Data premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wyznaczona na 24 lutego, rusza przedsprzedaż.

+
Czy jest jakakolwiek możliwość, by zdobyć edycję kolekcjonerską na PC?
Powrót z wakacji, a tam już brak EK na PC :( Jestem załamany.

Na Allegro już są jakieś oferty, choć wstrzymałbym się z zamówieniem. Może Redzi dorobią nowe. A nawet jeśli nie - poczekaj do premiery, wówczas oferty będą bardziej wiarygodne :)
 
Może być też i tak, że ktoś do premiery zrezygnuje. To się zdarza, choć nie polegałbym na tej myśli w ciemno. Zawsze jednak taka opcja istnieje.
 
Co do trailera, to te kilkanaście sekund prezentujące wiedźminów, w mojej ocenie, zostało stworzone na potrzebę trailera lub jako filmik przybliżający wiedźminów graczom. Wątpię, że sceny te znajdą się w grze.

Wg Marcinów Iwińskiego i Momota wszystkie te sceny poza końcowymi fragmentami trailera są z gry. Więc raczej się pojawią :).

Może być też i tak, że ktoś do premiery zrezygnuje. To się zdarza, choć nie polegałbym na tej myśli w ciemno. Zawsze jednak taka opcja istnieje.

Tak było w przypadku Wiedźmina 2, ale tam kolekcjonerka nie zniknęła w tak błyskawicznym tempie jak teraz. Choć oczywiście jakaś tam szansa jest :). Wg mnie jednak Redzi zrobiliby uczciwiej, gdyby kolekcjonerki W3 była taka sama ilość jak poprzedniej, tak żeby wszystkie osoby mogły sobie skompletować. W1 nie liczę, bo to wiadomo zupełnie inna skala produkcji była.
 
Drodzy Redzi zdesperowana studentka wita. Niestety przez sesje i zabieganie człowiekowi sie przysnęło ,a wczoraj ku moim oczom ukazało się info o EK i ten straszny napis "wyprzedane" . Próbowałam się dodzwonić na infolinię ale macie ciągle zajęte:< Strasznie szybko ludzie pozamawiali, pamiętam jak EK Zabójców zamówiłam i była przez długi czas jeszcze dostępna, stad pytanie - czy wypuścicie podobna ofertę dla Gram.pl bądź Empików? Serce się kraje że przeszło mi takie cudo przed nosem. Jestem właścicielką PC ehh... Dobrze by było gdyby dorobiono jeszcze troszkę egzemplarzy EK dla wybranych platform lub wypuszczono podobną ofertę na terenie Polski. Ja i napewno większość fanów będzie wniebowzięta jeśli coś da się jeszcze podziałać w kwestii zwiększenia liczby kolekcjonerek.
 
na allegro jest wystawionych 5 sztuk po dużo wyższej cenie, przeginka, tak nie powinno sie robić

REDzi mają się z czego cieszyć, ostre branie jest :)
 
Last edited:
Dołączam się do prośby, wczoraj byłem na sesji sprawozdawczej firmy, w której pracuję daleko poza Warszawą. Jak tylko wróciłem to chciałem kupić EK ale pojawił się napis wyprzedane. Od długiego czasu (właściwie do początku) chorowałem na EK. Drodzy Redzi czy naprawdę nie dałoby się zwiększyć nakładu przynajmniej tych Edycji których przedsprzedaż się zakończyła? Mówię o PC i PS, choć bardziej interesuje mnie ta na PC. Będę bardzo wdzięczny za powstanie pomysłu zwiększenia liczby kolekcjonerek. Myślę że inni fani również nie byliby zawiedzeni:) Pozdrowienia dla was Redzi i obyście dalej mieli takie sukcesy:)
 
Ja szczerze Wam proponuję czyhać na "zwolnienie" kolekcjonerek po podaniu przez REDów wymagań sprzętowych.
Wtedy pewnie trochę osób zrezygnuje.
 
Dołączam się do próśb przedmówców. Czekałem aby zamówić kolekcjonerkę od czasu ogłoszenia że trzecia część ma się pojawić, a tu chwila nieuwagi i już ich nie ma...
Czy za tak ograniczoną ilością kryje się jakaś idea? Czy jest nadzieja na zwiększenie liczby dostępnych edycji kolekcjonerskich? Wydaje mi się że o ile zwiększy to elitarność tej edycji, o tyle spora część fanów która tak jak ja czekała na możliwość jej zakupu (ale z jakichś względów przegapiła okazję) będzie srodze zawiedziona...
 
