Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
@dikajos88 To pewnie zależy od rodzaju filmu. Czy pokazuje on coś nowego, coś interesującego, czy jest tylko reklamą swojej działalności. Ten mój zlepek gameplayowy niby nie jest niczym nowym, ale miał być opcją dla ludzi bojących się najdrobniejszych spoilerów :p

Wydawało mi się wczoraj, że ten filmik był dłuższy... :p
YouTube wyciął zbyt ładne sceny, żeby oszczędzić nam męki w oczekiwaniu na premierę :p

Tak w ogóle to dawno mitka na forum nie widziałem. To chyba znak od Melitele, że faktycznie premiera W3 już za 9 dni...
 
Last edited:
Dajcie już spokój bo chłop będzie miał problemy w domu
Skąd wiesz, może jest wolny? :)

Hej, udało nam się przywrócić filmik Adventusa. Można oglądać.
Dla mnie to byłby zaszczyt, żeby Redzi osobiście starali się przywrócić mój filmik. :D

---------- Zaktualizowano 17:06 ----------

Założył sobie drugie konto krótko potem, ale został zdemaskowany
Za dużo pisał o kozach. Nie umie się chłopak dobrze kamuflować.
 
Hmm to ja mam pytanie do modów, bo widzę małą niespójność. Adventus ma temat na forum, gdzie wrzuca linki do swoich filmików. Ostatnio założyłem kanał na YT i koncentruję się na Wiedźminie (wcześniej zakładać nawet nie planowałem, jakoś mnie wzięło :) ), ale jak raz wrzuciłem swój filmik do tematu z linkami, to dostałem upomnienie. Inna osoba pewnie by mogła wrzucić, ale ja nie mogę, bo interpretowane jest to jako reklama mojego kanału.

Więc ode mnie pytanie, skąd taka różnica i czy jest szansa, że jednak będę mógł wrzucać swoje materiały do tematu z linkami. Nie jestem "meteorem", który po premierze zniknie z forum, bo jestem tu od dość dawna, a filmiki robię od bardzo niedawna. Tak więc jak to jest, szanowni modzi? :)

Załóż swój temat w twórczości fanów i zamieszczaj tam swą twórczość :)
 
Hm. Wczoraj chyba nie było nowych trzech screenów. Skandal :troll:

Rok temu w życiu bym nie pomyślał, że 2 dni bez nowych materiałów to będzie ogromna posucha :p To będzie najdłuższe 9 dni w moim życiu. Czuję się jak bohaterowie Interstellar potraktowani dylatacją czasu.
 
Last edited:
Spokojnie, jest w całości, ze wszystkimi dotychczasowymi wyświetleniami. :like:
W takim razie gratuluję. Nie wiem co się ze mną dzieje, że widzę rzeczy których nie ma... Może powinienem do jakiegoś egzorcysty się zgłosić, albo do wiedźmina? ^^
Dałbym sobie rękę uciąć, że widziałem jedynkę przed ta piątką - czyli czas trwania 15min. Dajcie mi już tego wiedźmina bo odchodzę od zmysłów hehe.
 
Czy ktoś wie, kiedy będą pierwsze recenzje rodzimej produkcji? Coś tam słyszałem o 12 kwietnia maja, ale rączki nie dam sobie uciąć, trzeba być sprawnym na premierę :hai:
 
Last edited:
Top Bottom