Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Dalej coś mi w tej kamerze nie pasuje. 14:03 - Albo mi się zdaje, albo sama przełączyła mu na przeciwnika, który dopiero co zbierał się z ziemi. Jeśli ma to wyglądać tak jak na 35min gdzie samoczynnie znalazło wilka, który w danym momencie zagrożeniem nie był to nie zbyt fajnie.
 
Osoby na wieży przy moście 8:56, kawałek lasu za rzeką3:36, droga na moście11:31, kępy trawy:9:47 (chyba metr od Geralta) to tylko niektóre. Naprawdę słabo to wygląda jak na 2015r.
Przesadzasz, znacznie poprawili cienie, których po prostu do niedawna nie było pod postaciami stojącymi niedaleko.
 
W sumie jeszcze jedno mnie martwi. Gdzie się podziała muzyka na gameplay'u? Jak się go pokazuje większości to jednak powinna ona występować :p Gorzej jeśli faktycznie jej tam nie ma, bo w niektórych momentach ma nie być, no ale bez przesady...
 
W sumie jeszcze jedno mnie martwi. Gdzie się podziała muzyka na gameplay'u? Jak się go pokazuje większości to jednak powinna ona występować :p Gorzej jeśli faktycznie jej tam nie ma, bo w niektórych momentach ma nie być, no ale bez przesady...
Jest wyłączona na całym materiale z jakiegoś powodu. Nie bój się, na pewno tam będzie podczas gry.
 
Co do gamplay'a. To co się rzuca w oczy:

- spowolnienie się czasu podczas ataku z konia jak i podczas finisherów odrywa z rytmu walki

Slow-motion przy finisherach odpala się na ostatnim przeciwniku, więc i tak by cię z tego rytmu oderwało.
 
Pytanie do tych, którzy oglądali. Czy kamera dalej jest izometryczna?

Powiedzmy
 
Słynna inteligentna kamera, która pokazuje przeciwników za plecami Geralta! W tym przypadku truchło ghula. Do poprawy.
 
Tak w ogóle, od 06:45 widzimy działanie chleba. Szkoda tylko że brak animacji jedzenia. Widać że zdrowie regeneruje się nieznacznie i dość powoli. To dobrze.

Przecież animacji to nie ma w niczym, przy loocie nie ma, przy zbieraniu czegokolwiek , nie ma nawet animacji otwierania skrzyni co mnie denerwuje, chociaż to mogliby zrobić ale jak widać są konsekwentni swojemu stylowi.
 
Od Waszego ciągłego chrzanienia o tym to się nie zmieni... Kto był pierwszy narzekający na to? Bo nowi Warzochiści nam powstają tylko dużo bardziej wkur..zający.
Jeśli nie odpowiadają ci prezentowane tu opinie, a także poziom samej ich prezentacji (wnoszę po określeniu "chrzanienie") istnieje rozwiązanie.
Zawsze możesz przestać czytać forum. Nie ma za co.
 
Pewnie dlatego nie chodzisz na wybory. Przecież twój głos nic nie zmieni.

Podwójne pudło. Po pierwsze chodzę, po drugie swoje zdanie zaakcentowaliście - REDańczycy zechcą to Was wysłuchają, nie to nie. Nie stoje po żadnej stronie, bo nie mam czasu być na bieżąco ale nawet jeśli jest teraz gorzej to jestem za brakiem zmian choćby po to żeby Wam na nosie zagrać - do tego doprowadziliście. ;)

Jeśli nie odpowiadają ci prezentowane tu opinie, a także poziom samej ich prezentacji (wnoszę po określeniu "chrzanienie") istnieje rozwiązanie.
Zawsze możesz przestać czytać forum. Nie ma za co.

Po kim jak po kim ale po Tobie spodziewałem sie bardziej merytorycznych argumentów. Poziom jak poziom tutaj - od depresji po Himalaje ale za dużo tego... Za dużo... Załóżcie sobie o tym temat i tam spamujcie. :p
 
Top Bottom