Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Czujecie to ? bo ja czuję coś jakby lawina nowych informacji nadchodziła chyba , że mnie węch myli?;) nie ale tak na poważnie , ktoś wspominał na forum że pod koniec stycznia ma coś być nie?
 
Dziewięćdziesięciu pięciu procent czego? Jeśli poprawności, to błędy są w każdym Twoim poście. Nie napisałeś jeszcze żadnego zgodnego w stu procentach z zasadami gramatyki, ortografii i interpunkcji, gratuluję!
szczegóły , szczegóły ;) nikt jeszcze nie umarł ani nie zachorował od mojego pisania to chyba nie jest tak źle , poza tym nie jestem tu jedyną osobą , która popełnia błędy ortograficzne ;)
 
szczegóły , szczegóły ;) nikt jeszcze nie umarł ani nie zachorował od mojego pisania to chyba nie jest tak źle , poza tym nie jestem tu jedyną osobą , która popełnia błędy ortograficzne ;)
http://forums.cdprojektred.com/threads/3023-Regulamin-Forum?p=1484553&viewfull=1#post1484553
- (użytkownicy zobowiązani są do) zachowania kultury wypowiedzi oraz przestrzegania zasad poprawnej pisowni
Nie mam pojęcia z jakiego powodu moderatorzy Cię ignorują.
 
Pojawiły się 2 relację z jakimiś obiekcjami. Cała reszta to reakcje bardzo pozytywne.

Nawet sam Sebastian z PurePC który miał pewne zastrzeżenia jeżeli chodzi o grafikę, powiedział że cała reszta to klasa, więc jestem bardzo pozytywnie nastawiony.. :)
 
już kiedyś mówiłem piszę szybko i czasami nie zauważam moich błędów dobra zostawmy ten temat ;)

A kogo to obchodzi? Nie widzisz podkreśleń, braku znaków interpunkcyjnych i wielki liter? Nie wiem kim Ty jesteś żeby jakiś nowy mógł 666 razy więcej niż użytkownicy którzy są tu parę lat.
 
Generalnie z pierwszych głosów można wywnioskować, że grafika mimo wszystko mogła być doskonalsza i są drobne błędy jeszcze do wyeliminowania, natomiast ogólny mój odbiór tego co do tej pory przeczytałem oceniam na "umiarkowany optymizm".
 

Guest 3669645

Guest
Ogrywali prolog, a po ograniu samego prologu nie należy się spodziewać zapowiedzi cudownej gry, w której na pewno wszystko trybi jak należy a i fabuła trzyma się kupy.

Czyli już wiadomo że flashbacki będą komiksowe... :( Argh, dobra, niech im będzie. Przynajmniej kreska jest o niebo lepsza niż te karykatury z W2.
 
Dziwnie się tego słucha kiedy prawie 2 lata temu ludzie widzieli las i burzę i rozpisywali się we wrażeniach: "ŁAŁ, TA GRAFIKA, TA BURZA, WIATR AŻ DAJE Z EKRANU, TE PIORUNY, TEN DESZCZ, TEN LAS, AAA LESZY, TA GRAFIKA"
 

Guest 3669645

Guest
Na razie to ja się tylko trochę martwię o efekty pogodowe. O "tamtej" grafice już chyba wszyscy zapomnieli :p
 
Dziwnie się tego słucha kiedy prawie 2 lata temu ludzie widzieli las i burzę i rozpisywali się we wrażeniach: "ŁAŁ, TA GRAFIKA, TA BURZA, WIATR AŻ DAJE Z EKRANU, TE PIORUNY, TEN DESZCZ, TEN LAS, AAA LESZY, TA GRAFIKA"
Poczekałbym na pełne relacje. To, że jedna osoba czuje "niedosyt" po zobaczeniu grafiki, nie znaczy, że cała reszta nie będzie się zachwycała.
A ja, przyznam szczerze, poza świetną roślinnością nic szczególnego nie widziałem w grafice z Debut Trailera, a zakładam, że prezentacja na E3 nie różniła się od niego znacząco. Nawet gameplay uważam za lepszy pod tym względem.
 
Top Bottom