Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Dzięki, przynajmniej będę wiedział, że coś pominąłem ;) Ale i tak sobie to zostawię na drugie przejście gry. Chodzenie po mapie po zakończeniu wątku głównego jest dla mnie bez sensu :p
 
Mam pytanie, jeżeli mam misję na poziom 11, żeby udać się na Skellige, bo
Lamber mówił, żebym popłynął z kimś tam pogadać
to warto tam płynąć teraz? Mam 16 poziom. Chodzi mi o to czy jeżeli już będę miał ten 17 czy wyższy i misja będzie szara to nie dostane nic a nic za misję? Bo nie chce, żeby mi też exp przepadł. A nie chcę tak szybko też tam płynąć, bo sporo mam tutaj jeszcze do roboty. Tutaj tzn. Velen.
 
Mam pytanie, jeżeli mam misję na poziom 11, żeby udać się na Skellige, bo
Lamber mówił, żebym popłynął z kimś tam pogadać
to warto tam płynąć teraz? Mam 16 poziom. Chodzi mi o to czy jeżeli już będę miał ten 17 czy wyższy i misja będzie szara to nie dostane nic a nic za misję? Bo nie chce, żeby mi też exp przepadł. A nie chcę tak szybko też tam płynąć, bo sporo mam tutaj jeszcze do roboty. Tutaj tzn. Velen.
Proponuję płynąć. Z tej misji i tak będziesz musiał wrócić do Novigradu.
 
Ja wejsc do jaskini pod Kasztelem Barona ? Zbliżam sie do niej
(jest w zachodniej części fosy)
na tyle blisko ze zmienia sie minimapka na wnętrze jaskini ale nie da rady wejść, zawalona kłodami. Jeśli jest to rozwiązane fabularnie to proszę tylko potwierdzić a nie spoilerowac. Dzieki.
 
Ja wejsc do jaskini pod Kasztelem Barona ? Zbliżam sie do niej
(jest w zachodniej części fosy)
na tyle blisko ze zmienia sie minimapka na wnętrze jaskini ale nie da rady wejść, zawalona kłodami. Jeśli jest to rozwiązane fabularnie to proszę tylko potwierdzić a nie spoilerowac. Dzieki.

Trzeba do niej przepłynąć pod wodą. Staje się dostępna jeśli w Karczmie na Rozstajach
zabiłeś żołnierzy barona
. Póżniej możesz do niej wejść tak jak to opisał @Rhobar999 .
 
Proszę, proszę. W wiedźminie są braminy. Czyżby ukryta zapowiedź gry w klimatach post-apo?
marzenia...
 
Mam pytanie odnośnie platformy gog galaxy, czy wam też przestało zaliczać achiv'y z wiedzmina 3? Ostatni mam z przed 10dni a przez ten czas zdobyłem minimum 5, jest obecnie jakiś problem z ich naliczaniem?
 
Moje pytanie zapewne pojawiało się już wiele razy, ale by uniknąć spoilerów, nie czytam wątków o W3 do czasu zakończenia pierwszego przejścia gry.

Pytanie brzmi - czy to normalne, że za niektóre zadania nie dostaje się expa? Te, które są już na niższych poziomach (zaznaczane na szaro, a nie na niebiesko) jako wymagany poziom dajmy na to 12. Jeśli postać ma poziom 20 to za zadanie z poziomu 12 nie dostanie punktów… trochę głupota, bo nie po to robię*wszystkie zadania główne i poboczne w Velen, Novigradzie (19lvl) by w Skellige dostać nagle zadanie główne z 11 czy 12 lvl (oczywiście zaznaczone na szaro). A jeszcze większą głupotą*jest to, że zadanie przybycia na Skellige ma 16 lvl a później dostajemy zadanie z wymaganym poziomem niższym…

Problem dotyczy wersji PC. Wydaje mi się, że dostaje wtedy tylko 5 pkt exp. Czy mając takie zadania także da się zdobyć na koniec gry max lvl postaci?
 
Problem dotyczy wersji PC. Wydaje mi się, że dostaje wtedy tylko 5 pkt exp. Czy mając takie zadania także da się zdobyć na koniec gry max lvl postaci?

NOrmalne, nie normalne ;)
Była afera z expem za zadania bo nie było go w ogóle ;) nie słyszałeś ?
Na PS4 jest tak samo, nagle dostajemy zadanie na Skelige na poziomie 11-ym i za takie zadania jest chyba 5-10 expa.
Z tego co wiem to ludzie wyciągają 35-y level pod koniec gry.
Chciałbym się mylić ale raczej połowy rzeczy i tak nie założymy ;)
 
NOrmalne, nie normalne ;)
Była afera z expem za zadania bo nie było go w ogóle ;) nie słyszałeś ?
Na PS4 jest tak samo, nagle dostajemy zadanie na Skelige na poziomie 11-ym i za takie zadania jest chyba 5-10 expa.
Z tego co wiem to ludzie wyciągają 35-y level pod koniec gry.
Chciałbym się mylić ale raczej połowy rzeczy i tak nie założymy ;)

O PS4 czytałem, ale nie myślałem, że jest podobnie na PC :p Dla mnie totalna głupota, bo teraz muszę dokładnie sprawdzać jakie mam zadania w dzienniku z najniższego zaznaczonego na zielono poziomu i te robić, mimo, że wcale ich nie wykonywałbym w pierwszej kolejności. Raczej zawsze w większości robiłem poboczne a potem goniłem z wątkiem fabularnym, a tu widzę, że nie dość, że muszę skakać z mapy na mapę (Novigrad do Skellige) to jeszcze robić nie te zadania, na które mam ochotę. Dzięki Redzi!

Za wszystkie zadania, nawet te z niższego poziomu powinno się*dostawać normalny exp, wystarczyło podnieść nawet max lvl do 40 i byłoby po sprawie, to nie, lepiej utrudniać :D

A jeszcze jedno pytanie, w końcu umożliwione jest bieganie po mapie po zakończeniu głównego wątku fabularnego czy nie? Bo jeśli te wszystkie "?" mają zostać stracone, albo mam przed ostatnim zadaniem tylko biegać po mapie i odkrywać wszystkie znaczniki to dziękuję, ale nie.
 
@Karesh Tzw. "max level" czy "level cap" nie istnieje. Możesz wbijać tyle poziomów, ile ci się podoba. A to, że wbicie chociaż 60 zajmie ci 5 miliardów lat to inna sprawa :p.
 
Można biegać za znacznikami po skończeniu gry, ale jest to bezvelowe. Cały świat jest pusty, kompletnie nie przemyślane.
 
Top Bottom