Wiedźmin 3: potwory

+
A może przy wilkołaku pójdą bardziej w stronę cech ludzkich i każdy gatunek będzie takim nieowłosionym wilkiem na dwóch łapach....
Chyba nie każdy, bo tutaj jest pokazany z futerkiem.
 

Attachments

  • werewolf.jpg
    werewolf.jpg
    89 KB · Views: 73
Wszystkie stare wersje lepsze, ech...
A ten futrzasty wilkołak pewnie ze Skellige. W Velen jest raczej w miarę umiarkowana temperatura więc może być goły i łysy.
 
Skąd wiesz, że są to stare wersję? Może po prostu inne gatunki...
...gdzie tam inne gatunki - DOWNGRADE!!11!one

Myślę, że to osobista reakcja, każdemu podoba się co innego. Więc znów nie potrzebny sarkazm i dogryzanie. A wie stąd, że był ukazane pierwsze, że są na widoczni9e "starszym silniku-buildzie" gry, a raczej tak przypuszcza. Nie mów, że się nie domyśliłeś ^^.
 
Myślę, że to osobista reakcja, każdemu podoba się co innego. Więc znów nie potrzebny sarkazm i dogryzanie. A wie stąd, że był ukazane pierwsze, że są na widoczni9e "starszym silniku-buildzie" gry, a raczej tak przypuszcza. Nie mów, że się nie domyśliłeś ^^.
Oczywiście, że się domyśliłem.Jak sam zauważyłeś - był to sarkazm.
 
Co do potworów, i tego co kryje się za odkrytymi już Leszym i Gryfem.



W innym temacie większość osób stawiało na nekkera. W tym ja.
Na interze ktoś zwrócił uwagę, że to prawdopodobnie "rzecz" poniżej. Czy to jest właśnie nowa wersja nekkera? Czy może coś innego, tudzież silniejsza wersja wyżej wymienionego?




Przeciw nekkerowi mogłyby przemawiać rozmiary, to coś wydaje się nieco większe. Co najmniej rozmiarów człowieka. Z kolei Iorveth w intrze do pierwszego aktu był w stanie złapać nekkera za kark, zawlec go jedną ręką na klif i jeszcze nim rzucić.



Za tym, że może to być coś innego przemawia również zagadkowa odpowiedź Marcina Momota.
Whaf if it's not a nekker:hmm:

Jakieś pomysły?
 
Last edited:
Też o tym pomyślałem.
Były koboldy w sadze?
Były:
wiedźmińska wiki said:
Goblin - Zwany także koboldem oraz skrzatem. Jest to mały, złośliwy człekokształtny stwór żyjący w jaskiniach i opuszczonych kopalniach. Nie lubi dziennego światła które go razi. Nie jest niebezpieczny, ale złośliwy: szcza do mleka, demoluje, rozbija jaja, podkrada kokoszki
Miecz Przeznaczenia said:
Jeżeli to potwory jako elfy czy inne gobliny, to nie straszne nam one. Balim się, że to coś gorszego, a, strzeżcie bogowie, zaczarowanego
Miecz Przeznaczenia said:
Hałasując jak banda goblinów, chłopcy wdarli się w górę i przemknęli obok nich.
Przynajmniej wspominane...
 
Wydaje mi się że to goblin. Trochę za duże uszy, ale pewnie są różne rodzaje..Nogi też takie krzywe jak na stronie głównej ;)
 

Attachments

  • 1352525806306_zpsebc2b53f.jpg
    1352525806306_zpsebc2b53f.jpg
    58 KB · Views: 56
Last edited:
Nope. Żaden goblin, które są w miarę inteligentne, zatem wiedźmini nie mogą na nie polować. Wąpierz niższy, pewnie z tych bestialskich co rozrywają trupy. Z boku trochę wygląda jakby miał spłaszczony nietoperzowy nos.
 
Top Bottom