Wiedźmin 3 - grafika

+


No i cały hajp poszedł wpizdu

 
Według mnie to wersja konsolowa :p

Słowo daję, jeszcze raz usłyszę coś o konsolach i szlag mnie trafi. Ja przepraszam, ale czy ktokolwiek z tych was, który obwiniają konsole o wszelkie downgrade'y, autentycznie konsolę posiada? Czy ktoś z was grał na konsoli w Far Cry 4 lub Infamous Second Son? Takie screeny, jakie tu pokazujecie, to ujma nie tylko dla PC ale dla konsol również, jako że na konsolach istnieją już tytuły o wiele ładniejsze.

Może nowa generacja nie jest tak niesamowita, jak się niektórzy spodziewali, ale to wciąż potężne maszyny, a ludzie, którzy zarzucają im, że mają taki poziom jak gry PC na "low", naprawdę mają niepokolei w głowie.
 
To jest poziom Skyrima z 2011 roku, a nie hucznie zapowiadanej "next-genowej" gry.
No dobra, już, ale takie pieprzenie nawet nie jest śmieszne. Wiemy, downgrade, wersja konsolowa, ale, ludzie, przeginacie. Grałeś w Skyrima (czy to gołego, czy zmodowanego)? Powątpiewam.

Takimi stwierdzeniami jak powyższe utwierdzam się w przekonaniu, że internet nie powinien być ogólnodostępny.
 
Nie wiem czemu niektórzy narzekają tak na grafikę, która moim zdaniem i tak jest świetna :) i jak dla mnie wystarczająca. Śmiem podejrzewać, że i tak większości nie pójdzie na maksymalnych detalach...lub przynajmniej dużej części.
 
Była gdzieś informacja o tym że jest to wersja konsolowa?
Jeśli ktokolwiek czuje się oszukany i ma pretensje, powinien je mieć tylko do siebie i do tego jak bardzo się zajawił na "grafikę kolejnej generacji". Optymalizacja była oczywista, trzeba być realistą i przesiewać pewne informacje, Redzi nie daliby rady zbudować takiego hajpu gdyby nie wspaniałe i górnolotne opisy grafiki. Ja i tak jestem zadowolony, dobrze, że downgrade ujawniany jest jeszcze przed premierą gry a nie wtedy kiedy już wszyscy ją kupią i poczują wielki zawód.
Użytkownikom, którzy wciąż chcą używać argumentu, że downgradu nie było i że to wszystko zależy od subiektywnych odczuć, radzę udać się do okulisty, albo nauczyć się patrzyć na niektóre rzeczy OBIEKTYWNIE. Nikt oczerniać REDów zamiaru mam nadzieje nie ma, ale krytyka być musi, bo każdy widzi jak jest.
 
no ale w czym problem. Każdy sobie ustawi detale w opcjach gry w zależności od mocy sprzętu. Obniżyć zawsze można ale ten mały procent ludzi z hi-endowymi kompami może sie sie czuć zawiedzionym jeśli gra nie będzie odpicowana na high detalach. Poza tym nawet ci którzy obecnie nie maja sprzętu na high-ultra to wcześniej czy później będą go mieć a razem z tym przyjemność z przejścia W3 z nowymi doznaniami miłymi dla oka.
 
Last edited:
Słowo daję, jeszcze raz usłyszę coś o konsolach i szlag mnie trafi. Ja przepraszam, ale czy ktokolwiek z tych was, który obwiniają konsole o wszelkie downgrade'y, autentycznie konsolę posiada? Czy ktoś z was grał na konsoli w Far Cry 4 lub Infamous Second Son? Takie screeny, jakie tu pokazujecie, to ujma nie tylko dla PC ale dla konsol również, jako że na konsolach istnieją już tytuły o wiele ładniejsze.

Może nowa generacja nie jest tak niesamowita, jak się niektórzy spodziewali, ale to wciąż potężne maszyny, a ludzie, którzy zarzucają im, że mają taki poziom jak gry PC na "low", naprawdę mają niepokolei w głowie.


Potężne maszyny ? Półprodukty które ledwo zipią i stopują rozwój grafiki w grach na PC, nazywasz POTĘŻNYMI maszynami? :facepalm:
 
ps4 to potężna maszyna wiele gier już teraz wyglądają pięknie na ps4 czy to far cry 4 czy GTA 5 + gry które niedługo wyjdą no i wiedźmin jeszcze 3 miechy ;)
 
Potężne maszyny ? Półprodukty które ledwo zipią i stopują rozwój grafiki w grach na PC, nazywasz POTĘŻNYMI maszynami? :facepalm:

Według mnie mają spore możliwości, trzeba im tylko dać czas. Zauważ, jak dużo potrafiły konsole poprzedniej generacji, choć ich specyfikacje przestarzały się już wiele, wiele lat temu.

Zresztą, jak zauważył mitek24, takie gry jak Far Cry 4 już teraz wyglądają na PS4 pięknie. A będą jeszcze ładniejsze.
 
Last edited:
no ale w czym problem. Każdy sobie ustawi detale w opcjach gry w zależności od mocy sprzętu. Obniżyć zawsze można ale ten mały procent ludzi z hi-endowymi kompami może sie sie czuć zawiedzionym jeśli gra nie będzie odpicowana na high detalach. Poza tym nawet ci którzy obecnie nie maja sprzętu na high-ultra to wcześniej czy później będą go mieć a razem z tym przyjemność z przejścia W3 z nowymi doznaniami miłymi dla oka.

