Publiczna Beta GWINTA już dostępna!

+
Czy ktoś jeszcze dostał za darmo 8 beczek?
Wczoraj normalnie grałem, otworzyłem wszystko co dostałem + wbiłem kilka poziomów i porobiłem wyzwania. Logując się dzisiaj rano zobaczyłem na swoim koncie 8 dodatkowych beczek - jak wczoraj kończyłem grać to na pewno ich nie miałem.

Co do samych legend to u mnie na ok 80 otwartych beczek też jest raczej kiepsko. Chyba z 5 się tylko trafiło.
 
DylSowizdrzal też tak miałem. Otworzyłem wszystkie, które miałem, wyszedłem z gry, wróciłem po paru godzinach pograłem trochę a tu 10 beczek. Wciąż nie wiem czy to nagrody za poziomy, niespodziewany prezent czy po prostu jestem ślepy i uznałem że 10 przy numerze beczek w sklepie to 0 (przy okazji w sklepie biały tekst liczby beczek znajduje się na bardzo jasnym tle co znacząco utrudnia domyślenie się ile tam jeszcze tego zostało, ale może to tylko efekt mojej dziwnej rozdzielczości bo odpalam grę w niewielkim oknie).
 
Fajny ten nowy gwint. Kurcze, aż głowa boli od nadmiaru możliwości jaki deck złożyć, wszystkie frakcje oferują coś ciekawego. Na razie cisne mulliganem, bo tak trafiałem akurta pod niego i wydaje się mocny, 2 przegrane na 12 gier. Chciałbym jeszcze napewno ograć nowe KP, w nilfgardzie kontrole i odkrywanie, movment w scoia i nowe WH, tylko skrawków na wszystko nie ma.
Z tego co widze to opening w porównaniu do innych miałem chyba nawet spoko jeżeli chodzi o legendy bo wyszło że 1 na 10 beczek się trafiała i tylko Triss z powtórek. I Leo , myrga i ocvist w premium :)
 
Co do dodatkowych beczek to był bug który przyznał nam (a przynajmniej dla mnie) mniej beczek niż powinniśmy dostać za osiągnięcia w becie. Po naprawieniu buga gracze dostali beczki których wcześniej im nie naliczyło.
 
Mam pytanie. Wie ktoś może czy przy otwieraniu beczek jest gwarantowana złota karta raz na jakiś czas ? Tak jak jest to w HSie np co 40 pakietów minimum. Otworzyłem 71 beczek i dostałem jedną złotą, nie lubie i z reguły nie narzekam ale tak źle to ciężko żeby było :/
 
Last edited:

Guest 3974940

Guest
VonMaster;n8615650 said:
Co do dodatkowych beczek to był bug który przyznał nam (a przynajmniej dla mnie) mniej beczek niż powinniśmy dostać za osiągnięcia w becie. Po naprawieniu buga gracze dostali beczki których wcześniej im nie naliczyło.

O. Dobrze wiedzieć. Czyli można otwierać. Myślałem, że te dodatkowe beczki to właśnie jakiś bug...
 
Mam jedno baaardzo ważne pytanie. Co to za kawałek leci w tle w cinematicu od 0:49? Byłbym baardzo wdzięczny za odpowiedź:)
 
Jak można wprowadzić, aż tak radykalne zmiany, usunąć wszystkie karty z kolekcji z zamkniętej bety!, zmienić właściwości każdej karty! dostałem marne 55 beczek z których wyleciało 2 złote karty, żałosne, a miałem prawie wszystkie złota w zamkniętej becie. Jeszcze degradacja levelu do pierwszego!
 
Dlaczego nie mogę ściągnąć Gwinta z serwera? Grałem w zamkniętą betę, mam ją odinstalować? Ma być jakiś Patch?

Klikając w GOG na aktualizację, wyświetla że jest problem z serwerem. Próba ściągnięcia ze strony bezpośrednio też nic nie dała instalacja nawet nie ruszyła. Uruchomił się plik instalacyjny ale nic nie ściągnął i się wyłączył. Powiem, że naprawdę wrażenia z gry do tej pory mam bardzo kiepskie.

W zamkniętej becie dostawałem no stop łupnia, pewnie dlatego, że mam życie i nie mam czasu grindować kart. Ponadto, która gra w opcji practice rzuca na gracza przeciwnika z levelu 10 gdy on ma 1? Poziom wejścia jest wysoki dla nowych graczy, ale to pewnie dlatego, że gra ma wyłuskać tylko takich co to chcą grać jako elita, szary zjadacz chleba i niedzielny gracz nie ma co tu szukać.

Nie będę pisał więcej w tym poscie, bo moje wrażenia wyleję w innym bardziej obszernym.
 
laszlo170 wipe był zapowiedziany od miesiąca albo dwóch. Od samego początku zamkniętej bety w FAQ znajdowała się informacja, że może nastąpić. W odróżnieniu od innych gier gdzie wipe = całkowite czyszczenie konta, tutaj dostałeś 55 beczek (czyli w przeliczeniu na walutę sklepową równowartość około 200zł), a mimo to narzekasz?

Lindhas większość osób "ma życie". Normalnie też twierdzisz, że w niczym nie masz szans bo ty "masz życie" a inni nie? Do zgłaszania błędów masz pomoc techniczną, a na tym forum przynajmniej dwa osobne wątki, ale pewnie nie masz czasu ich znaleźć bo "masz życie".
 
Lindhas większość osób "ma życie". Normalnie też twierdzisz, że w niczym nie masz szans bo ty "masz życie" a inni nie? Do zgłaszania błędów masz pomoc techniczną, a na tym forum przynajmniej dwa osobne wątki, ale pewnie nie masz czasu ich znaleźć bo "masz życie". [/QUOTE]

Widocznie mój post był za krótki, tak że napiszę co mi nie pasuje w becie gry. Ale w innym wątku, żeby puryści mnie nie zjedli że piszę w aktualnościach. Uwierz mi te dwa posty do jest wzrost o 200% od 4 lat, jeśli chodzi o ilość. Czuję się zobligowany skoro CDP pozwolił mi pograć w betę i dał dwie gry za darmo.
 
A ja mam pytanie do Redów czy w dla was w Gwincie są lepsi i gorsi bo widze że znowu beczki rozdajecie Youtuberom a myślałem że po zamkniętej jużkażdy na swój rachunek gra ale nie więc pytanie czy to w porządku do graczy którzy zaczynają albo mało beczek dostali za zamkniętą gdzie tu fair play sie pytam jak mamy rywalizować na równym poziomie z gośćmi którzy pełne decki mają od początku dajcie wszystki graczom po równo beczek a nie promujecie wybranych nie niszcie gry.
 

Guest

Guest
1. Czy na koniec Open Bety wszystkie postępy zostaną zresetowane tak sama, jak to miało miejsce w przypadku Closed Bety?

2. Czy za udział w Open Becie dostanie się cokolwiek na start w pełnej wersji?
 
Popieluch;n8639920 said:
1. Czy na koniec Open Bety wszystkie postępy zostaną zresetowane tak sama, jak to miało miejsce w przypadku Closed Bety?

2. Czy za udział w Open Becie dostanie się cokolwiek na start w pełnej wersji?

1. REDzi nie planują resetu.
2. W związku z tym na start będziesz miał to, co ufarmisz w becie plus ewentualne jakieś portrety, tytuły i ramki.
 

Guest

Guest
Zatem mogę swobodnie oddać się grze bez obaw, ze mi coś zniknie. :)
 
Top Bottom