Wiedźmin 3: Dziki Gon - Nowy zwiastun

+
Trochę to dziwne ale w temacie o nowym trailerze jest minimum 20 stron offtopu.
Rozmawiano o pancerzach i modyfikacjach kurtek wiedzminskich teraz o kosiorach.
Nie wiem nie jestem modem ale lepiej czytałoby się forum gdyby takie rzeczy były omawiane w juz istniejących tematach. Niektóre pomysły są naprawdę dobre i mogą się zgubić w gąszczu tych 20 stron offtopu. A tak może jakiś red by przeczytał i wykorzystał mądrości drogich forumowiczów.
 
Jak by Ci to? Może tak, ten off top o zbrojach/mieczach/itp. to nic innego jak powtarzanie w kółko tego, co już niejednokrotnie było w odpowiednich tematach, więc niebiescy się zbuntowali, i przestali przerzucać do odpowiednich wątków :p
 
Nie żebym się czepiał, ale wklejanie screena z osobnikiem mikrego wzrostu i przerzucanie się jednozdaniowymi uwagami pod tym nie mającymi ze zwiastunem nic wspólnego, to dopiero offtop.
Wydaje mi się, że lepiej dyskutować na konkretne tematy miast przerzucać podobnymi jednozdniowcami służącymi wyłącznie podbijaniu licznika postów. Ale widać to tylko jak tak mam.

@down
Albo on mały albo ten kajak olbrzymi. Tak, wiem, to żaden kajak.
Hmm... Po namyśle, chyba jednak winy perspektywy, ale wygląda na niewymiarowego.
 
Ale skąd od razu przypuszczenie, że gość jest niski? Jak dla mnie nic nie wskazuje na to, że gość jest niskiego wzrostu, czy też że jest wysoki. Baa, całość jak dla mnie wygląda normalnie. Może to kwestia perspektywy, że się Wam niski wydaje? :p
 

Guest 3669645

Guest
Mi się wszystko zgadza prócz "steel". Ja tam słyszę STIRL :p Dziwnie, ale cóż
 
Ciekawe ludzie mieli skojarzenia (the cold of xmas beer ;) ) trzeba przyznać. Mnie zresztą też wydawało się, że tam było coś innego, niż w rzeczywistości. ;)
 
Nie wiedziałem. Tutaj jednak lepiej pasuje.
Ale połączenie chrapliwego, zimnego niczym serce komornika głosu, z tekstami typu - nie oprzesz się wezwaniu ostatniego jelenia, jest tak absurdalnie komiczne, że trudno się nie śmiać.
 

Arraqnz

Guest
Było już? Przetłumaczy ktoś?

 

Arraqnz

Guest
SMiki55 said:
Dziękuję, bez zbytniej arogancji(mniejszej niż większej, takie malutkiej), nie siedzę na forum, necie 24h na dobę, nie trzeba od razu wzdychać />.
 
E, tam - od razu "arogancji". Widać coś mu na duszy siadło, gdy pojawiła sie okazja pomocy bliźniemu.

Ed.:
To czerwone, to nie ja - jakby się kto pytał. Wyrównam, bo moim zdaniem bezpodstawne.
 
Mam nadzieję że w Wiedźminie 3 pojawi się wątek Feainnewedd i pewnego wzgórza na którym można spotkać te niezwykłe kwiaty.Miło by było gdyby można było je odwiedzić, choćby w celu konfrontacji z Avallachem.

Miejsce to mogło by być wspaniałe, a okoliczności znalezienia się w nim podobne do sposobó pojawienia się na Lodowych Pustkowiach, przed rozpoczęciem ostatniego zadania Epilogu - ,,Lodowego zwierciadła".

Ciekawa jest też kwesita statku na którym przed śmiercią znajdowała się Pavetta. Jak pamiętamy Cintra porzegnała ją zgodnie z zachowaniem tradycji Skelige.

Ciekawe czy Geralt będzie miał możliwość znaleźć jakikolwiek śladów wraku tego statku (choćby za pośrednictwem łodzi)?

Czy (upiorny drakar) Naglfar będzie w jakiś sposób powiązany z owym statkiem?

Pozostaje także kwestia Cesarza Nilfgardu, uzależnienia jego zachowania i wyglądu zależnie od sytuacji (np. na dworze Cesarskim) w jakiej spotka go Geralt.

Czy ostatecznie udało by się Cesarzowi przemienić Cintrę w państwo piękniejsze od Toussaint?Czy ofiarował by je Ciri pod władanie gdyby ta zechciała powrócić?

Czy będziemy mieli okazję ujrzeć ,,fałszywą Cirillę".Czy w Wiedźminie 3 spotka ją coś złego?

Mam nadzieję że nie!
 
@Arius
Nie rozumiem większości pytań, a te które rozumiem, to tylko mi się zapewne wydaje, że rozumiem, bo prawdopodobnie miałeś co innego na myśli. I o co chodzi z tymi wielokropkami? Chyba forma przesłania treść.
 
Czy wiecie jakie mogą być minimalne wymagania (przybliżone tak mniej wiecej), żeby dziki gon odpalil ? jak ktos troszke sie orientuje to prosze dajcie mi jakas nadzieje bo nie wiem czy mam zmieniac sprzet.
Pójdzie mi na tym sprzęcie poniżej ?.

Posiadam:

Intel Core 2 Duo E8400 2 x 3GHz
6GB ram ddr2 OCZ Reaper
Grafika Ge Force GTX 660 OC / 192 BIT / 2GB Ram Ddr5 (zegar układu graficznego:1032 MHz, częstotliwość pamięci 6008 MHz)
 
Top Bottom