Zmiana okładki gry (ankieta)

+

Zmiana okładki gry (ankieta)


  • Total voters
    156

addar

Forum veteran
Zmiana okładki gry (ankieta)

Jako że zbliżamy się do momentu kiedy trzeba będzie zdecydować się "co idzie do druku", wychodzę z inicjatywą/prośbą/ upewnieniem się o zmianę okładki Wiedźmina 3 : Dziki Gon., dlatego też otwieram ankietę by nasza społeczność mogła głośno i demokratycznie wyrazić swoje zdanie i aby Redzi mogli w porę dokonać potrzebnych zmian.

Obecnie prezentowana okładka (aka dziwoląg na białym tle) jest w wielu aspektach niesatysfakcjonująca. Po pierwsze, model Geralta jest... jest...dziwny. Począwszy od pozy po dziwny układ oczy, coś w nim nie gra. Od momentu ujawnienia okładki, fani dali wyraźnie odczuć swoje niezadowolenie z faktu wybrania tego artu.

Rozumiem ze wyniki badań marketingowych mogły pokazywać że gry z białym tłem są lepiej widoczne dla potencjalnego klienta , okej mogę to przetrawić, ale dlaczego przy masie tak pięknie zrobionych renderów, gdzie Geralt wygląda jak milion dolców, akurat ten (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/b/bb/TW3_Wild_Hunt_logo.png) stał się tym okładkowym ?.

Mam wrażenie że w łatwy sposób można pogodzić oczekiwania fanów z potrzebami marketingowymi... REDANIO PLIS !!
 
Last edited:
Mi się osobiście bardzo nie podoba, tym bardziej jakby przyłożyć do pudełka W1 i W2, to białe tło nie pasuje, a i Geralt na pierwszym planie mi nie pasuje (był już w W2), nazwijcie mnie szalonym ale skoro tytuł gry to "Dziki Gon" więc...
 
Proszę o dodanie dwóch wyborów do ankiety:
a. Obojętnie
b. Dajcie Dev-diary!
 
Mnie okładka się nie podoba, ale zamiast ją zmieniać można zrobić dwustronną.
Tak było w przypadku Bioshocka Infinite.
Idąc dalej każdy może sobie sam zaprojektować własną. W sieci krąży wiele customowych okładek.
 
Rany, ale się ludziom nudzi. Dawno nie było takiej posuchy.

A ja się nie przejmuję tym, jaka okładka będzie. Odstawiam pudełko na półkę i gram w grę, nie będę go ciągle oglądał. A jak będę miał kaprys, to włożę grę w steelbooka, albo wydrukuję sobie swój własny projekt.
 
Jak pierwszy raz zobaczyłem oficjalną okładkę to nie byłem pod wielkim wrażeniem, Geralt jakiś dziwny mi się wydawał. Teraz po kilku miesiącach jest mi to raczej obojętne, nie jest zła, chociaż jak zobaczyłem okładki fanowskie na google'ach to mogliby się bardziej postarać przy wyborze^^.


 
Jedyna gra z białą okładką co pamiętam, hmmm - nie jakoś nie potrafię sobie przypomnieć, 100 x bardziej wolałbym okładkę podobną do tej z W1 przedstawiającą medalion, albo coś w stylu z tych fanowskich które podlinkował @maxzorroz szczególnie podoba mi się druga wersja :)
 
Fanbojuję Arkham City, ale okładka nie podoba mi się. Ta z MW3 jakoś bardziej mnie urzeka, ale też bez szału, co nie zmienia tego, że na półeczce wolę tą z MW3.

Z białych okładek mam jeszcze chyba tylko Operation Flashpoint Red River i jakaś taka 2/10.

A potem wrzucę tutaj jakie okładki bym widział do W3 mimo, że już te skriny wklejałem. : P

EDYTA: Emotkę nam zdałngrejdowali... To znak. Skreślam, nie będę takiej używać!
 
Last edited:
Coście się tak uczepili.
Minimalistyczna wersja byłaby niezła, ale Geralt jest teraz rozpoznawalną postacią,więc wybór był oczywisty. A to jak wygląda nie ma chyba znaczenia, bo nie wygląda źle...
 
Coście się tak uczepili.
Minimalistyczna wersja byłaby niezła, ale Geralt jest teraz rozpoznawalną postacią,więc wybór był oczywisty. A to jak wygląda nie ma chyba znaczenia, bo nie wygląda źle...

Steelbooki i tak wyglądają pięknie, a Geralta mordę znają ci co nie znają gry. Nawet jak nazwy nie kojarzą, to gdzieś w necie pewnie się natknęli na jego mordę i gdy zobaczą jego mordopysk na półce sklepowej i będą mieli trochę pieniędzy to sobie pomyślą "o, to jest ten koleś z tej gry co tyle nagród nawygrywała, w sumie to nie mam w co grać, jeśli ta gra jest taka dobra to nie powinienem żałować"

Oczywiście ja bardzo bym chciał mieć medalion na czarnym tle, ale rozumiem że taki zabieg marketingowy może pomóc w sprzedaży.
 
Steelbooki i tak wyglądają pięknie, a Geralta mordę znają ci co nie znają gry. Nawet jak nazwy nie kojarzą, to gdzieś w necie pewnie się natknęli na jego mordę i gdy zobaczą jego mordopysk na półce sklepowej i będą mieli trochę pieniędzy to sobie pomyślą "o, to jest ten koleś z tej gry co tyle nagród nawygrywała, w sumie to nie mam w co grać, jeśli ta gra jest taka dobra to nie powinienem żałować"

Oczywiście ja bardzo bym chciał mieć medalion na czarnym tle, ale rozumiem że taki zabieg marketingowy może pomóc w sprzedaży.
To trzeba było akurat wybierać tą brzydką grafikę? A nie np. Tą z wyciągniętym mieczem do polowy z pochwy?
 
Top Bottom