Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Tak się zastanawiam, a jakby ludzie na forum zareagowali, gdyby w grze się okazało, że (wyczuleni na głupotę lepiej niech nie czytają dalej)
[STUPID_THING]Alvin jest synem Ciri. Zabieg co najmniej niespodziewany. W końcu trochę została w krainie króla Artura, a i perspektywa bycia bodajże wróżką, która zbałamuci młodego rycerza chyba też jej się spodobała. Chociaż prawdę mówiąc byłoby do głupie rozwiązanie, bardzo głupie, więcej niż bardzo głupie.[/STUPID_THING]
Prawdę mówiąc bardziej mi odpowiada zdanie Rustine'a niż to dziwactwa, które wymyśliłem powyżej. Chociaż pewnie to jest tak jak z yenopodobną Triss. ;)
 
W1 to była całkowita parafraza Sagi. Sklejenie wątków, cytatów i postaci.
Osobiście mam takie podejrzenie, że Ciri wraca do świata Geralta, bo Gon ją odnalazł. Zabił Galahada (męża), możliwe dzieci oraz Kelpie i Ciri uciekła ranna i ledwo żywa.
 
W1 to była całkowita parafraza Sagi. Sklejenie wątków, cytatów i postaci.
Osobiście mam takie podejrzenie, że Ciri wraca do świata Geralta, bo Gon ją odnalazł. Zabił Galahada (męża), możliwe dzieci oraz Kelpie i Ciri uciekła ranna i ledwo żywa.

Jak dla mnie to między nią a Galahadem jeszcze do niczego nie doszło, matka co najmniej 1 dziecka nie ma aż takiej figury, a poza tym, jeżeli zależy im tylko na genie starszej krwi to mogli porwać jej dziecko i zaczekać, aż gen znowu się ujawni.
 
Tak się zastanawiam, a jakby ludzie na forum zareagowali, gdyby w grze się okazało, że (wyczuleni na głupotę lepiej niech nie czytają dalej)
[STUPID_THING]Alvin jest synem Ciri. Zabieg co najmniej niespodziewany. W końcu trochę została w krainie króla Artura, a i perspektywa bycia bodajże wróżką, która zbałamuci młodego rycerza chyba też jej się spodobała. Chociaż prawdę mówiąc byłoby do głupie rozwiązanie, bardzo głupie, więcej niż bardzo głupie.[/STUPID_THING]
Prawdę mówiąc bardziej mi odpowiada zdanie Rustine'a niż to dziwactwa, które wymyśliłem powyżej. Chociaż pewnie to jest tak jak z yenopodobną Triss. ;)

Gdyby to Ciri miała być matką Alvina, to mało przejrzysty motyw podróży w czasie z W1 skomplikowałby się do granic absurdu. Nie wspominając o tym, że Alvin to zwyczajnie bardzo słabo napisana i zdubbingowana postać, a patent ten totalnie zmarnował potencjał Niszczyciela, bo cała gra w sadze toczyła się nie o Ciri, ale własnie o jej potomka, który ma nie tylko posiadać zdolność podróży między światami, ale i otwierania stałych wrót między nimi (czy jakoś tak).

Tak czy siak, coś/ktoś Ciri ze świata Króla Artura przegonił(o), przy okazji mocno ją obijając.
 
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=88305
Sobota 25.10.2014:
18.00 - 20.00 - Ekskluzywny pokaz gry Wiedźmin III oraz ekskluzywny koncert Percival

Jeśli ktoś będzie zadawał pytania REDom, to mam kilka:
- Czy będzie można się pomylić podczas prowadzenia śledztwa, czy Geralt zawsze będzie identyfikował potwora sam?
- Czy do potwora zawsze będzie prowadził jeden trop, czy może ślady różnych stworów będą się przecinać, itp.?
- Czy będą różne rodzaje wierzchowców, oraz czy będzie można je wyposażyć w różny sprzęt (np inne siodła, itp)?
- Czy pojawią się kaptury/płaszcze?
 
@sebogothic
Pierwszy :harhar:
Tak naprawdę ja byłem pierwszy, ale wstawiłem posta tak szybko, że system zamulił. :troll:

Jeszcze tak odnośnie gameplaya na PGA to mimo wszystko wolałbym jakiś nowy fragment. Chyba najwyższy czas, co? Niecałe 4 miesiące do premiery, a Redzi dalej zazdrośnie ukrywają tego Wiedźmina. 35 minutowy gameplay był, pokazywał główny wątek, a teraz twórcy mogliby się skupić na jakichś misjach pobocznych, jeździe oraz walce konno, żeglowanie łódką i inne rzeczy o których tylko się słyszy.
 
