Patch 1.04 w wersji PC już do pobrania!

+
Te nowe karty w Białym Sadzie są do kupienia, wygrania czy po prostu leżą gdzieś w świecie gry do znalezienia?
I ja rowniez jestem ciekawy gdzie i w jaki sposob wspomniane karty mozna uzyskac. Po powrocie to Bialego Sadu karczmarki, ktora oferowala karty na poczatku juz nie ma w zajezdzie (moze kuruje zlamany nos?)... Tak czy owak, klops... :/
 
Ja mam specyficzny problem. Na początku praktycznie każdy kupiec miał karty do kupienia, później praktycznie żaden. Niestety nie zaopatrzyłem się nic w porę. Z tego powodu gwint u mnie stał się mocno utrudniony, bo mam słabe karty.
 
@Marcin Momot od tego patcha zniknęła możliwość przypisania takiego samego klawisza do sprintu oraz galopu i cwału. To było logiczne, żeby był jeden, a tak trzeba szukać dodatkowego klawisza pod ręką... Chyba, że to tylko u mnie się zrobił problem, bo wcześniej mogłem przypisać do obu tego Shift, a teraz nie mogę.

---------- Zaktualizowano 20:52 ----------

@Marcin Momot od tego patcha zniknęła możliwość przypisania takiego samego klawisza do sprintu oraz galopu i cwału. To było logiczne, żeby był jeden, a tak trzeba szukać dodatkowego klawisza pod ręką... Chyba, że to tylko u mnie się zrobił problem, bo wcześniej mogłem przypisać do obu tego Shift, a teraz nie mogę.
 
Korzystam z następującej karty: Radeon 7700 HD Series 1024 Vram. Zanim zaczniecie lament że jest poniżej minimalnej pragnę uświadomić was że gra chodzi mi zadowalająco we wszystkich innych aspektach poza tym wywalaniem nieszczęsnym. Przyjmuję zatem że to nie wina sprzętu skoro nie mnie jednego to dotyczy. Grę mam ustawioną na niskich detalach oraz wyłączone polepszacze a i tak jest bardzo ładna. Świetna gra CDP red tylko połatajcie ją jeszcze trochę.

Łatwo powiedzieć pobierzesz z galaxy nie pobiorę bo: "Twój kod jest tymczasowo zablokowany" nie mogę W3 dodać do biblioteki cyfrowej.
 
Last edited:
Możliwość przypisywania klawiszy nie działa do końca tak jak powinno. Przykład. Przypisuję ekwipunek do klawisza Insert. Ekwipunek mogę włączyć, ale już nie mogę go wyłączyć tym samym klawiszem, a w przypadku domyślnego I wszystko działa. Pozostałe opcje jak karta postaci, dziennik, itp. również nie można wyłączyć nowo przypisanym klawiszem.
Dodam jeszcze że po przypisaniu innego klawisza do zmiany znaków przestaje ona działać, przydałoby się także rozróżnienie dla przewijania w przód i w tył.
 
Królestwo za link do najnowszego patcha.

Edit zainstalowałem patch nadal mnie wyrzuca na pulpit przy wynurzaniu czekam na poprawki.
 
Last edited:
Jest opcja powrotu do poprzedniego patcha? W sensie 1.03? Odkąd zainstalowałem ten - 1.04, mam dziwne problemu z ładowaniem cutscenek, przede wszystki prawie kazda dłuzsza laduje sie kilka sekund, pare raze mi się zacięło na czarnym ekranie i tylko kółeczko ładowanie. Raz wywaliło do pulpitu. Na poprzednim patchu nie mogłem narzekać na nic, no moze na lekkie lagi w duzych miastach, ale to wina mojego sprzętu.
 
Możliwość przypisywania klawiszy nie działa do końca tak jak powinno. Przykład. Przypisuję ekwipunek do klawisza Insert. Ekwipunek mogę włączyć, ale już nie mogę go wyłączyć tym samym klawiszem, a w przypadku domyślnego I wszystko działa. Pozostałe opcje jak karta postaci, dziennik, itp. również nie można wyłączyć nowo przypisanym klawiszem.
Dodam jeszcze że po przypisaniu innego klawisza do zmiany znaków przestaje ona działać, przydałoby się także rozróżnienie dla przewijania w przód i w tył.
Ja z kolei, że mam mysz wieloklawiszową, to zawsze w innych grach przypisywałem sobie do klawiszy myszy. Niby jest na w mapowaniu, że jest klawisz -W- zamieniony na myszce, ale w samej grze nie działa. Obojętnie czy jest odblokowane przypisywanie klawiszy, czy też nie. Poza tym jeszcze ładnie wszystko chodzi, grafika i audio ;)

edit:
Przypisane klawisze inne niż wymienione powyżej, jeżeli nawet już jakieś się zmienią i są aktywne, to po wyjściu i powtórnym wejściu do gry z powrotem wracają do ustawień domyślnych.
 