Po wszystkich zachwytach pora na mnie. Edycja Kolekcjonerska jest biedna i słaba w porównaniu z choćby dwójka. Dodali figurkę, medalion po raz enty, i steelbook, który wygląda okropnie i artbook.. Gdzie naprawdę oryginalne rzeczy takie jak kości, karty, temerskie monety. Do tego cena horrendalnie wysoka. EK zrobiona na odwal, żeby była. Co do trailera to poza tym , że jest epicki to jest tam kilka rzeczy, które mi się nie podobają. Yennefer z twarzy wygląda na potulną kobietkę, a gwiazda na jej szyi jest stalowa, a nie obsydianowa. Za to Jaskier, pies na baby, uwodziciel jakich mało wygląda jak oblech. I znowu nowa twarz Geralta, która tym razem w ogóle mi się nie podoba.
 
Znalazłem sposób na zamówienie wersji PC, nawet gdy już jest napisane, że wyprzedane. Jak się wejdzie na cdp.pl to trzeba zatrzymać stronę zanim się cała załaduje - od razu po jej ukazaniu. Wtedy jeszcze pokazuje się przycisk "zamów". Sprawdzałem na innym koncie i działa, przyszło nawet potwierdzenie zamówienia. Luka (furtka) w systemie albo celowy zabieg. Mój kolega się ucieszy, bo już płakał, że przegapił. :D

E: Widać, że nie tylko ja to odkryłem, bo licznik ruszył i powiększył się o kilkadziesiąt egzemplarzy.
 
Last edited:
co do tej metody, nei działa już :p

A chciałem jeszcze zauważyć, że tak samo Twórcy gry zwalili sprawę z wypuszczeniem tego a mianowicie w przypadku w2 kolekcjonerki, najpierw pojawił się zegar odliczający czas do tego jak można było zamówić tu takiego czegoś nie było a duza szkoda dla tych osób co sie nie załapały.
 
Mi co prawda udało się załapać na EK, ale myślę że osoby które się spóźniły nie powinny się martwić. Po pierwsze dlatego, że nigdzie oficjalnie nie podano ile ma być tych kolekcjonerek. Nie wydaje mi się też, że wydawcy widząc popyt zrezygnowali by ze sprzedaży dodatkowych zestawów, które przecież tanie nie są. Nawet jeśli umowy z podwykonawcami zawarte były np. na 10tys. sztuk figurek to myślę, że do lutego uda się jeszcze je zmienić. Cała akcja z limitami to chwyt marketingowy i sprawdzenie popularności produktu ( gdyby okazało się, że nie schodzi uniknęli by wyprodukowania czegoś co się nie sprzeda, a skoro sytuacja jest odwrotna na pewno podjęte zostaną odpowiednie kroki). Do lutego kupa czasu więc trzeba cierpliwie czekać. Zdecydowanie odradzam zamawianie EK na allegro. Dla mnie osobiście, pomijając wygórowaną cenę, chorym pomysłem jest kupowanie preorderów przez serwisy aukcyjne.

Co do EK to tak jak ktoś wspomniał zabrakło jakiś smaczków typu kości czy kart jak z W2. Oby figurka nadrobiła braki i oby tylko nie okazała się niedoróbką jak popiersie Geralta.
 
A ja jestem przeciw dodawaniu ilości EK, to ma być Edycja Kolekcjonerska - czyli limitowana więc trzeba było się spieszyć...
 
E: Widać, że nie tylko ja to odkryłem, bo licznik ruszył i powiększył się o kilkadziesiąt egzemplarzy.

Licznik cały czas działa, bo wciąż zostały kolekcjonerki na Xboxa One. Liczba egzemplarzy jest wspólna dla wszystkich platform o czym przekonasz się klikając na inne wersje.

Co do EK to tak jak ktoś wspomniał zabrakło jakiś smaczków typu kości czy kart jak z W2.

Wtedy by ludzie narzekali, że REDzi się nie popisali, bo jeszcze raz dają to samo.
 
To teraz rzesza spóźnialskich czeka na jakieś info od Redów. W sumie jeśli nie sprzeda im się edycja na Xbox One to wrzucenie do pudełka płytki na PC czy PS4 nie powinno być wielkim problemem na co szczerze liczę. Co do wypełnienia figurka jest ciekawa, będzie pięknie prezentować się na półce tuż obok książek Sapkowskiego jest też medalion za którym marudziłam przy edycji W2. Ale hmmm jakiś niedosyt mam gdy patrzę na grafikę przedstawiającą zawartość, gdyby był jakiś mały kubek do tego z wzorami albo kości do gry, mówiąc o kubku mam na myśli drewniany kufelek lub unikalne plakaty,takie tam marudzenie:D
 
Jak zamówić grę na cdp.pl? Naciskam Zamów i muszę się logować(nie dostałem jeszcze kodu rejestracyjnego) i po naciśnięciu zamów znów muszę sie logować i wracam do punktu wyjścia
 
Licznik cały czas działa, bo wciąż zostały kolekcjonerki na Xboxa One. Liczba egzemplarzy jest wspólna dla wszystkich platform o czym przekonasz się klikając na inne wersje.
Co nie zmienia faktu, że na PC można jeszcze zamówić.
 
Top Bottom