Wiedźmin 3 - grafika

+
Tak by mogła wyglądać grafika w W3 hehehe taka kolorosytyka hehehe (nie no żartuję sobie trochę) może tylko w takich ciemnych bagdach nocą? :D


Ja tam bym chcial coś takiego
 
Kolorystyka w dużej mierze zależna będzie od aktualnej pogody i pory doby, więc raz w danym miejscu będzie tak, czyli buro i ponuro innym razem wprost przeciwnie.
Podobne rezultaty osiągać należy poprzez należytą realizację cyklu dobowego.
Ustalanie dla konkretnej miejscówki określonej palety i aury, na sztywno, na stałe to najgorsze, co można zrobić.

Poza tym mam nadzieję, że noce generalnie jednak ciemniejsze będą, bo to co mamy na tym ujęciu to po prostu wybitnie ponury dzionek.
 
Kolorystyka w dużej mierze zależna będzie od aktualnej pogody i pory doby, więc raz w danym miejscu będzie tak, czyli buro i ponuro innym razem wprost przeciwnie.
Podobne rezultaty osiągać należy poprzez należytą realizację cyklu dobowego.
Ustalanie dla konkretnej miejscówki określonej palety i aury, na sztywno, na stałe to najgorsze, co można zrobić.

Poza tym mam nadzieję, że noce generalnie jednak ciemniejsze będą, bo to co mamy na tym ujęciu to po prostu wybitnie ponury dzionek.

tylko szkoda ze jakoś jeszcze nie mielismy szansy zobaczyc wlasnie takiej 'pogody'

obrazek wyzej bardziej pasuje do klimatu jedynki
 
Last edited:
tylko szkoda ze jakoś jeszcze nie mielismy szansy zobaczyc wlasnie takiej 'pogody'

Wielka szkoda, tylko jak mieliśmy zobaczyć skoro w kwestii cyklu dobowy nie widzieliśmy dosłownie nic? A czas leci.
Podobnie z mnóstwem innych spraw, tymczasem intro już za osiem dni.
 
Oby były dni takie jak np. w jedynce na podgrodziu, pochmurne. Ciekawe czemu Redzi widząc że większość osób narzekała na zbyt jasne noce w W2, dali ogromnie wielki księżyc w W3 :p
 
Dziękuję, postoję. Taka noc to katorga, w grach zupełnie się nie sprawdza, jest to niepraktyczne i nie wygląda.
Ciemno tak, ale nie ciemno jak w d... Znaczy, że oko wykol.

Masz latarkę i po sprawie :), i właśnie, że się sprawdza, dodaje klimatu, atmosfery, a nuż zaraz coś wyskoczy i cię dorwie, do tego można pięknie operować dźwiękiem w takich momentach.
 
Ja tam nie lubię łazić po nocy w grach, tym bardziej jeśli ma być ciemno jak w dupie u Murzyna. Co innego taki efekt hollywoodzkiej nocy, do tego pochodnia i można spokojnie się poruszać.
 
Czarna noc? Nie dziękuje. Tylko by denerwowała. Egipskie ciemności niech zostaną w kryptach i lochach głęboko pod ziemią.
 
Top Bottom