Last edited:
I ja rowniez jestem ciekawy gdzie i w jaki sposob wspomniane karty mozna uzyskac. Po powrocie to Bialego Sadu karczmarki, ktora oferowala karty na poczatku juz nie ma w zajezdzie (moze kuruje zlamany nos?)... Tak czy owak, klops... :/

Kilka kart można znaleźć u kupca co go się na początku prologu przed gryfem ratowało. Stoi niedaleko znaku "Most Płaczki" (ten sam co ma “Temerski rynsztunek”)
U mnie karczmarka z Białego sadu też gdzieś wyszła. Mam nadzieje, że szybko wróci
 
Ta...patch sciagniety, tak jakos gra ciut plynniej chodzi, mysle oho progres! No w koncu to Novigrad a nie jakas zapyziala Wyzima.
A tu ide do kupca na Skellige, kupuje recepture na Wysmienity Ksiezycowy Pyl.... i nie mam tego w menu alchemi. Ogolnie jakos mi sie w zakladce petardy zrobilo pusto a mam wiecej petard w ekwipunku niz przepisow.
 
@Marcin Momot, ja rozumiem, ze Redzi poprawiają pewne rzeczy, ale dlaczego koniecznie kosztem innych? Z patcha na patcha jest coraz gorzej z pop-inem wszystkiego. Npc w miastach wczytują teraz się dosłownie za plecami Geralta, gdy zdarzę ich już minąć... Nawet broda wczytuje się teraz z opóźnieniem w dialogach. Ja rozumiem, że robicie wspólne patche na 3 platformy no ale litości...
 
Last edited:
Do Mapy nie jest przypisany żaden klawisz. Po ręcznym przypisaniu i wyjściu z gry przywracane są domyślne ustawienia „zablokowanych” funkcji - czyli do Mapy nic. Testujcie proszę te poprawki.
 
Gdzie te wszystkie patche są do pobrania? Szukam na stronie gog galaxy i nie mogę znaleźć. Jest jakiś link w którym są aktualizowane kolejne patche do pobrania? Poprzez gog galaxy z komputera niestety nie da się pobierać, bo się co chwila zawiesza. Poza tym nie widzę, by tam był dostępny patch 1.04.
 
Last edited:
Do samego GOG Galaxy z oczywistych względów nie mogę się odnieść, ale na dużej stronie GOG'a po kliknięciu na grę na wirtualnej półce, w sekcji "game downloads" patche sobie spokojnie stoją. :hmm:
 
Do samego GOG Galaxy z oczywistych względów nie mogę się odnieść, ale na dużej stronie GOG'a po kliknięciu na grę na wirtualnej półce, w sekcji "game downloads" patche sobie spokojnie stoją. :hmm:
Na jakiej znowu wirtualnej półce? Nigdzie nie widzę sekcji download :p Serio, nie wiem czemu ale nie widzę.
 
Ja mówię o swoim koncie na stronie GOG'a (Account-.Library). W3 "stoi" sobie na wirtualnej półce, a po kliknięciu nań pojawiają mi się po lewej stronie wszystkie party z gry oraz dotychczasowe patche, a po prawej stronie w sekcji "game goodies" wszystkie dodatki, jak również dwa pierwsze DLC'ki. Do GOG Galaxy nie mogę się odnieść bo (na razie) nie ten komp i nie ten system, a sam Galaxy działa od windy siedem wzwyż. :)
 
Ja mówię o swoim koncie na stronie GOG'a (Account-.Library). W3 "stoi" sobie na wirtualnej półce, a po kliknięciu nań pojawiają mi się po lewej stronie wszystkie party z gry oraz dotychczasowe patche, a po prawej stronie w sekcji "game goodies" wszystkie dodatki, jak również dwa pierwsze DLC'ki. Do GOG Galaxy nie mogę się odnieść bo (na razie) nie ten komp i nie ten system, a sam Galaxy działa od windy siedem wzwyż. :)
Mhmm, dzięki, już mam. W życiu bym nie pomyślał, że to będzie w jakimś account library. Pochowane to wszystko, bez sensu :p A Marcin mógłby w sumie linkiem zarzucić, biorąc pod uwagę, że słowa "jest dostępny" niewiele mówią o tym gdzie jest dostępny.
 
Last edited:
Top Bottom