Wiedźmin 3 - grafika

+
Tych kręgów nie widać w nowych materiałach. I raczej się na nie nie zanosi. Redzi z developerów stricte PC zmienili się w konsolowych. A łudziłem się że wersja ultra pozamiata. Jeszcze mniej niż 2 tygodnie i może się powtórzyć płacz jak na premierze paczaj-psów :p
 
Last edited:
Nie wiem, czym się w ogóle przejmować w kwestii PC, przecież mody i downsampling uczynią ze wszystkiego cuda. A konsole nadal będą miały piękną grę, same pozytywy.
 
Ale na 100% osobom powyżej nie chodziło o fx plusku, tylko o kręgi na wodzie. Jak np. tutaj https://youtu.be/dtllw4sRXp8?t=531

No to chyba,że chodziło o kręgi wtedy sorry :) swoją drogą Rojo coś pierdzielił w swoim filmie z pokazu, że niby na ogrywanym przez nich buildzie woda nie posiadała jeszcze wszystkich efektów graficznych. Może więc nadal jest szansa, ze ten efekt się pojawi.
 
@eustachy_j23 hmm a co jest Twoim zdaniem nie tak z obecną kamerą? Jak dla mnie dalsza kamera jest dobra do walki, lepiej można ogarnać plecy (tego mi w W2 brakowało). Jednak do eksploracji wolałbym tą z dwójki.
 
@eustachy_j23 hmm a co jest Twoim zdaniem nie tak z obecną kamerą? Jak dla mnie dalsza kamera jest dobra do walki, lepiej można ogarnać plecy (tego mi w W2 brakowało). Jednak do eksploracji wolałbym tą z dwójki.

Chodzi o to żeby tylko dac opcje wyboru kamery, a nie jednej słusznej opcji.
Grając na K+M można szybciej skontrować inteligentną kamerę, dlatego też nic sie nie stanie jeżeli na PC będzie opcja bliższej kamery a nie dwadzieścia metrów od pola walki, równie dobrze niech dadzą widok izometryczny, gwarantuje jeszcze lepsze rozeznanie pola walki.

Może UMBRA komplikuje sprawę bliżej kamery, nie wiem nie znam sie, tak tylko gdybam.
 
Last edited:
Jak dla mnie dalsza kamera jest dobra do walki, lepiej można ogarnać plecy (tego mi w W2 brakowało).

Jak koledzy zauważyli, brak możliwości wyboru, a ja strasznie nie lubię, jak mi kamera odjeżdża i zmienia kąt, szczególnie gdy robi to sama. Potrzebne mi jedno, stałe ustawienie, zarówno podczas eksploracji, walki jak i w pomieszczeniach. Gdyby dało się kamerę zalockować, choć w takiej pozycji, jaka jest w W3 w trakcie eksploracji już byłbym zadowolony.
 
Ci dalej o kamerze....
 
Ci dalej o kamerze....
I bardzo dobrze. Kamera jest problemem (tak, już teraz wiem, że kamera będzie problemem - jest zdecydowanie za daleko, zarówno podczas eksploracji jak i podczas walki; a i możliwość zablokowania jej w jednej pozycji też by się przydała, jak widać niektórym bardzo sie nie podoba podoba się jej [tj. możliwości] brak) który mimo próśb wielu, wielu graczy nie został naprawiony.
 
Zauwazyliście ze na ps4 nie ma tego krzaka co świeci sie jak psu jajca?
podmienili go, tam ma kilka płaszczyzn inna teksute i normalnie reaguje na swiatlo
 
Zauwazyliście ze na ps4 nie ma tego krzaka co świeci sie jak psu jajca?
podmienili go, tam ma kilka płaszczyzn inna teksute i normalnie reaguje na swiatlo

Jaki krzak? mógłbyś zrobić jakieś porównanie, bo nie specjalnie wiem o czym mówisz :) .
 
Kamera jest świetnie zrobiona i jak wiemy tego nie zmienią co mnie osobiście napawa dumą, że nie słuchają garstki idiotów ;)
 
Top Bottom