Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ciekawe czy ten post Marcina:

W tym miesiącu. Natomiast słyszałem, że coś dobrego ma pojawić się też w poniedziałek;)


ma coś wspólnego z tym wpisem gościa z IGNu:

https://twitter.com/MitchyD/status/584166849308336128

Monday we reveal our new @IGN First project. We have so much stuff for a rad, huge game IGN fans have been asking for more of. Excited


Bo jeżeli nie o Wieśku mówi, to o czym? MGS albo Batman jeszcze zostają, innych opcji nie widzę.
 
Coś czuję że w poniedziałek dostaniemy odpowiedzi na Q&A z intera, które miały być niby w tym tygodniu.
 
Coś czuję że w poniedziałek dostaniemy odpowiedzi na Q&A z intera, które miały być niby w tym tygodniu.
Pewnie odpowie na pytania o kamerę, bo było ich kilka. Może teraz będzie miał bardziej aktualne informacje, może nad czymś pracują...
Oby to było coś dłuższego niż 1 minuta :D
Przecież to wywiad tekstowy, jak poprzedni.
 
@Rustine : Może mi coś zajączek w głowie pomieszał, ale kojarzę jakieś Q&A z elemntami gameplay'u oczywiście w formie filmu także hm..
 
@Rustine : Może mi coś zajączek w głowie pomieszał, ale kojarzę jakieś Q&A z elemntami gameplay'u oczywiście w formie filmu także hm..
Zajączek pomieszał tylko trochę. Damien na Twitterze mówił o gameplay Q&A, ale w kontekście Q&A traktującym o gameplay'u (czyli Dev Spotlight).
 
@Kuboniusz : Jedno nie wyklucza drugiego :)
@Rustine : Okej tylko tym razem Damien może odpowiadać na nasze pytania, a my obserwujemy gameplay na ekranie. Nie może tak być? Jest wywiad? Jest. Jest gameplay? Jest :p
 
@Rustine : Okej tylko tym razem Damien może odpowiadać na nasze pytania, a my obserwujemy gameplay na ekranie. Nie może tak być? Jest wywiad? Jest. Jest gameplay? Jest :p
Nie może, bo ma 170 pytań i musi je przejrzeć i na nie odpowiedzieć. Pisał o tym na Twitterze, nie nakręcaj się na materiał, który jest niepotrzebny.
 
The most amazing = NAJznakomitszy. Czyli żodyn nie był znakomitszy od tego

Najlepszy był dla mnie 52 i pół, nie starał się być efektowny, tylko stawiał na budowanie klimatu. I przez to właśnie był w cholerę efektowny. Ale to pewnie tylko ja.

W żadnym razie nie powinno traktować się trailera jako materiału porównawczego z faktyczną grą i tyczy się to niemal wszystkich jej aspektów.

Ano. W samej grze mamy choćby jedynie słuszną auto kamerę zupełnie różną od tego, co można zaobserwować w zwiastunach, a która w dużym stopniu wpływa na odbiór (części osób wręcz przeszkadza)

Chcę żeby mnie nahajpowali na 200 %, bo na razie jestem tak gdzieś na 150, a do tego najlepiej nadają się trailery

Ja też, ale trailerami tego w moim wypadku nie osiągną. Informacjami (na przykład o zmianach dotyczących wspomnianej wyżej kamery), a także prezentując rozmaite rozwiązania zawarte w grze, systemy, mechaniki. Zwiastuny to wprawdzie miły, ale tylko dodatek.

PS. Dodatkowo wnerwił mnie fragment o bardzo słabej walce w W1, wiem że wiele osób na forum nie przepada za nią, ale dla mnie osobiście była mistrzostwem świata.

Sam system był w porządku, ale wyłożył się na zbyt niskim poziomie trudności. Choć z perspektywy czasu mimo wszystko uważam, że walkę rozwiązano zdecydowanie lepiej właśnie w W1. Nie przepadam za małpio-zręcznościowym rozwiązaniem z dwójki.
 
Last edited:
Najlepszy był dla mnie 52 i pół, nie starał się być efektowny, tylko stawiał na budowanie klimatu. I przez to właśnie był w cholerę efektowny.
Świat Wiedźmina też był niczego sobie. Mam nadzieję, że przed 19 maja zobaczymy coś podobnego.

Ja też, ale trailerami tego w moim wypadku nie osiągną.
U mnie jest znów całkiem odwrotnie :). Największy hype buduje się, kiedy widzę dobrze przygotowane zwiastuny. SoD, VGX, recap (niestety nie wiem jaki miał tytuł :D) potęgowały chęć gry ogromnie. Paradoksalnie materiał, który nie pokazał nawet odrobiny samej gry, sprawił że czekało mi się trudniej.
 
@Solan7
No właśnie wolałbym takie króciutkie wprowadzenie zrobione na silniku gry, jak miało to miejsce przy W2. Chociaż to rysunkowe dzieło z początku roku było jednym z lepszych zwiastunów W3.

Ed. Tak chodziło mi o ten do W2, jednak ten do W3 również był świetny. O tym napisałem niżej :p.
 
Niesty trailery mają to do siebie, że niewiele to ma wspólnego z faktyczną rozgrywką. Podsycają niezdrowe oczekiwania wobec gry przez co mamy wylew rozczarowania po obejrzeniu filmików z rozgrywki. Nie żeby mi to przeszkadzało, ale do tego typu materiałów trzeba podchodzić z dystansem i zdrowym rozsądkiem i tego życzę forumowej braci.
Wszyscy to wiemy. Ale ja trailery oglądam nie po to by mieć wgląd w rozgrywkę i grafikę a po to, by poczuć klimat produkcji i nabrać pewności, ze fabuła będzie niesamowita. Spojlerów się nie boję, chcę zobaczyć więcej cut-scenek z Yennefer, usłyszeć więcej jej dialogów, to samo z Ciri ;)

noooo ja bym tego nie przetłumaczył jako najlepszy w historii:) To most przed amazing to jest podkreślenie amazing, a nie porównanie do innych IMO;)
Tweet jest po czesku, tak mi to przetłumaczyło. Że najbardziej niesamowity w historii wiedźminów albo coś w tym guście, ich angielskim tłumaczeniem się nie sugeruj :p
 
Top Bottom