Wiedźmin 3 - grafika

+
Dla mnie walka na wybrzeżu wygląda bardziej atrakcyjnie:p, ale z drugiej strony, lokacja(na gifie powyżej) wygląda bardziej klimatycznie i swojsko. Wydaję mi się, że każdy urywek z hands-on wygląda lepiej niż 35min. gameplay. Ciekaw jestem czy 15min. materiał z poniedziałku również trzymać będzie taki poziom.
 

to prawdziwa perełka i (moim zdaniem) przebija cały 35min. gameplay i wszystkie sceny z materiału z hands-on.
Perełka, to będzie dopiero, bez kompresyi.
 

Guest 3669645

Guest
Ten cały HUD od samego początku wygląda na roboczy, tymczasowy. Jest brzydki, płaski, jakby zrobiony na szybko w photoshopie,a paski energii nad przeciwnikami się zacinają.

Mam nadzieję, że to wszystko wymienią, albo chociaż zrobią w normalnych proporcjach. Nie wiem po co to takie wielkie i czemu pasek życia Geralta to taki kloc.

@Marcin Momot Ten HUD i interfejs to ostateczna wersja?

---------- Zaktualizowano 19:06 ----------

to prawdziwa perełka i (moim zdaniem) przebija cały 35min. gameplay i wszystkie sceny z materiału z hands-on.
Graficznie 37 min, gameplay przebija na pewno. Klimatem też.

Ta miejscówka po lewej (wydmy) przypomina mi stawy niedaleko mojej wsi. Jak żywcem wyjęte z naszej rzeczywistości :p

 
@Marcin Momot Mam nadzieję, że to wszystko wymienią, albo chociaż zrobią w normalnych proporcjach. Nie wiem po co to takie wielkie i czemu pasek życia Geralta to taki kloc. Ten HUD i interfejs to ostateczna wersja?
Bardzo dobre pytanie, bo ja tez uwazam ze ten "pasek zycia" Geralta ochydnie wyglada.
 
Last edited:
Przegądałem grafiki na googl w poszukiwaniu jakiś nowości i znalazłem właśnie to.
Na tej stronie na której niby on jest po otwarciu strony go tam nie ma .
 
Last edited:
To już drugi screen, który zalicza premierę w wywiadzie.

Nie ma go w wywiadze, wyciekło im w jakiś sposób. Po prostu są nierozważni i tyle. Tamtego shota usunęli już ale im następny wyciekł, słabo trochę z ich strony.
 
Ten screen się pojawia tylko jak wpiszecie odpowiednio w grafice w google, w artykule go nie ma. Po prostu ktoś popełnił gafe z ich strony i screenshot wyciekł.
 
Top Bottom