Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

+
Medytacja również nie rozwiązuje problemu.
EDIT:
Otóż okazało się, że wystarczy włączyć grę przez GOG'a aby wszystko się poprawnie załadowało.
 
Last edited:
Ale skrytka choćby i w formie utrzymywanego za mamonę konta u Vivaldiego to mus jest, absurdalny taki otwarty świat bez choćby jednego kufra. To przecież tylko gra, nie symulacja pseudośredniowiecza.
 
Powitać. Czy jest jakiś zewnętrzny program do zmiany klawiszy w grze. Coś w stylu

W tym wątku #124 znalazłem coś podobnego ale nie można go pobrać :( Chociaż na moje oko po zrzucie ekranu to nie to.
 
Last edited:
Mnie marzy się taki mod (albo dodanie tej funkcji w jakimś patchu), który by dał możliwość zdefiniowania większej liczby hotkeyów dla eliksirów. Dwa miejsca to zdecydowanie za mało, choć rozumiem, że to wszystko, co mieści się pod ręką. Ale pod inne klawisze wsadziłbym sobie np. odwar z wilkołaka, którego używam, gdy sporo biegam po Novigradzie albo jedzenie - te rzeczy nie muszą być szybko dostępne pod palcami jak przyciski r i f, ale wchodzenie do ekwipunku, by co chwilę zmieniać jaskółkę na jedzenie albo zażyć odwar jest męczące ;/
 
Zrzut obrazu z programu do BF4 umożliwia dodanie dowolnej ilości klawiszy. No ale w W3 i tak to by nic nie dało bo nie można przypisać funkcji pod dowolny klawisz pod wybrany przedmiot. Trochę tego jest :) Jak by to ogarnęli to szacun :)
 
A tak a propo narzędzi do modowania - jest jakiekolwiek oficjalne info, jakaś wzmianka choćby, na temat daty wypuszczenia RedKit dla W3?
 
A tak a propo narzędzi do modowania - jest jakiekolwiek oficjalne info, jakaś wzmianka choćby, na temat daty wypuszczenia RedKit dla W3?
Czekają aż będzie grac w nią tylko 5 graczy na krzyż, żeby potem móc się dziwić dlaczego nikt nie tworzy modyfikacji do tej gry.
 
witaj!

Kojarzy ktoś moda który w łatwy sposób pozwalał by robić zoom out/in kamery podczas gry? lub przynajmniej ustawić to raz, aby działało na stałe bez problemów. Na mój gust kamera jest za blisko geralta, wolał bym widzieć więcej terenu wkoło szerszym ujęciem. Udało mi sie znaleźć jedynie mody na free camera (czyli chyba latanie kamerą po świecie niezaleznie od postaci) oraz na zmianę FOV.
BTW. shame! że nie ma tej opcji defaultowo w grze do ustawiania np. rolką myszy :-/
BTW. jeśli jest jakieś lepsze miejsce na ten post to daj znac i wybacz...

bywaj
 
@Elgcahlxukuth - niestety nie można tego na tą chwilę zrobić. Przed premierą było z tym tematem zamieszanie i sprzeczne informacje do nas dochodziły, że dostosowywana kamera będzie w grze lub istnieć będzie tylko "jedyna słuszna opcja". Posypało się też wtedy bardzo dużo postów i tematów na ten temat, więc skoro wtedy tego nie poprawiono, to wątpię, by REDzi się jeszcze za to wzięli. Możliwe, że REDkit coś umożliwi w tej kwestii, ale na tą chwilę nie ma i raczej nie będzie takiego moda :(

P.S. Poprawne przepisanie Twojego nicku było naprawdę niemałym wyzwaniem :D
 
Dzięki Maganus.
W takim razie póki co dam sobie spokój z przeszukiwaniem internetu.
A przy okazji - co się robi z plikiem .ct żeby moda wgrać? Jest gdzieś jakiś prosty poradnik/instrukcja?

W nicku jeszcze pownien być apostrof ale się nie dało :-/ Ja umiem go nawet wymówić ;)
 
@Rustine

W jaki sposób udało Ci się je wypakować?

Mi najdalej udało się dojść do plików .dat, dalej konwersja na inne formaty czytane przez programy graficzne nie przynosiła skutków.
 
Fajnie by było, gdyby użycie brzytwy usuwało zarost. Ale na razie można chyba tylko czekać na REDkita :(
 
Głupio zrobili. Powinni byli wypuścić chociaż jakieś proste narzędzia, jeśli np. RED Kit nie jest jeszcze gotowy. Bo jak na razie to bieda straszna z tymi modami.
 
Top Bottom