Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ostatni trailer nie zrobił na mnie specjalnego wrażenia (jako trailer sam w sobie, gra na nim prezentowało się świetnie) dlatego wciąż czekam na mega zwiastun przebijający SoD i VGX razem wzięte
Na przebicie VGX bym się osobiście nie łudził, ale.... to by była miazga, i tak jest pięknie.

VGX? Masz na myśli ten trailer, który poza pokazaniem ładnych lokacji i grafiki nie robił nic?
No chyba, że chodzi ci o samą grafikę
Tak.
 
Last edited:
Tam, w oddali to nie jest przypadkiem Yennefer?

---------- Zaktualizowano 03:04 ----------
Jeszcze jedna fotka:
 
No nie da sie ukryć, że miejscówka naprawde ocieka mrocznym klimatem ;) ale z tą kamerą to fakt :D ciut daleko
 
Last edited by a moderator:
Ta miejscówka jest mega klimatyczna:

"Echa przeszłości". Hm.
Wydaje mi się, czy Geralt łapie za tyłek Yennefer? ;) Podobno miało nie być takiej "funkcjonalności". ;)
A miejscówka rzeczywiście klimatyczna, oby takich więcej. Mgła przydałaby się większa...
 
Last edited by a moderator:
No, REDzi wiedzieli jak skutecznie zniszczyć dodatkowe pokłady atmosfery. Jak tu poczuć bliskość Yen i grozę miejscówki kiedy kamera wisi sobie w bezpiecznej odległości kilometr od Gerwanta
 
A ja się śmieje z rodziny jak kamerą nagrywają z dalsza bo "nóg nie będzie widać" a Redzi odwalają taką kaszanę :D masakra podczas exploracji niech ta kamera będzie lepsza ... przy walce niech se odjeżdża bo daje ten taktyczny wydźwięk ale przy eksploracji no błagam..
 
Top Bottom