Nowe Forum - Startujemy!

+
Mam pytanko. Czy jest gdzieś na Forum lista wszystkich achievementów do osiągnięcia?
 
A z tą jednorazową zmianą nick'a to tak serio, serio? Bo jeśli tak to trzeba by to wytłuścić i dać kilka wykrzykników bo już widzę te tabuny użytkowników którzy zmienili go sobie dla jaj i już nie będą mogli wrócić do pierwotnego.
 
Ładnie to całkiem wygląda:) Szata graficzna wydaje się być nieco krokiem w tył, ale może chociaż działać będzie lepiej;) O! I auto-save jest:yes:
 
Taki ukłon w stronę pierwszego forum, w końcu w tym roku dziesięciolecie startu ;) a odznaczenie jest, dla osób z 2004 roku.
Ha! Ciekawi mnie czy żyją tu jeszcze tacy userzy.

Gdzie mogę znaleźć wiedźmińskie emotikony? Właściwie to nie widzę, żadnych emotek.
 
Last edited:
Gdzie do jasnej ciasnej jest opcja na stronie głównej "Oznacz całe forum jako przeczytane" ?? Tyle razy o tym mówiono...
 
Ładnie to całkiem wygląda:) Szata graficzna wydaje się być nieco krokiem w tył, ale może chociaż działać będzie lepiej;) O! I auto-save jest:D

Chyba żartujesz! Design jest o niebo lepszy od poprzedniego, no i funcjonalności kupa:)
 
@IwaN
Jak zalogowałeś się na konto powiązane z Wieśkiem? Przypadkiem(pamiętałeś login/hasło) czy można to zrobić jakoś inaczej? Bo gdy w launch'erze wybieram opcję "Dla zarejestrowanych" (kiedyś musiałem grę widocznie zarejestrować :) ) to otwiera mi forum (bez zalogowania na żadne konto - tylko forum)...

Co do czytelności - ja jakoś nie mam z tym problemu, czyta mi się wygodnie.
 
Ha! Ciekawi mnie czy żyją tu jeszcze tacy userzy.

Gdzie mogę znaleźć wiedźmińskie emotikony? Właściwie to nie widzę, żadnych emotek.

Znajdzie się paru ;)

Emotikony są po kliknięciu na żółtą ikonkę uśmiechu przy pisaniu posta. Jeśli nie masz jej, to sprawdź w ustawieniach profilu, czy masz włączone emoty.
 

Jimp

Forum veteran
Bardzo ładne 2/10. Ale jak to jest naprawdę, to zobaczymy już po czasie. Póki co przypomina stare dobre forum, a nie to konsolowe dziwadło.
 
Chyba żartujesz! Design jest o niebo lepszy od poprzedniego, no i funcjonalności kupa:)
Nie pomoże funkcjonalności kupa, kiedy forum dupa...

Cofam, to co powiedziałem o tym forum... To koszmar. Było ludzie trzeba wziąć do testów więcej ludzi. No nic... przynajmniej będzie co dać w serkowym fixie...
 
Gdyby były minusy, to brak anonimowości prowadziłby pewnie do rewanżowania się minusami. Chociaż w tym przypadku ludzie mogą odczuwać potrzebę rewanżowania się plusami :)

Jeżeli już mam się o coś czepiać, to o nazwę "REDpoint".

Opis zbędny, skoro widać kto plusował pod danym wpisem, to można się domyślić dlaczego...

Jeżeli chodzi o czytelność, to wystarczy se stronę powiększyć w przeglądarce do 150% i litery wielkie jak krowy.
 
Last edited:
Chyba żartujesz! Design jest o niebo lepszy od poprzedniego, no i funcjonalności kupa:)
Nie mówię, że nie jest fajniejszy:p Ale przypomina mi nieco design drugiego (chyba...) forum:) O! Formatujące skróty klawiaturowe w edytorze działają:D
 
Widzę, że wróciły stare rangi. Ciekawe kiedy pojawi się pierwszy oburzony na nazywanie go Zmutowanym Dzieckiem :rly?:
 
Top Bottom