Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jesli

View attachment 8709

to:

 

Attachments

  • 42.png
    42.png
    113.6 KB · Views: 42
W styczniu odbywają się targi CES, a w marcu GDC. Mam nadzieję, że REDzi się na nich pojawią i ujawnią coś ciekawego. Może mapę?
 

Guest 3669645

Guest
Jeśli posklejać różne fragmenty fotek ze skrinem z gameplay'a to właściwie mamy już całą mapę (oczywiście nie licząc Kaer Morhen i innych ew. mniejszych hubików). A co najmniej 90%.
 
@Marcin Momot Pytanie z innej beczki: Czy w W3 będzie można stworzyć sobie kilka profili co umożliwi niezależne zapisywanie gier?

Mam na myśli coś takiego: Stwarzam profil o nazwie Imie1 i gram sobie kampanie, nagle nachodzi mnie chęć zagrania od nowa wiec stwarzam kolejny profil o nazwie Imie2 i rozpoczynam nową kampanie nie tracąc poprzednich savów, quick savów, autosavów itd itp. Wchodząc do gry mam możliwość wyboru profilu.
 
Mi szkoda że nie zmienią, usuwanie sejwów w W2 i W1 to była udręka. W W1 fajne było to, że dało się klikać samo "usuń" i usuwało szósty sejw od początku co trochę przyśpieszało sprawę), ale w W2 jeżeli nie chciałeś przez przypadek usunąć sobie swojego sejwa, który był twoim pierwszym przejściem W2 w ogóle i który zaimportowałeś z twojego pierwszego przejścia W1 w ogóle, to musiałeś albo usuwać regularnie, albo po każdym przejściu rezerwować sobie godzinkę na załatwienie tego.
 
Ja usuwałem zapisy z folderu, dzięki czemu można je było usunąć hurtowo. Z poziomu gry to faktycznie mogło być czasochłonne. Ogólnie wkurzało mnie to, że każdy szybki zapis jest na osobnym slocie. Powinno być tak, że w opcjach gry sami ustawiamy czy chcemy by quick-save'y zapisywały się na 1, 5, 10, czy ilu tam chcemy slotach. Wtedy nie byłoby bałaganu i kilkaset zapisów nie zajmowały by sporej ilości miejsca na dysku.
Wiedźmin 3 to gra na 100 godzin jak zapowiadają Redzi, więc ciekaw jestem ile zapisów by się w ciągu całej rozgrywki stworzyło. Ja zapisuję grę co kilka minut (takie przyzwyczajenia z Gothica), więc pewnie tak z 1500 zapisów bym miał.
 
Jak już za długo się ładowały sejwy to ja sobie przenosiłem je do innego katalogu i nic nie trzeba było usuwać, zawsze mogłem wrócić do każdego zapisu, dotyczyło to obu części.
 
Top Bottom