Patch 1.04 w wersji PC już do pobrania!

+
@SharkMorpho - Kurde, nie wiem czy to pytanie to trolling czy nie, ale jedno przyznać muszę: chyba każdy był zdecydowanie zawiedziony, że Tamara ma jakoś za mało opcji dialogowych xD REDzi, wiecie już jakie DLC chcemy? xD
 
Last edited:
Z tego co się orientuję to nie pobierzesz. Nie musisz jednak korzystać z Galaxy, a konto na GOGu siłą rzeczy już masz, inaczej nie mógłbyś korzystać z forum. To aż tak ból że musisz podać klucz w swoim profilu?
 
Co jest grane z brakiem xp za zadania? Do jasnej cholery gralem wczoraj do 2 w nocy i dzisiaj od rana i co? I gowno! Zero xp za te wszystkie questy zwiazane z szukaniem Jaskra! Jestem pewnie ze dwa lvl do tylu! Czy jakos to odzyskam? Pewnie nie...
 
Jutro nowy patch, który ma naprawić ten problem. Zapowiedziano też, że będą kolejne łaty. Widziałem też wypowiedź, która sugeruje, że ten problem nie wpłynie na osiągnięcia postaci i spokojnie będzie można ją ukończyć na dobrym pułapie.
 
Wiadomo coś o bugu z Geraltem, który po nowym patchu najwyraźniej zapomniał jak się wspina? Pomijam masę drobnych niedociągnięć, ale ten jest wybitnie irytujący, połowa questów z głównego wątku prowadzi przez jaskinie i zwyczajnie nie da się ich pchnąć do przodu przez tą kolejną amnezje, tym razem ruchową.
 
Wiadomo coś o bugu z Geraltem, który po nowym patchu najwyraźniej zapomniał jak się wspina? Pomijam masę drobnych niedociągnięć, ale ten jest wybitnie irytujący, połowa questów z głównego wątku prowadzi przez jaskinie i zwyczajnie nie da się ich pchnąć do przodu przez tą kolejną amnezje, tym razem ruchową.

Wyślij save do supportu. Mi naprawili to w 2h. I po problemie.
 
@bl4ck747,
kiedy do nich pisałeś?
Bo mi nie odpisali przez tydzień (pisałem 24 maja) na wiadomość z moim problemem...
 
Ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć :p
Po aktualizacji gry do wersji 1.04, jedynym na chwilę obecną irytującym procesem jest pop - in. Ostatnio jakiś dzieciak doczytał mi się dosłownie tuż przed Płotką i nie było to fajne. Co ciekawe do patcha 1.04 ten problem u mnie absolutnie nie występował.
Dwa razy zresetował mi się komputer - bez ostrzeżenia i nie podczas normalnej gry, a zawsze cut scenek.
Możliwość odblokowania mapowania wszystkich klawiszy - wielkie, piękne dzięki. Jednak przy każdym nowym uruchomieniu gry trzeba np. mapę oznaczać od nowa. Jest to niewielki błąd, jednak dobrze byłoby gdyby gra zapamiętywała poprzednie ustawienia.
W/W procesy wystąpiły podczas 5h sesji.
Edit: jeżeli trafimy na jakieś skupisko NCPów to masowo zaczynają swoje dialogi i jest to trudny do zrozumienia chór. Błąd ten nie występuje zawsze, jednak dość często. Jeżeli dodatkowo są dialogi włączone, to okno gry robi się kompletnie nieczytelne.
@Marcin Momot - dla zespołu serdeczne dzięki za dotychczasowe wsparcie :)
 
Last edited:
Potwierdzam problem z pop-inem.Przed patchem praktycznie nic takiego nie zarejestrowałem, teraz jest tragedia.
Jeśli o stabilność chodzi, nie uświadczyłem żadnych problemów, podczas gdy wersja 1.02 lubiła wywalić BSOD.
 
co taka cisza apropo patcha 1.05 ?
tylko nir mowcie ze zdecydowali sie zaczekac na certyfikacje na konsole jesli do tej pory na PC wychodzili wczesniej !
 
Mam nadzieję, że ten patch 1.05 pojawi się na dniach i naprawi buga/crasha związanego z walką z lodowym gigantem, bo zaczyna mnie to irytować, bo ani tu zakończyć misji, ani tu grać, wykonywać pozostałych zadań, bo nie można używać znaków - użycie oznacza odpalenie się skryptu, scenki z osobnikiem ww.
 
Też wam się dzisiaj aktualizowała gra przez GOG Galaxy? Już myślałem, że patch 1.05, ale w menu dalej widnieje 1.04. Wiecie co to za aktualizacja?
 
Top Bottom