Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

+
A co powiecie na panią, która podkładała głos pod Addę? Wydaje mi się wątpliwe, aby pojawiła się w Wiedźminie 3, więc może... Kto wie?
 
Nie tyle mi nie pasuje, co bym nie przebolał usłyszeć głosu jakiejś ważnej postaci w ustach innej ważnej postaci.
 
Taka to z niej ważna postać że jest nie ważna :p Nawet jeśli ją odczarowaliśmy to w dwójce jest o niej może jedna wzmianka, a i tak wszystko się kręci wokół Anais.
 
Lambert, Vesemir i Eskel też nie są ważnymi postaciami. Przecież byli tylko w proglogu w jedynce, a w dwójce była o nich tylko wzmianka ;) Niech ktoś użyje ich głosu :rly?:
 
Przecież już to zrobili ??? Piotr Warszawski, który w jedynce grał Eskela (oraz kilka innych losowych postaci) w dwójce zagrał księcia Stennisa. Z kolei odgrywający rolę Lamberta Janusz Wituch powrócił w dwójce m. in. w roli Vencela, tego alchemika z zadania Zapach Kadzideł. Miłogost Reczek czyli nasz dziadzio Vesemir to również Talar i baron Kimbolt w dwójce. Waldemar Barwiński czyli Leo to też król Radowid. Wspomniana Adda czyli Monika Kwiatkowska zagrała również Morenn i Celinę.

Także powtórzę się po raz kolejny w tym temacie: nie oglądajcie się na to czy dany aktor kogoś już grał w serii czy nie, czy była to postać ważniejsza dla fabuły czy też tylko epizodyczna, bo większość aktorów odgrywających role drugoplanowe w Wiedźminach grało kilka różnych postaci jednocześnie. Tylko postacie absolutnie pierwszoplanowe jak Geralt, Jaskier, Roche, Iorweth czy Triss mają unikatowe głosy. Jeśli spece od castingu uznają, że dany aktor nadaje się na daną postać to to czy grał już kogoś w tej serii jest mniej istotne.
 
Po namyśle, to rzeczywiście, głos pani Kwiatkowskiej nie pasuje do Cirilli. W obecnej chwili, to nie przychodzi mi do głowy nikt, kto mógłby wiedźminkę zagrać, moim zdaniem powinien to zrobić ktoś nowy w tej branży. Ja zresztą tam nie wiem, ja widzę przyszłość w mądrym użyciu znanych aktorów dubbingowych, ale też w znajdowaniu nowych, młodych i zdolnych osób, które mogłyby się wcielać w odpowiednie postaci.
 
W sumie aktorka już na pewno wybrana, zdania Redzi nie zmienią, więc swoich przykładów aktorek nie będę podawał.Teraz czekam już tylko na próbki, ale jakoś się zbytnio nie martwię, w poprzednich grach glosy były praktycznie perfekcyjnie dobierane.
 
Ciekawe kiedy będzie można usłyszeć więcej przykładowych głosów, w jakiś trailerach itp...
 
Gamescom to ostatnie duże targi, na których można zaprezentować grę. Nie ma sensu pokazywać gameplay bez okazji.
 
Nie ma sensu pokazywać gameplay bez okazji.

Jak dla mnie trwająca aż do lutego kampania marketingowa stanowi dobry powód, by jeszcze niejedno pokazać.
Przecież nie będzie po Gamescomie powtórki z posuchy aż do premiery.
Akcja promocyjna ledwie co ruszyła i kulminacja działań dopiero nastąpi.
Po nowym roku powinno być grubo, a i na jesieni coś pewno skapnie.
 
Tak sobie oglądam jeden odcinek jakże pięknego serialu Wiedźmin, a konkretnie piąty i Grażyna Wolszczak jednak dawała by radę jako Yennefer jeśli chodzi o dubbing. Oczywiście mała szansa, ale jak na razie nie widzę żadnej innej alternatywy.
 
Ktoś tu kiedyś proponował żeby potencjalna Yen "wymruczała" w ramach castingu - "Jejku, jej" a REDzi dobiorą tą aktorkę, która będzie brzmiała najlepiej. Pomysł żartobliwy, ale myślenie dobre, trzeba znaleźć taką aktorkę, która będzie mówiła "Yenneferowe" kwestie w "Yenneferowy" sposób.

I według mnie serialowa Yen bardziej się nadaje od Dereszowskiej.
 
Grażyna Wolszczak jako Yennefer. I że niby lepsza od Dereszowskiej?
Hmm...
Skomentować mogę ten koncept tylko w jeden sposób...


Nic nie ujmując owej pani strasznie mi nie leży w tej "kreacji". Tak wizualnie, jak i aktorsko.

Z istotnych postaci pośród obsady serialu jeden jedyny Zamachowski się nadawał.
Jaskier byłby z niego doskonały, lepszy mógłby być chyba tylko Wójcicki. Zamiast tego mamy człowieka, co to nawet nie śpiewa.
Względem tego czy potrafi dobrze grać nadal mam wątpliwości. W3 to ostatnia szansa, coby dowiódł, że jednak umie.
 
Last edited:
Top Bottom