Łatka 1.07 - Lista zmian

+
Wszystko Pięknie - Wielki Szacunek.
Ale Panowie z CDP proszę szanujcie nasz też. Należy się jakaś informacja, że aktualizacja się opóźnia. Mija już 2 tydzień od pojawienia się listy zmian i nagle po tym czasie jakby całe CDP wyjechało na wakacje.
 
To prawda. Zero poszanowania swojej klienteli, traktowanie graczy jak beta-testerów. Praktycznie straciłem do tego cierpliwość. Ekwipunek w W3 to 1 wielki bajzel, a to tylko 1 z wielu problemów i niedopracowań gry.
Gdyby nie świat i konstrukcja zadań nic nie trzymałoby mnie przy tej produkcji.
Nie rozumiem, dlaczego np. ekwipunek od początku nie mógł być "schludny" i uporządkowany. Zresztą gra cierpi na wiele bolączek,...
Komunikacja z mediami/graczami to jedna wielka kpina...
Zawiodłem się i to bardzo...
Wygląda na to, że to co zostało wydane jest w gruncie rzeczy wersją BETA!

P.S. Już nigdy więcej nie kupię w systemie przedsprzedaży.
 
Last edited:
Chcialem jeszcze dodac ze jakis sprytniejszy sposob na zmienianie/przypisywanie eliksirow, odwarow czy petard do ich quickslotow bylby mile widziany.
Fajnie sie porzadnie zbuffowac ale za kazdym razem kiedy przez 2 min mam klikac zmiana pota, bania, zmiana pota, bania itd odechciewa mi sie. Zwlaszcza ze np do handlu potrzebny jest dzien a nie zawsze kiedy wpadam do np Novigradu jest jasno i chcac nie chcac musze odpalic medytacje a pozniej piej od nowa te 2 czy 3 odwary...

Przez to nie wyobrazam sobie builda idacego od poczatku w zielone drzewko, musi byc potwornie irytujacy...
 
za kazdym razem kiedy przez 2 min mam klikac zmiana pota, bania, zmiana pota, bania itd odechciewa mi sie.
Hm... czyżbyś nie zauważył że można pić prosto z ekwipunku? Na PC klawisz E.
Owszem, znalezienie właściwego odwaru w tym całym pierdolniku jest irytujące, ale 2 minut na pewno nie zajmuje.
 
Hm... czyżbyś nie zauważył że można pić prosto z ekwipunku? Na PC klawisz E.
Owszem, znalezienie właściwego odwaru w tym całym pierdolniku jest irytujące, ale 2 minut na pewno nie zajmuje.
Wlasnie nie, nie zauwazylem. Probowalem ale jakos dale sobie spokoj. NIemniej znalezienie tego czego szukam czasem wlasnie tyle mi zajmuje - za dlugo. Jeszcze sortowanie jest jakies dzikie i miesza eliksiry z odwarami. Zwyczajnie chcialbym w prostrzy sposob moc uzywac buffow. Czasem mam sytuacje "eee fajnie by bylo uzyc do walki czegostam" po chwili mysle "szybciej zabije bez niz znajde w inv"...

Dzieki za podpowiedz.
 
godzina 17:12 a patcha nie ma i dlc nie ma :D Czekam i czekam i czekam aż błędy i poprawki będą zrobione a tu nic.
 
"Patch 1.07 will be arriving on all platforms in the next 24h. Once it's live everywhere, we will officially announce it. #TheWitcher" ~Marcin Momot
 
Wiadome. Wspominali o nowych zmiankach nowych teksturach dodatkach optymalizacji itp. Nie dziwie się. Ciesze się ze robią to ale ilesz można czekać. @NHG94 gdzie to wyczytałeś ?
 
Ej, ludzie. Na początku olewałem posty typu "ta gra to wersja beta", ale jeśli patch ma mieć 7.5 gb plus inne to faktycznie macie rację. I to dużą. Bez jaj by update tyle miał. Mi się co prawda szybko ściągnie, ale nieźle w konia zrobili ludzi co mają 1 mb internetu.
 
A co mnie obchodzą ludzie z takim internetem. Żyjemy w takich czasach że transfer 10Mb/s to standart. Czy to wersja beta ? Nie, tylko naprawa bubli + jak wspominałem nowe lepsze tekstury i optymalizacja więc to waży...
 
(...)No właśnie dyskusyjne to trochę. Z jednej strony - zakładanie na konia lepszych juków podwyższa limit wagi, więc to by świadczyło że nosi Płotka. Z drugiej - nie Płotka, a Geralt jest przeciążony w przypadku przekroczenia limitu.I bądź tu człowieku mądry :/
Płotka nie jest głupia. Niech se Geralt sam nosi te wszystkie bambetle ponad limit ;)
 
A co mnie obchodzą ludzie z takim internetem. Żyjemy w takich czasach że transfer 10Mb/s to standart. Czy to wersja beta ? Nie, tylko naprawa bubli + jak wspominałem nowe lepsze tekstury i optymalizacja więc to waży...

Gdyby nie przesuwali premiery 1 rok to bym się zgodził :) Ale w związku tym co napisałem twój komentarz traci cały sens.
A co cię obchodzą, masz rację. Lepiej mieć w dupie innych, bo przecież nikt nie zasługuje na sprawną grę z całą zawartością w płycie. Jeśli kupuje wersję pudelkową chcę mieć full wersję, a że już ustawienia graficzne nawet zmieniają to są jaja. TO tylko utwardza argument, ze ta gra to jedne wielkie beta testy, by mogli poodkrywać bugi i dopiero dokończyć prace nad nią.
 
Gdyby nie przesuwali premiery 1 rok to bym się zgodził

Co to ma do rzeczy?

A co cię obchodzą, masz rację. Lepiej mieć w dupie innych, bo przecież nikt nie zasługuje na sprawną grę z całą zawartością w płycie. Jeśli kupuje wersję pudelkową chcę mieć full wersję, a że już ustawienia graficzne nawet zmieniają to są jaja.

Nie wiem jak inni, ale ja mam całą zawartość na płycie, z wymienionych w poprawce bugów miałem może ze 3, tak więc... co do ustawień graficznych, nie łapę gdzie są te jaja ukryte, w końcu od premiery ludzie marudzą, więc jeśli ten patch poprawi grafikę, to gdzie tu powód do narzekania.
 
Na pewno takim pitoleniem i marudzeniem coś zdziałacie. Ta gra to otwarty świat więc zawsze się trafi coś niefajnego. Wypuszczają łatke która waży 7.5GB źle, nie wypuszczaja łatek bo są błędy źle. Nic nie rób źle, rób źle, rób to porządnie, źle. Polacy zawsze będą narzekać jedni że jest za ciepło w lato i chcą zimy a drudzy na odwrót.
 
Ej, ludzie. Na początku olewałem posty typu "ta gra to wersja beta", ale jeśli patch ma mieć 7.5 gb plus inne to faktycznie macie rację. I to dużą. Bez jaj by update tyle miał. Mi się co prawda szybko ściągnie, ale nieźle w konia zrobili ludzi co mają 1 mb internetu.
Mój kumpel może pobierać tylko w nocy tyle GB ma internet mobilny i w nocy ma za free dopiero się spieni jak dostanie patcha w ciągu dnia i do 00:00 będzie musiał czekać z pobieraniem a potem spać bo rano do roboty już widzę jego zadowoloną minę.
 
Top Bottom