruktywna krytyka. Ot co nasza mentalność hehe />.
 
Ja natomiast utworzyłem sobie konto na stronie z REDKitem i nie mogę się zalogować, wyskakuje jakiś error. Wszystko wpisuje poprawnie, nawet próbowałem opcji ze zmianą hasła. Ktoś już o to pytał w tym temacie jednak nie było odpowiedzi. Czy to standardowa procedura aktywacji konta, czy naprawdę jakiś błąd?
 
Skasuj pliki cookies ^ I spróbuj ponownie :)

crass2012 said:
Według mnie świat w Lykaonie jest zaprojektowany bardzo dobrze, a fabuła i dialogi trzymają bardzo dobry poziom i najważniejsze mają ducha ksiązkowych przygód Wiedźmina, widać że autor przeczytał dzieła Sapkowskiego. Co do świata to bo odpowiedniej konfiguracji "[Rendering]" w pliku konfiguracyjnym gry mod działa mi przyzwoicie. Najważniejsze dla mnie było zmienienie rozdzielczości "MaxAtlasTextureSize=4096" na 2046 i "TextureMemoryBudget=400" i przygoda hula bez optymalizacji nawet na starym już R4890 1GB i czetrordzeniowym CPU. Mimo wszystko trzeba pamiętać że przygoda jest w wersji ALPHA! Nie rozumiem podejścia niektórych co to tylko potrafią krytykować, a nie spróbować zrobić coś własnego i poddać tego krytyce. Odziwo na angielskim forum w większości to gratulacje i konstruktywna krytyka. Ot co nasza mentalność hehe />/>.

Grasz na Ultra czy Wysokich?
 
Michax said:
TO na otarcie łez powiedz mi co tam w TV mówiono o Redach :)/>/>? Coś było o Redkicie? Czy bardziej o W3?

Mówiono o RED'ach jako najlepszym studio polskim, które odniosło sukces na świecie wydając drugiego Wieśka.
 
Szajkers said:
Mówiono o RED'ach jako najlepszym studio polskim, które odniosło sukces na świecie wydając drugiego Wieśka.
Czyli takie lanie wody bez konkretów. ;) Dla niegrających to może jakaś ciekawa informacja ale dla nas już nie.
 
RolleQ said:
W tv był pokazany jeden moment który mnie bardzo zainteresował... oswajanie płotki.
Żadne tam znowu oswajanie, tylko uspokajanie przy użyciu znaku Axii. I nie, to nie fragment W3, tylko jeden z filmików promocyjnych do W2 na X360.

http://www.youtube.com/watch?v=XZATWQcO-Z4
 
Witamy, witamy. />

Mamy też wątek, gdzie można się ot tak, ogólnie przywitać, na przykład: http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/408-my-forumowicze/
 
zuber1906 said:
Już było o tym wspominane, że lokacja jest bardzo duża i nieźle nasycona wystrojem i coś tam jest nie tak z optymalizacją. Dlatego jeśli zwykły wiedźmin 2 chodził Ci na powiedzmy wysokich to moda odpal na średnich ustawieniach i powinno pomóc :)/>.
Żebyś mnie źle nie zrozumiał: ja nie mam pretensji do autora "Lykaona", że nie zoptymalizował gry. Po prostu stwierdzam fakt, że mój krzemowo-miedziany klocek pod biurkiem pamięta lepsze lata. Jednak z upgradem poczekam do premiery W3 - graty stanieją lub w tej samej cenie kupię lepsze.

A wracając do moda - chylę czoła przed autorem "Lykaona". Póki co mi się nie udało w edytorze nawet drzewa posadzić, nie mówiąc już o zaawansowanej rzeźbie terenu. Może po wyjściu jakiegoś tutka zacznę coś kumać, na razie czarna magia.
 
Top Bottom