Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
To teraz już mamy zagadkę. Przepraszać warzochistów... Pytanie za co? Dojdźmy do tego za pomocą klasycznej dedukcji.

Najwięcej było sporów przy grafice. Ale ta odpada, bo przecież gry nie widziałeś w ruchu (według kolegów wyżej). Zatem chodzi o coś innego. O informację, którą otrzymałeś od kolegów z Warowni. O wymagania chodzi? Odpada, już o nich wspominałeś, a sam na nie wcześniej narzekałeś, więc to nie my powinniśmy przepraszać warzochistów. Dalej. O treść gry, fabułę, filmowość, fajnie wyreżyserowany prolog wszyscy są raczej spokojni i wiedzą, ze będzie to stało na wyśmienitym poziomie. Zatem i to odpada.

Jestem w kropce. O cóż tu może chodzić? :hmm:

Myślę, że chodzi głównie o to, że kolega warzoch - choć na pokazie nie był - to generalnie chce sprawiać wrażenie, że jednak był i wie coś wielkiego :D

Znaczy być może faktycznie będzie coś wielkiego, czym się obecni inni panowie z warowni podzielili z niezaproszonym kolegą, tym niemniej podzieliłabym jego posty na pół, a potem jeszcze raz :p

...co nie zmienia faktu, że liczę na sporo materiałów, newsów itd.
 
Myślę, że chodzi głównie o to, że kolega warzoch - choć na pokazie nie był - to generalnie chce sprawiać wrażenie, że jednak był i wie coś wielkiego :D

Znaczy być może faktycznie będzie coś wielkiego, czym się obecni inni panowie z warowni podzielili z niezaproszonym kolegą, tym niemniej podzieliłabym jego posty na pół, a potem jeszcze raz :p

...co nie zmienia faktu, że liczę na sporo materiałów, newsów itd.

I Ciebie Hype dopadł... A myślałem, że razem ze mną będziesz tutejszą pesymistką. :( Niebiescy nie idźcie tą drogą! :p
 
Przez te dwa tygodnie przewinie się multum dziennikarzy i vlogerów, jeśli każdy przygotuje wrażenia z gry oraz wywiad z twórcami to materiałów będzie mnóstwo ;)
 
I Ciebie Hype dopadł... A myślałem, że razem ze mną będziesz tutejszą pesymistką. :( Niebiescy nie idźcie tą drogą! :p
Mi jest obcy tak hajp, jak hejt xD staram się być rozsądna i myśleć realistycznie, jednak przecież byłoby miło dostać całą masę fajnych materiałów, nie? No, to jest szansa, że dostaniemy :D
 

Ogólnie historia naszego Community mówi żeby takich FP unikać jak ognia, bo źle się to kończy...

Mi jest obcy tak hajp, jak hejt xD staram się być rozsądna i myśleć realistycznie, jednak przecież byłoby miło dostać całą masę fajnych materiałów, nie? No, to jest szansa, że dostaniemy :D

W sumie... To byłby miły akcent w nauce do sesji.... Jednak umiesz człowieka przekonać do hajpu. :cheers:
 
A ktoś z Niebieskich był? Bo w sumie jak nic mi się nie pokiełbasiło to albo W2 albo W3 pokaz prywatny mieliście... :whistle:

Nie byliśmy na pokazie dla dziennikarzy, ponieważ był to pokaz dla dziennikarzy, a my zdecydowanie nie jesteśmy dziennikarzami, wiesz :p
 
Nie byliśmy na pokazie dla dziennikarzy, ponieważ był to pokaz dla dziennikarzy, a my zdecydowanie nie jesteśmy dziennikarzami, wiesz :p

Ale gdyby potraktować CN jako felieton.... To taka furtka na przyszłość. :p


Aha i "To" jest zdecydowanie jedną z najlepszych książek Kinga! ;)

Ten pokaz był tak tajny, że nawet jeśli na nim byliśmy to sami nic o tym nie wiemy ;) Zawsze jednak można podpytać Marcina, on wie kto był, a kto nie :p

Marcin ma nowe hobby, ignorowanie mnie. :p Inna sprawa, że pytam o rzeczy o których góra zabrania mu mówić...
 
Last edited:
Ten pokaz był tak tajny, że nawet jeśli na nim byliśmy to sami nic o tym nie wiemy ;) Zawsze jednak można podpytać Marcina, on wie kto był, a kto nie :p
 

Guest 3669645

Guest
Entuzjazm Warzocha można też wyjaśnić inaczej -Dowiedział się od kolegów, że na 26 stycznia REDzi szykują jakiś duży, świetny materiał (porządny dziennik albo trailer). Raczej wątpię by zwykłe info / artykuły na temat fajnie wyglądających źdźbeł trawy powodowały w nim takie spazmy euforii :p
 
Entuzjazm Warzocha można też wyjaśnić inaczej -Dowiedział się od kolegów, że na 26 stycznia REDzi szykują jakiś duży, świetny materiał (porządny dziennik albo trailer). Raczej wątpię by zwykłe info / artykuły na temat fajnie wyglądających źdźbeł trawy powodowały w nim takie spazmy euforii :p
A może po prostu zobaczył gameplay, który pokazali mu koledzy z Warowni? :p
 
Top Bottom