Poznań Game Arena 2014 i CD Projekt

+
Tak mi się bynajmniej wydaje.
Bynajmniej to nie to samo co przynajmniej!
 
Ehh Poznań tak daleko, a przeglądając stronkę PGA aż zjada zazdrość.. kiedy jakaś impreza wydarzy się nareszcie w Rzeszowie;/ Podkarpacie zawsze w pupie.
 

Guest 3669645

Guest
Nie doceniliśmy REDów. W obawie przed forumowiczami uzbrojonymi w kamery i dyktafony zamknęli im drzwi targów tuż przed nosem.

A na wykładzie Przybyłowicza miała być jeszcze nowa muzyka :(
 
Mogłem, ale liczyłem że jednak uda się bez problemu kupić..
W zeszłym roku spokojnie można było dostać. Też mnie to boli, bo specjalnie zostałem w Poznaniu na ten weekend. Chociaż moja sytuacja i tak jest lepsza, bo to zawsze parę kilometrów spaceru, a nie 250. Szczerze współczuję, cały dzień stracony.
 
Dobrze, że mam słuchawki za 17zł i słyszę wysokie tony :D Jestem w stanie rozumieć 50% Geralta i 20% Dijkstry, a jego głos bardzo mi przypomina Starego WIedźmina z serialu.

Moje słuchafony to wprawdzie żadne tam audiofilskie wynalazki, ale i tak przyzwoity kawałek sprzętu (a i karta dźwiękowa solidna).
Skoro na twoich, jak mówisz, dajesz radę, to mi tym bardziej powinna się ta sztuka udać.
Dlatego załączyłem wiadomy fragment ponownie, chcąc spróbować raz jeszcze i faktycznie... Oto co usłyszałem.

Ożje le kła. Ude le mła, ekłe.
Le temuraluki, isi terulażą.
Yhm, leteru ilorazy.
Lemtulazje osje.
Me infromasją possi.
Den kukje?
Faramożja esenu in wokjen, temuralon eja. Inaneokją żoli.
Sożje leheli ha.
Je stożnie me seksi fją laferfezje, oralekse owodnie isa.
Isi chechnią ica.
Fech ominia gol. Bon szans
Łe, kazmeni inieso?
Więks, dabibere tedaladido, losi bukła.
Że sę.

Brzmi trochę jakby z francuska, pewnikiem jakiś elficki dialekt.
Dijkstra mówił strasznie niewyraźnie (generował więcej basu) i część kwestii musiałem odtwarzać kilkakrotnie, dla pewności, coby niczego nie przekręcić.
Ale dzięki temu przekaz powinien być całkowicie jasny (pod warunkiem, że ktoś szprecha po elfiemu).
 
Last edited:
@eustachy_J23
Wyrzuć te słuchawki :p.

Ja tam wyraźnie słyszę np frazę - "szarowłosa dziewczyna z blizną na policzku" - i tak jak już ktoś napisał wyżej Dijkstre na 99% gra wielki mistrz zakonny.
 
Moje słuchafony to wprawdzie żadne tam audiofilskie wynalazki, ale i tak przyzwoity kawałek sprzętu (a i karta dźwiękowa solidna).
Skoro na twoich, jak mówisz, dajesz radę, to mi tym bardziej powinna się ta sztuka udać.
Dlatego załączyłem wiadomy fragment ponownie, chcąc spróbować raz jeszcze i faktycznie... Oto co usłyszałem.

Ożje le kła. Ude le mła, ekłe.
Le temuraluki, isi terulażą.
Yhm, leteru ilorazy.
Lemtulazje osje.
Me infromasją possi.
Den kukje?
Faramożja esenu in wokjen, temuralon eja. Inaneokją żoli.
Sożje leheli ha.
Je stożnie me seksi fją laferfezje, oralekse owodnie isa.
Isi chechnią ica.
Fech ominia gol. Bon szans
Łe, kazmeni inieso?
Więks, dabibere tedaladido, losi bukła.
Że sę.


Brzmi trochę jakby z francuska, pewnikiem jakiś elficki dialekt.
Dijkstra mówił strasznie niewyraźnie (generował więcej basu) i część kwestii musiałem odtwarzać kilkakrotnie, dla pewności, coby niczego nie przekręcić.
Ale dzięki temu przekaz powinien być całkowicie jasny (pod warunkiem, że ktoś szprecha po elfiemu).

 

Guest 2686910

Guest
Ej, ale te nagranie o którym mówicie to gdzieś istniej w formie fizycznej? Szukam, szukam i znaleźć nie mogę. Jeśli istnieje to może któraś dobra dusza podrzuciłaby link? :)
 
Top Bottom