Last edited:
Fajnie byłoby wiedzieć czy ten gameplay zostanie wypuszczony do neta kiedykolwiek, bo jak nie to będzie trzeba się przejechać i zobaczyć polski dubbing, a przy okazji obejrzałoby się csa i lola :D
 

Guest 3669645

Guest
Hm... To może jednak się przejadę... Bilet 17 zł, tak? :p

EDIT: Cena biletów pociągów tam i z powrotem -110 zł...
 
Last edited by a moderator:
Dobra, czasu zostało niewiele, więc trzeba się wreszcie ogarnąć :p
Kto oprócz mnie będzie na PGA? Wiem że na 99% @karemi @Fartuess @Sylvin @arturius_c, @kpt_wlodzimierz, @Yngh, @Fifuu . Moglibyście potwierdzić?
Każdy kto wie, że na pewno zjawi się na PGA / ZTG, niech wstawi "Dzięki!" pod tym postem.

Jak pisała Karemi w "Poznańskiej Inicjatywie": Proponuję sobotę, 25 października, godz. 13:00, przed pawilonem nr 14, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
Myślę że wszystkim to pasuje, jako że od 13:30 do 16:00 na ZTG są prelekcje Redów, a od 18:00 do 20:00 ekskluzywny pokaz W3 i koncert Percivala :)

PS: Sorry, że robię tu właściwie kopię wątku, ale myślę że w tym temacie trafi do większej liczby forumowiczów.

PPS: Nie wiem czy trzeba być do tego dziennikarzem, ale mógłbym spróbować przeprowadzić wywiad z którymś z Redów obecnych na ZTG. Jeśli macie jakieś ciekawe pytania, piszcie je poniżej. Wybiorę najlepsze i być może wyciągnę jakieś info na temat W3... ;) Myślę że jeśli będę "oficjalnym" przedstawicielem naszego forum, to powinno się udać.
 
Myślę że wszystkim to pasuje, jako że od 13:30 do 16:00 na ZTG są prelekcje Redów, a od 18:00 do 20:00 ekskluzywny pokaz W3 i koncert Percivala :)
Ciekawe na jakim buildzie będzie ten pokaz i czy jakieś materiały z tej imprezy, będą udostępnione dla wszystkich.
 

Yngh

Forum veteran
Pojawię się. Mój pociąg przyjeżdża ok. 12:30, więc 13 powinna być ok. Proponuję wymienić się na PMie numerami w celach organizacyjnych, by w razie spóźnienia nie było wątpliwości ;).
 
Dobra, sporządziłem swoją listę pytań, które jak myślę interesują większość z nas. Piszcie poniżej które popieracie, a które chcecie usunąć z listy.
1. Jak ostatecznie wygląda alchemia?
2. Czy inspiracja serialem "Wiedźmin" ogranicza się do zbroi niedźwiedzia i ciemnego zarostu Geralta, czy obejmuje więcej elementów gry?
3. Mapa pokazana na gameplay'u to 1/2 całego świata gry, czy jedynie huba?
4. Jak wyglądają flashbacki w W3?
5. Czy decyzja o braku kościanego pokera jest ostateczna i nieodwołalna?
6. Czy huby dodatkowe (jak np. Kaer Morhen), pojawią się tylko w Prologu / Epilogu?
7. Czy prawdą jest, że ten sam przedmiot wytworzony przez nas może mieć różny wygląd i statystyki, zależnie od użytych przez nas składników?
8. Czy mutageny będą działać na podobnej zasadzie jak w W2?
9. Czy będą jakieś minigry, o których dotąd nie wspomniano?
10. Czy powrócą znane nam z W1 dominanty w alchemii?
11. Czy istnieją finiszery wykonywane za pomocą Znaków lub broni innej niż miecz?
12. Po jakim czasie znika ciało zabitego przez nas przeciwnika? Jest to ściśle określone, czy dopiero wówczas, gdy np. zjedzą go padlinożercy?
13. Czy powróci system Talentów z W1?
14. Jaki procent potworów posiada rozbudowane umiejętności specjalne, jak np. Leszy czy Mglak?
15. Czy noc będzie w Dzikim Gonie tak ciemna jak w W1?
16. Czy wygląd ekranu postaci i ekwipunku ulegnie jeszcze jakimś zmianom?
17. Czy powrócą w soundtracku charakterystyczne instrumenty z W1?
18. Jaką muzyką, oprócz celtyckiej i słowiańskiej, inspirowaliście się przy tworzeniu soundtracku do W3?
19. Jak długa jest pełna ścieżka dźwiękowa? Czy nadal są nagrywane utwory muzyczne?
20. Jaką część utworów (na tle całego soundtracku) wykonał Percival?
 
Top Bottom