Wiedźmin 3: Dziki Gon - 16 darmowych DLC dla każdego!

+
Twarz Yennefer jest przepiękna , mam nadzieję że będziemy mieli okazję podziwiać ją w stroju Ewy (swoją drogą mogłoby być takie DLC):scold:

To już Rosjanie na www.kaermorhen.ru , przy okazji informacji o DLC, sugerowali pojawienie się modów dających nagą Triss ( :cool:), nagą Yen ( :ice:) i nagą Ciri ( :wallbash: ).
Tak więc nie dobierajmy im tej radości i niech DLC od RED'ów skoncentrują się na czymś konkretnym.
 
A tak zbaczając lekko, gdzie Wy tą nową twarz Geralta widzicie? Przecież w temerskiej zbroi to ta sama morda co na gameplayu :p
 
A tak zbaczając lekko, gdzie Wy tą nową twarz Geralta widzicie? Przecież w temerskiej zbroi to ta sama morda co na gameplayu :p

Nie no nie jest ta sama, jest zdecydowanie szczuplejsza, widać kości policzkowe, połknął w końcu kluski.:)
 
Z zarostem miało być tak, że będzie rósł, a dzięki wizycie Geralta u balwierza, będzie można go ściąć. Jednak tutaj widzimy "odstające" wąsy:

Czy to znaczy, że Geralt będzie mógł mieć nie tylko różne fryzury, ale i różne "układy" (nie wiem jak to nazwać :p) brody?
 
Last edited:
Poczytałem trochę komentarze na przeróżnych portalach i owszem, jest sporo peanów na cześć Redanii, ale też i niemało marudzenia (nie, nie jest to tylko polska domena). Oczywiście, że posunięcie to jest podyktowane marketingiem i planami biznesowymi. I co z tego? To nie zmienia faktu, że to miły gest. Rozdają za free - czego tu nie lubić? Może ci narzekacze za kilka dekad siądą przy kominku ze swoimi wnukami na kolanach i im rzekną: "Wiecie dzieci, nie zawsze było tak, jak jest dzisiaj, że gry sprzedaje się po kawałku. Kiedyś tak sprzedawało się wyłącznie drobiazgi! Tak, tak. Ba, były nawet firmy, które rozdawały je na lewo i prawo. Prawda że sympatycznie? Tylko ze ja wtedy... nie potrafiłem tego docenić. Po prostu... byłem rozpuszczony jak dziadowski bicz, od dobrobytu poprzewracało mi się w głowie".
I nie tylko w głowie. Smutne.

 
Ależ mnie dawno na forum nie było ;) a tu proszę jaka niespodzianka od Redów dzięki wam to świetna wiadomość z tymi DLC bravo no i ta ostateczna wersja Yen piękna ;) jestem dumny z Polski (łza) ;)
 
Przecież w poradniku ma kluski, że hej. Tyle, że fryzura inna.

Ja tam klusków nie widzę, raczej wystające kości policzkowe.
Chociaż jak się teraz bardziej przyjrzałem to faktycznie ma, ale ten z obrazka z dlc nie ma na pewno.:)
 
Last edited:
Top Bottom