Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczona na 24 lutego, rusza przedsprzedaż.

+
Na wersję PC i PS4 kliknąć się nie da, jeśli robisz to jakimś trickiem tak jak opisałeś wcześniej to nie sprawi to że nagle przybędzie egzemplarzy na magazynie ;)
 
Wtedy by ludzie narzekali, że REDzi się nie popisali, bo jeszcze raz dają to samo.

Nie powiedziałem, że mają to być kości czy karty :) Myślę, że można było wymyślić coś klimatycznego, a zarazem oryginalnego. No ale jest jak jest. Specjalnie nie narzekam choć kilka dodatkowych "pierdółek" na pewno bym przygarnął :) Niestety sprawa wygląda tak, że poprzednia EK rozpieściła kolekcjonerów w związku z czym od kolejnej edycji część osób wymagała czegoś więcej, bo swoją drogą figurka (choć wygląda na epicką) jakąś nowością w kontekście kolekcjonerek nie jest.
 
Myślę,że dorobią te Kolekcjonerki: nie ma co ,ale CDP zawsze bardzo szanuje klientów.Nie wiem czy pamiętacie,ale EK Starcraft 2 HotS w CDP rozszedł się w kilka dni,a po premierze można było go jeszcze zakupić-do tej pory pojedyncze sztuki są w Media Marktach itp.
Wina Tuska i Obamy :D Po co reklamowali :p
Bez żartów: DOBRZE zrobili REDom należy się dobra reklama!

Przepraszam za drugi pod rząd,ale myślę ,że jest logiczne wytłumaczenie że wczorajsze wieczorne 4k zmieniło się do 8k popółnocy dzisiaj.Widzieliście licznik przy zamówieniach? No więc można być pewnym że były zamówienia typu Empik Polska-500sztuk,Auchan Poland-300 sztuk itp.Szkoda,że nie ma zasady 1gosp.domowe-1 gra. Wolny rynek :(

Ok,nie wiem jak to możliwe,ale u mnie cały czas strona cdp.pl jest włączona i nacisnąłem Zamów Xbox One-wyświetliło się takie okienko z napisami Edycja Kolekcjonerska,Standardowa i Cyfrowa:eek:tóż pod 1 opcją były 3 oferty na Xboxa,Pc i PS4-nacisnąłem 1 razy PC ,bo bałem się że ktoś mi zgarnie.Jak to możliwe?!!! Czy to jakiś błąd?Ktoś zrobił sobie ze mnie jajca czy było wolne zamówienie?W liście Moje zakupy można odwołać zamówienie,ale kto by je odwoływal:)

@ugrassal

Scaliłam. Proszę używać opcji edytuj.
zi3lona
 
Last edited:
Bardzo bym się ucieszył jakby dorobili EK. Jestem szczęśliwym posiadaczem EK z W2 i chciałem dorzucić do kolekcji EK W3, Niestety nie było mnie do teraz patrze:mean: i nie ma!
 
Bardzo bym się ucieszył jakby dorobili EK. Jestem szczęśliwym posiadaczem EK z W2 i chciałem dorzucić do kolekcji EK W3, Niestety nie było mnie do teraz patrze:mean: i nie ma!

Póki co nie jest planowana dodatkowa pula.
 
no to ku*wa super. Nie dostałem na info do skrzynki maila o preorderze, a ek wykupili w ciągu dnia. Super, że popularność wieśka rośnie, a tu zmniejszają ilość ek jednocześnie podnosząc cenę. PO prostu pięknie. A myślałem że w CDP pracują jedni z ostatnich normalnych dev'ów. I tym sposobem dzień po ogłoszeniu preorderu nie mogę już zamówić sobie gry. Wy naprawdę potraficie zachęcić ludzi do piracenia.
 
Spiracę grę, ponieważ nie mogę kupić wersji kolekcjonerskiej, która nie ma żadnej dodatkowej zawartości (ingame) w porównaniu do zwykłej edycji?


 
Last edited:
no to ku*wa super. Nie dostałem na info do skrzynki maila o preorderze, a ek wykupili w ciągu dnia. Super, że popularność wieśka rośnie, a tu zmniejszają ilość ek jednocześnie podnosząc cenę. PO prostu pięknie. A myślałem że w CDP pracują jedni z ostatnich normalnych dev'ów. I tym sposobem dzień po ogłoszeniu preorderu nie mogę już zamówić sobie gry. Wy naprawdę potraficie zachęcić ludzi do piracenia.

Rozumiem irytację, ale proszę jednak zachowywać kulturę wypowiedzi. Wykropkowanie wulgaryzmu go nie znika. Poza tym, informacja o czwartkowej konfernecji i starcie preorderów była znana już od 28 maja, a na zamówienie EK było około trzydziestu sześciu godzin. I naprawdę nie wiem, w jaki sposób brak edycji kolekcjonerskiej miałby skłaniać kogokolwiek do spiracenia gry? Przecież są jeszcze edycje podstawowe zarówno w pudełku, jak i w wersji cyfrowej.
 
Jakkolwiek by nie było, nie można nie reagować na podobne wypowiedzi, bo jak się ma ktoś nauczyć, na ile są niestosowne, skoro nikt mu tego nie powie?
 
Możliwe, a nawet bardzo prawdopodobne (choć to bardziej pytanie do cdp.pl), że anulowane/nieopłacone EK znowu będą w sprzedaży przed premierą.
 
Oj jednostkowo według mnie takie wydarzenia mogą mieć miejsce...Raczej każdy doskonale wiedział co robił klikając w zamówienie na EK. Chyba ,że Wasze doświadczenia analogicznie do W2 są takie ,że można mieć nadzieje ,ze takie coś miało już miejsce. Też czuję rozgoryczenie z powodu tego ,że nie mogłem zamówić W3 EK. Pamiętam jak dziś ,że od razu zapisałem mailowo się na informację o tym kiedy będzie można zamówić i jej nie dostałem na maila.A kiedy inną drogą się dowiedziałem o tym było już za późno. We mnie powstaje takie pytanie kogo głowa poleci za brak profesjonalizmu w ocenie sprzedaży ilości EK bo nie bardzo che mi się wierzyć ,że tak miało być. Liczę ,że koło mojej W2 EK będzie również leżała W3 EK
 
Top Bottom