Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
W końcu coś oryginalniejszego niż Ciri :p

Obawiam się, że Ciri jest nie do zastosowania. Bez Wiedźmina? Bez Geralto? Chyba jedynie jak ją przetransferują do Cyberpunk-a jako Jokera.
Tylko, że rezygnacja z Geralto oznacza także problemy z umocowaniem innych bohaterów takich jak Jaskier, Triss, Yennefer itp. Tak mi się wydaje.
 
Last edited:
Problemów z wrzuceniem do historii Jaskra, Triss czy Yen by nie było. Żadna z tych postaci nie trzymała się bez przerwy Geralta, można wykorzystać jakąś lukę, w której np. Jaksier podczas swej samotnej podróży poznaje nowego bohatera i spędza z nim czas aż do końca fabuły gry. Każda postać może się epizodycznie pojawić, nawet i sam Geralt.

Ale to raczej nie po wydarzeniach z trójki. Może przed wydarzeniami z sagi?
 
Problemów z wrzuceniem do historii Jaskra, Triss czy Yen by nie było. Żadna z tych postaci nie trzymała się bez przerwy Geralta, można wykorzystać jakąś lukę, w której np. Jaksier podczas swej samotnej podróży poznaje nowego bohatera i spędza z nim czas aż do końca fabuły gry. Każda postać może się epizodycznie pojawić, nawet i sam Geralt.

Ale to raczej nie po wydarzeniach z trójki. Może przed wydarzeniami z sagi?

O gra w uniwersum przed wydarzeniami z sagi, a nawet i opowiadaniami, jeszcze zanim Geralt został wiedźminem, zanim północne królestwa usłyszały o Nilfgardzie, zanim Kovir stał się gospodarczą potęgą. W czasach kiedy to jeszcze ludzie musieli walczyć z elfami o ziemie i miejsce do życia, kieky zakładali pierwsze miasta. Kiedy wiedźmini byli naprawdę potrzebni. O tak, tak, to by mi się podobało. Przy okazji możliwość stworzenia własnego Wiedźmina, młodego niedoświadczonego, który dopiero co wyruszył na szlak. Redzi mieli by pełną dowolność (praktycznie) w kreowaniu sytuacji politycznej i świata. Mogli byśmy dostać jeszcze większy teren do ekspansji, teren na którym dopiero co powstają ludzkie siedziby, pełno dzikich, niebezpiecznych lasów, jaskiń, prawdziwa ciemna noc. Tylko my i potwory w mroku. Kiedy każde drgnięcie medalionu podnosiło by adrenalinę, jednocześnie ostrzegając przed zdradzieckim atakiem w plecy. Ahh to było by piękne, gra gdzie można by się poczuć jak prawdziwy łowca potworów, bo coś czuję że W3, mimo iż poczynił w tym względzie postępy, to nie usatysfakcjonuje mnie w 100%. No i jeszcze chciałbym by ludzie naprawdę się wiedźminów bali, odwracali wzrok, rzucali kamieniami, a na spotkanie wychodzili tylko kiedy strach przed potworem byłby większy i nie było by wyboru, żeby po spotkaniu pluli trzy razy przez lewe ramie. Taka gra o Wiedźminie mi się marzy. Być może kiedyś...
 
Kolejne gameplay'e na YT się pojawiają. Niektóre są niegroźne, bo prezentują tylko grafikę, ale jeden jest np. długim fragmentem z samouczka. I teraz nie wiem jak mam to zgłosić, bo nie widzę odpowiedniej opcji. YouTube mi mówi, że tylko właściciel materiału może wysłać zgłoszenie jeśli ma problem z łamaniem praw autorskich. A raportowanie bez powodu jest nagradzane kasacją konta.
 
@adventus.991 na dole masz takie trzy kropki i napis ''więcej'' klikasz i masz opcję zgłoś.
Problem w tym że później trzeba wybrać odpowiedni powód zgłoszenia a nie ma tam chyba niczego co by pasowało. Chociaż sam już nie wiem bo w połowie śpię.
 
Last edited:
Problem w tym że później trzeba wybrać odpowiedni powód zgłoszenia a nie ma tam chyba niczego co by pasowało.
No to o tym właśnie pisałem, że nie ma odpowiedniej opcji dla tego typu "wycieku" :p Gdzie się zgłasza to wiem.

Może linki REDom tutaj na forum wysyłać? Z drugiej strony bez sensu, przecież wystarczy wpisać "witcher 3" i dać najnowsze filmiki by wszystko było na tacy.
 
Obawiam się, że Ciri jest nie do zastosowania. Bez Wiedźmina? Bez Geralto? Chyba jedynie jak ją przetransferują do Cyberpunk-a jako Jokera..
Geralt na emeryturze (wraz z wybranką) jako drugoplanowy NPC, Ciri jako postać główna. Ja cały czas liczę na to, że taki jest tajny zamysł RED-ów, a granie Ciri w W3 będzie również wprowadzeniem postaci "na przyszłość".

Tylko, że rezygnacja z Geralto oznacza także problemy z umocowaniem innych bohaterów takich jak Jaskier, Triss, Yennefer itp. Tak mi się wydaje.
Właśnie m.in. dlatego Ciri jest najlepszym wyborem. Ona ich wszystkich przecież już zna, w przeciwieństwie do jakiegoś "noname'owego" wiedźmina. Natomiast Eskel, o Lambercie nie wspominają, nie mają takiej "siły przebicia", co Geralt - nie wyobrażam ich sobie jako zastępstwa.
 
@adventus.991 Widocznie źle zrozumiałem. :p

Redzi jeśli nie chcą rozprzestrzenienia się materiałów powinni wyjść na przeciw i chociaż założyć odpowiedni temat gdzie można podawać takie linki albo wyznaczyć kogoś komu można na PW podsyłać.
Ja to po prostu nie oglądam i tyle, mam nadzieję że do czasu aż sam uruchomię grę nikt mi nie maźnie spojlerem w twarz ,a po premierze na netach mnie nie będzie bo będę grał.:p

@maritimus Zgadzam się z tobą w 100% z Ciri taka fajna dupeczka i z miłą chęcią bym nią pograł :D
 
Last edited:
Ludzie, 9 dni - tak trudno darować sobie tego YT i nie wchodzić tam na materiały Wiedźmina 3?

Niee :) Łatwiutko tym razem, hajp jest jak nie wiem, ale idzie się opanować i nie wchodzić. Nie rozumiem ludzi, którzy boją się spoilerów, że niby gdzieś je trafią. To po co klikają? :p
 
Można powiedziec ze od jutra zaczynamy ostatni tydzien przed premiera od wtorku beda receznje bo mija embargo na nie a potem to juz cały proces reklamowo marketingowy
A wiec ogłaszam sezon na Wiedzmaka z lodówki za otwarty :)
 
A wiec ogłaszam sezon na Wiedzmaka z lodówki za otwarty :)

Już od jakiegoś czasu, bo gdy jeździsz po większych miastach (i nie tylko) możesz zauważyć jak Wiedźmin "straszy" z przydrożnych bilbordów, a pewnie wkrótce pojawi się w "telewizorni" (nie mam TV, więc nie wiem - może już tam jest? ).
Niemniej czekam na recenzje - bardziej oceny niż samą treść (może poza wypunktowaniem zalet oraz wad) z racji chęci uniknięcia jak największej ilości spoilerów.
 
Top Bottom