Nic dodać nic ująć. Ile osób chociażby z tego forum grało w W2 z ubersamplingiem czy 4k?
Ile osób cieszyło się absolutnie maksymalną grafiką? Kilka/Kilkanaście?
A narzeka znacznie więcej, rozumiem ze to osoby które tak narzekają to po premierze "W3" i zobaczeniu gry z absolutnym maksem, zamawiają od razu 780Ti/980 czy 980Ti (jeśli do tej pory będą) x2 do SLI albo i x3 ?
Bo jak nie to jaki jest sens takiego marudzenia skoro już "W2" wymaksowany jest przepiękny a gra ma kilka lat, graficznie nadal przewyższa większość nowych produkcji.
Więc na logikę "W3" pozamiata również w tej kwestii, jak dla mnie to ten trailer jest z wersji konsolowej faktycznie albo po prostu nie na ultra.
 
Last edited:
Według mnie mają spore możliwości, trzeba im tylko dać czas. Zauważ, jak dużo potrafiły konsole poprzedniej generacji, choć ich specyfikacje przestarzały się już wiele, wiele lat temu.
Dużo to potrafili programiści, którzy stawali niekiedy na uszach, żeby z tego złomu wycisnąć ile się da.
 
Według mnie mają spore możliwości, trzeba im tylko dać czas. Zauważ, jak dużo potrafiły konsole poprzedniej generacji, choć ich specyfikacje przestarzały się już wiele, wiele lat temu.

Konsole poprzedniej generacji zapewniały zupełnie inny skok wydajności niż te "Next Geny" mizerne, gdzie kiedy tamte konsole wyszły to były serio mocne jak na swoje czasy a obecne konsolki są zjadane przez kompa za jakieś 1700-2000 zł. W zasadzie to i tańszego.
 
Last edited:
Ta dyskusja zmierza donikąd, temat konsol poruszany był na całym forum chyba milion razy. Fakty są faktami gra wygląda nieco gorzej niż na pozostałych trailerach, nie wiem po co pisać, że to wina konsol, nie wiem po co wylewać tu swoje frustracje przez swój zawyżony do niebotycznych wymiarów hajp. Gra będzie piękna, będzie grywalna i przede wszystkim dostępna dla masy graczy których nie stać na wielkie pokłady mocy w swoim sprzęcie. Sugeruję zwrot dyskusji w stronę faktów a nie insynuacji i domyśleń dlaczego jest tak a nie inaczej.
 
No dobra, już, ale takie pieprzenie nawet nie jest śmieszne. Wiemy, downgrade, wersja konsolowa, ale, ludzie, przeginacie. Grałeś w Skyrima (czy to gołego, czy zmodowanego)? Powątpiewam.
Takimi stwierdzeniami jak powyższe utwierdzam się w przekonaniu, że internet nie powinien być ogólnodostępny.
Grałem i dokładnie go zapamiętałem. Chyba mi nie powiesz, że to co pokazałem prezentuje wyższy poziom niż to co poniżej? Osobiste wzmianki możesz sobie darowac, bo nic nimi nie wskórasz i nie wniesiesz nimi nic.



Wsparcie dla modów zostało potwierdzone przy pierwszej zapowiedzi gry...
Z tego co ja pamiętam to zapowiedzieli tylko tyle, że pojawi się RedKit, z czego zaznaczyli, że sami nie wiedzą kiedy dokładnie go wydadzą. Plus, jeżeli wsparcie dla modów będzie ograniczac sie do samego RedKita, to słabo to widzę.
 
Z tego co ja pamiętam to zapowiedzieli tylko tyle, że pojawi się RedKit, z czego zaznaczyli, że sami nie wiedzą kiedy dokładnie go wydadzą. Plus, jeżeli wsparcie dla modów będzie ograniczac sie do samego RedKita, to słabo to widzę.
A czego chcesz jeszcze? Budowanie własnych poziomów, zadań i skryptów, zmiana modeli i tekstur, animacji.
 
Nie wiem czemu się ludzie teraz nagle zaczęli czepiać grafiki. Wszelkie materiały prezentowane od mniej więcej pól roku są na podobnym poziomie. Nie rozumiem zaskoczenia że taka "słaba" grafika. Trąbiłem wraz z kilkoma innymi osobami o spadku jakości grafiki już w bodajże czerwcu. Reszta zbulwersowana kręciła głowami. A teraz widzą trailer i wielkie zdziwienie.

Dla mnie ten trailer jest świetny. Ma gęsty klimat i kapitalną muzykę. Do gorszej jakości grafiki przez te kilka miesięcy zdążyłem się już przyzwyczaić.
 
Trąbiłem wraz z kilkoma innymi osobami o spadku jakości grafiki już w bodajże czerwcu. Reszta zbulwersowana kręciła głowami. A teraz widzą trailer i wielkie zdziwienie.

Nadmierny hype jest jak masturbacja - oślepia ;P

No ale zobaczymy, może faktycznie Redzi nas trollują nie pokazując wersji z PC. Może wersja premierowa nas olśni jakością taką, że nas oślepi i szczena opadnie + blask zostanie zwielokrotniony, bo premiera.
Cóż, pewnie nie.
 
Pierwsze wrażenie jak widać jest najważniejsze. To ono jest punktem odniesienia. Radzę jednak po prostu zapomnieć o tym pierwszym wrażeniu i trailerze (który to był?). On był zrobiony zapewne wtedy kiedy gry jeszcze tak naprawdę nie było. Punktem odniesienia powinien być wyłącznie ów 35 minutowy gameplay.
 
Top Bottom