Nowe Forum - Startujemy!

+
Nie pomoże funkcjonalności kupa, kiedy forum dupa...

Cofam, to co powiedziałem o tym forum... To koszmar. Było ludzie trzeba wziąć do testów więcej ludzi. No nic... przynajmniej będzie co dać w serkowym fixie...

Z czym masz konkretnie problem poza tym, że Ci się nie podoba?

@ Kamila - ja absolutnie nic nie mówię. Absolutnie!
 
Nie pomoże funkcjonalności kupa, kiedy forum dupa...

Cofam, to co powiedziałem o tym forum... To koszmar. Było ludzie trzeba wziąć do testów więcej ludzi. No nic... przynajmniej będzie co dać w serkowym fixie...
Marudzisz jak b...kobieta :D
 
Miałem na myśli userów, nie Redów.

Chyba nie dojdę do porządku z tymi emotami , niby emotikony są w ustawieniach aktywne, a żadnej mordki do ich wybierania nie widzę.

e: :rly?: przynajmniej ręczne ich wpisywanie działa
 
Nie pomoże funkcjonalności kupa, kiedy forum dupa...

Cofam, to co powiedziałem o tym forum... To koszmar. Było ludzie trzeba wziąć do testów więcej ludzi. No nic... przynajmniej będzie co dać w serkowym fixie...

A co Ci się konkretnie nie podoba? :)
 
Z czym masz konkretnie problem poza tym, że Ci się nie podoba?
Bo prócz zmiany designu forum i połączenia kont, to ja tu nie widzę większych zmian. System przyznawania orenów został praktycznie niezmieniony. Na głównej stronie brak oznaczenia całego forum jako przeczytane (przecież to podstawa funkcjonowania forum...).
 
@serek - mhm. Czyli nieważne śledzenie osób, informacje o cytowaniu, jasny i czytelny profil, działające elegancko poszczególne opcje, bogate zaplecze społecznościowe, czytelna nawigacja, połączenie kont z innymi redowymi forami - bo są nadal oreny i brak odznaczania całego forum?

No cóż, przykro mi w imieniu ekipy, że tak to odbierasz, ale dzięki za zgłoszenie, przekażę wyżej.
 
Mi też nie podoba się wygląd samych ikon "Dzieki" i REDpoint. Okey, niby emotikona zgadza się z sensem działania, ale nijak nie pasuje do forum, Medalion czy jakiś oren lepiej pasowałyby do koncepcji strony, przynajmniej moim zdaniem.
 
@serek: Ale przecież forum śmiga szybko i fajnie to czego chcieć więcej? Nic się nie rozjeżdża, wszystko ładnie się prezentuje iii CHODZI :troll: Więc jest okej
PS. Mi się podoba a trochę tu przeżyłem :) Wygląd forum przypomina zlecenia z W2 ;)
 
Mi też nie podoba się wygląd samych ikon "Dzieki" i REDpoint. Okey, niby emotikona zgadza się z sensem działania, ale nijak nie pasuje do forum, Medalion czy jakiś oren lepiej pasowałyby do koncepcji strony, przynajmniej moim zdaniem.

Ikony muszą być uniwersalne, bo są wspólne na wszystkie trzy fora.
 
Akurat usunięcie minusów to duża zmiana, nomen omen, na plus. Gdyby jeszcze plusy były anonimowe, teraz głupio będzie je tak dawać.

Tym lepiej, że będzie głupio dawać. Każdy zastanowi się dwa razy, dzięki czemu ORENY zyskają dwukrotnie na wartości.

Co do czytelności - powiększenie strony w przeglądarce do 150% bardzo pomaga :)
 
Czyli za 12k będę moderatorem, nais :cheers:

Źle zrozumiałaś moje pytanie, bardziej chodziło mi o to, czy jest gdzieś rozpiska odnośnie tego, ile trzeba mieć postów by otrzymać daną rangę?
Z góry dzięki za odp:)
 
Last edited:
Nowy system REDpointów zaliczam na plus forum, ale nie rozumiem wszechobecnej awersji do minusów ze starego forum. Jak uważałem, że ktoś gadał bzdury to dawałem mu minusa, co w tym złego? IMO minusy powinny zostać - musiałyby być jedynie nieanonimowe. Bo to właśnie anonimowość była największym błędem poprzedniego systemu.

Swoją drogą, wciąż nie ma powiadomień o wiadomościach wysłanych w trakcie pisania postu. Szkoda.
 
Top Bottom