[TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

+
Dobra, jak już poinformowałem Niebieskich nie jestem w stanie prowadzić już tematu - ale najważniejszego nie zrobiłem - dzięki za pomoc przez te wszystkie miesiące (lata w sumie, bo część z Was pomagała już mi przy okazji newsów o W2), to była świetna współpraca no i mam nadzieje, że ktoś kto mnie zastąpi będzie zbierał newsy z taką radochą jak ja to robiłem. To jeszcze raz piękne dzięki!

Ps. Nie bijcie, że spamuje ale chciałem podziękować wszystkim news collectorom. :p
 
Last edited:
Może to tylko wrażenie, ale wydaje mi się, ze mamy do czynienia z "nową" "inną", tą samą, rozgrywką....
(komentarz po francusku, tak wiem, że niby rozgrywka z 11 czerwca... ale nie przypominam sobie takiego gameplay'a).
[Walka z gryfem, Geralt rozglądający się na moście etc.]

THE WITCHER 3 WILD HUNT:présentation et analyse du jeu.
 
Last edited:
Nowy screen od Redów (przynajmniej ja go wcześniej nie widziałem)

 
Kolejne potwierdzenie słów Damien'a Monier'a, o tym, że w grze będzie grywalna inna postać poza Geraltem i że jest ona pokazana w trailerze Elder Blood
[Dodatkowo przypuszczenia co do osoby, która może być tą postacią. Z jedną pomyłką, ręka należy najprawdopodobniej do jakiegoś czarodzieja, bądź czarodziejki.]

Witcher 3: Wild Hunt - New Playable Character?! | "Elder Blood" Trailer Recap | StrangeLuv



---------- Zaktualizowano 11:11 ----------



Jak w temacie - Wiedźmin 3 + Damien Monier, na The Game Awards :)

TheGameAwards - Witcher 3
[video=youtube;4_qes7yk-Tw]https://www.youtube.com/watch?v=4_qes7yk-Tw[/video]
 
Top Bottom