Wiedźmin 3: Dziki Gon - pytania i odpowiedzi

+
@jaskier254, jeśli chodzi ci o opłatę za kolekcjonerkę to stosowne maile mają być rozsyłane trzy tygodnie przed premierą. Ponieważ premiera odbędzie się 19 maja, mail powinien przyjść pod koniec kwietnia.
 
@jaskier254, jeśli chodzi ci o opłatę za kolekcjonerkę to stosowne maile mają być rozsyłane trzy tygodnie przed premierą. Ponieważ premiera odbędzie się 19 maja, mail powinien przyjść pod koniec kwietnia.

Bardziej chodziło mi o podanie adresu zamieszkania żeby wiedzieli gdzie mają przysłać. Ale dzięki.

---------- Zaktualizowano 13:32 ----------

A nie będzie możliwości płatności przy odbiorze ?
 
Bardziej chodziło mi o podanie adresu zamieszkania żeby wiedzieli gdzie mają przysłać. Ale dzięki.

---------- Zaktualizowano 13:32 ----------

A nie będzie możliwości płatności przy odbiorze ?

Nie wiadomo jaką politykę CDP.pl zastosuje.. W sumie lepsza płatność z góry - szybciej inni uzyskają z listy rezerwowej w razie potrzeby.
 
Mnie ciekawi lista trofeów/ osiągnięć dla konsol. Pewnie opublikują ją w kwietniu albo nawet maju. Mam tylko szczerą nadzieję, że nie będzie t/o aby zobaczyć kilka konkretnych zakończeń, bo to zniechęca do gry.
 

Attachments

  • 4123129-5663899548-maxre.jpg
    4123129-5663899548-maxre.jpg
    86.8 KB · Views: 26
Last edited:
Possibru, ale po trzecim przejściu gry wywaliłbym ją przez okno.

Ja również - ale tylko wtedy, gdyby różnica w epilogu zależała od decyzji powziętej w pierwszych godzinach gry, a reszta fabuły była ta sama. Gdyby jednak alternatywnych i znacznie różniących się od siebie ścieżek było w grze dostatecznie wiele, to grałbym. Wielokrotnie.
 
Ja również - ale tylko wtedy, gdyby różnica w epilogu zależała od decyzji powziętej w pierwszych godzinach gry, a reszta fabuły była ta sama. Gdyby jednak alternatywnych i znacznie różniących się od siebie ścieżek było w grze dostatecznie wiele, to grałbym. Wielokrotnie.
Tak, mógłbym to przejść kilkukrotnie, ale nie aż tyle :p
 
Usuń te pytanie o gnomy, bo to już zaczyna być denerwujące. Jakbym był Redem i usłyszał znowu pitolenie o gnomach to bym skończył wywiad i sobie poszedł. Przecież w wywiadzie z Marcinem Momotem było powiedziane, że nie będzie...
To było Q&A, do tego odpowiedź była cholernie niejednoznaczna. Mogliby to powiedzieć zupełnie serio, a nie z uśmieszkami.
@sneky
Proszę o cytat.
 
Last edited:
To było Q&A, do tego odpowiedź była cholernie niejednoznaczna. Mogliby to powiedzieć zupełnie serio, a nie z uśmieszkami.

Conajmniej parokrotnie było potwierdzane że gnomów nie będzie, i nie tylko w Q&A ale również przez Marcina Blache czyli osobe która ma na ten temat dosłownie informacje ze swojej ręki.
 
Jak dla mnie "nie" brzmi cholernie jednoznacznie.

Nie prowadzę krucjaty, jednak wypowiedzi o gnomach są niepotrzebnie traktowane żartobliwie. Nawet zaprzeczenia na forum są godne niektórych słów Kojimy.
 
Last edited:

Nie prowadzę krucjaty, jednak wypowiedzi o gnomach są niepotrzebnie traktowane żartobliwie. Nawet zaprzeczenia na forum są godne niektórych słów Kojimy.

Jakbyś musiał po raz 4-5-6 i tak dalej odpowiadać na jedno i to samo pytanie, to ciężko inaczej niż żartobliwie tym bardziej że same pytania o gnomy pod żarty/trolling ostatnio podchodzą.
 
Jakbyś musiał po raz 4-5-6 i tak dalej odpowiadać na jedno i to samo pytanie, to ciężko inaczej niż żartobliwie tym bardziej że same pytania o gnomy pod żarty/trolling ostatnio podchodzą.
Mogę otrzymać cytat słów Pana Blachy? Po prostu wypowiedzi (aż dwie, jedna w Q&A, druga w stylu Kojimy na forum) mnie nie przekonują, a takowa raczej na pewno by postawiła sprawę jasno.
 
Top Bottom