Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ciekawe czy Płotka ( i inne konie Płotki) będzie mogła zginąć w grze ? ;) Taka oto refleksja przyszła mi do głowy, i nieskromnie muszę przyznać, że lepsze to niż dywagacje na temat jadła Redańczyków i całej maści offtopów.

Redzi mówili, że uświadczymy w grze skromnego drzewka rozwoju Płotki. Zastanawiałem się kiedyś, jakie parametry mogłyby wchodzić w grę, moje pomysły to: wytrzymałość - jak długo można szaleńczo galopować (po wyczerpaniu paska wytrzymałości musielibyśmy trochę odczekać), szybkość - chyba oczywiste ;), udźwig - ile kilogramów różnych głupot można przechowywać w torbach przy siodle.
 
Może Płotka również okazywać się spragniona, i powstanie chęc dojenia ze strumyków i innych zbiorników wodnych (szczególnie na bagnach Ziem Jałowych znaczy Niczyich ) ;)
 
Może Płotka również okazywać się spragniona, i powstanie chęc dojenia ze strumyków i innych zbiorników wodnych (szczególnie na bagnach Ziem Jałowych znaczy Niczyich ) ;)
Dobry motyw, mógłby być wykorzystany po to, żeby przyspieszyć naładowanie paska wytrzymałości ;)
 
Może Płotka również okazywać się spragniona, i powstanie chęc dojenia ze strumyków i innych zbiorników wodnych (szczególnie na bagnach Ziem Jałowych znaczy Niczyich ) ;)

Ciekawe czy stopień zanieczyszczenia oraz rodzaj pitej przez Płotkę wody wpłynie na pozytywne lub negatywne efekty.

Biorąc pod uwagę strukturę ekonomiczną W3 ciekawe czy Płotka ze Skelige nie będzie otrzymywać premii za pasienie się Novigradzkim żywopłotem, natomiast morski klimat Skelige nie będzie sprzyjał czysto - krwistej płotce z Novigradu?
 
Coś czuję że Płotka będzie jednak nieśmiertelna, jeśli ma robić nam za depozyt, bo w końcu jeśli zginie to cały zgromadzony dobytek zostałby w jej ciele i nie wiem jak przetransportowalibyśmy to wszystko do najbliższej osady...
 
@Arius Hm... są dwie możliwości: albo chcesz pokazać, że nasz pomysł jest bzdurny i nie ma racji bytu, albo na poważnie chcesz go rozwinąć. Ale chyba takie szczegółowe podejście do tematu to już przegięcie ;)
Tak czy siak, ja lubię urozmaicenie rozgrywki takimi pierdółkami, takie rzeczy moim zdaniem budują dobrego erpega (jeśli się nie przesadzi).
 
A czy ten konik był Płotką? Poza tym Geralt nie zdemolował konia, a wysadził jedynie jeźdźca z siodła...
 
Coś czuję że Płotka będzie jednak nieśmiertelna, jeśli ma robić nam za depozyt, bo w końcu jeśli zginie to cały zgromadzony dobytek zostałby w jej ciele i nie wiem jak przetransportowalibyśmy to wszystko do najbliższej osady...

IMHO raczej ekwipunek będzie wspólny dla wszystkich Płotek.
 
Po namysłach postanowiliśmy zamknąć ten temat z uwagi na niezadowalający poziom dyskusji oraz piętrzący się spam. Wątek był tak naprawdę czasowy, powstał jeszcze na forum W2, gdzie nie było osobnego działu dedykowanego W3. Mając to na uwadze zapraszamy do dyskusji na temat rozmaitych aspektów Dzikiego Gonu w odpowiednich do tego wątkach :)
 
Yes!!
;) Dziękuję w imieniu kolektywu ;)

Z małą prośbą... przed zamknięciem dajcie żółte kartki albo wręcz kary czasowe prowodyrom ;]

Serdecznie pozdrawiam ;)
 
Może potraktujmy ten temat bardzo ogólnie i na luzie? Wtedy wszyscy będą zadowoleni i nikt nie będzie miał ciśnienia. W każdym razie powód zamknięcia tematu - bunt z powodu braku materiałów - jest już przecież kompletnie nieaktualny.
 
Ja bym proponował spam w wątkach tematycznych, a jeśli jakaś ciekawa informacja się trafi to ktoś ją tutaj zapisze, bez większej dyskusji. Czy też screeny i filmiki.
 
Ale ludzie czekają. I chwała im za to. Chociaż szczerze dziwie się, że nasz Wiedźmak pokonał Metal Gear Solid V. W sumie sprawiedliwie, bo Kojima za bardzo mnie nie porwał swoim trailerem, ale jednak ludzie tu głosują sercem. Tylko się cieszyć, że nie mogą się doczekać Gonu.
 
Ale ludzie czekają. I chwała im za to. Chociaż szczerze dziwie się, że nasz Wiedźmak pokonał Metal Gear Solid V. W sumie sprawiedliwie, bo Kojima za bardzo mnie nie porwał swoim trailerem, ale jednak ludzie tu głosują sercem. Tylko się cieszyć, że nie mogą się doczekać Gonu.
Kojima od czasu zakończenia prac na MGS2 gada i gada, że już więcej MGS-a nie tknie i zajmuje się swoim nowym IP. I co? BOOM! MGS -_- To już jest nudne.

A tak swoją drogą to REDzi mogliby opublikować ten sam gameplay z konferencji MS, ale w wersji z PS4 lub jakieś screeny z tej wersji, bo jakby nie patrzeć większość ludzi grających na konsolach czeka właśnie na tą wersję(wystarczy popatrzeć choćby na to jak długo sprzedawała się EK na X1).
 
Top Bottom