[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
a właśnie masz rację, tylko, że w tym momencie tez z nikim nie ma interakcji praktycznie, tylko mamroczą pod nosem i tyle, wczytam jeszcze raz grę może się uda
 
a no właśnie dzięki już sobie przypominam

---------- Zaktualizowano 11:04 ----------

w każdym razie mod bardzo dobry, twórcom należą się wielkie brawa, ja dodatkowo dołożyłem perfect rain i perfect blood oraz sweet fx i jest naprawdę dobrze:)
 
Witam, mam taki problem, że zbroja, ta podstawowa ani nie ma ćwieków, ani kolczugi na lewym ramieniu. Da się coś z tym zrobić?
 
Witam, mam taki problem, że zbroja, ta podstawowa ani nie ma ćwieków, ani kolczugi na lewym ramieniu. Da się coś z tym zrobić?
To nie problem, tak została zaprojektowana. Dopiero wyśmienita skórzana kurtka ma kolczugę na jednym ramieniu oraz ćwieki.
 
Przy czym zależne jest to od wyboru przy instalacji, bo jedną z opcji jest zastąpienie wyśmienitej jeszcze innym wariantem, kurtką Przeniewiercy.

@Rustine @PATROL Gdzieście? Chat pusty od rana :p
 
No. Ale nie do takich chorych rzeczy się dobierali moderzy, coś się MOŻE wyskrobie. Przydałoby się przynajmniej włosy, brwi i kolor kurtek.

Kolory kurtek to podstawa.
Podmiana tekstur też - jeżeli to nie będzie możliwe do wykonania, to... No cóż. Będę rozczarowany, bo w moderach pokładałem spore nadzieje, jeżeli idzie o ten aspekt.

Aż tak źle, że nie wiadomo czy coś się wyskrobie?
 
Po premierze się zobaczy, może zdolni ludzie ogarną to. Nie chce mi się wierzyć że modów nie będzie aż do premiery Redkita. Poza tym zauważyłem, może się mylę, ale wystarczy w folderze Content w plikach W3, stworzyć np folder mod0, patrz folder patch0 w którym są poprawione pliki do folderu content0. Tym sposobem może pliki modów W3 będzie czytało. Tylko ktoś mądry będzie musiał ogarnąć wypakowywanie plików .cache i później ich tworzenie.
 
Właśnie skończyłem quest Niebieskooka i natrafiłem na mały zgrzyt. Podmieniony przez was model Pani Nocy zmienia się podczas cutscenki na ten domyślny i pozostaje taki po wykonaniu zadania.
:hmm:

Potwierdzam "błąd", właśnie skończyłem tego questa z Waszym modem i miałem to samo. Pomijając to niewielkie niedopatrzenie PBW wraz z FCR i Scabbard Mod to kawał dobrej roboty! Robię sobie własnie refresh W1 i W2 aby płynnie rozpocząć przygodę w W3, który już czeka na kompie. :D

Pozdrawiam
 
Last edited:
Mała pomyłeczka... :p


Teraz pytanie zupełnie z innej beczki. Wiem, że nie do końca ten dział ale muszę spróbować bo może akurat ktoś mi pomoże. Gram sobie dzisiaj w W1 i spotkało mnie coś dziwnego, mianowicie straszne spadki FPS podczas walki. Jestem świeżo po upgrade komputera, wymieniłem GTX 560 Ti na GTX 960, wymieniłem pamięć RAM z 4GB (2x2) na 8GB (2x4), Wiedźmin 3 śmiga pięknie w rozdzielczości FullHD na proponowanych przez NVIDIA GeForce Experience ustawieniach (mix High/Ultra - bez wodotrysków hairworks, hbao+, itp) a tu z W1 takie cyrki...

Mam wgrane mody poprawiające teksturki (jakiś niemiecki texturmod oraz Hi-Res Character Models), FCR, Scabbard Mod oraz oczywiście PBW jednak mam wrażenie, że to nie one są winne ponieważ przed upgrade na słabszych podzespołach gra działała bez zastrzeżeń. Nie pomogło nic zmniejszenie ustawień graficznych, bo nawet na low w rozdzielczości 800x600 ten dziwny spadek FPS występuję. Odinstalowałem grę, zainstalowałem jeszcze raz ze wszystkimi modami na nowo i też nic... Normalnie gra chodzi na stałych 60 FPS ale jak tylko zaczynam walkę to z każdą kolejną serią ciosów łapę spadek aż spada do 5-8 FPS. NAwet jak skończy się walka i leżą już same trupy spadek nadal w tym miejscu cały czas jest. Masakra jakaś. :(

Odinstalowałem wszystkie mody, włączyłem na czystym W1 i problem jest jakby mniejszy, tzn spadek nadal jest ale z 60 na 30 FPS. Jak tylko wgram chociaż sam FCR to spadki znowu podchodzą pod 10 FPS lub mniej.

Procek i5 2500K kręcony do 4.2GHz ale sprawdzałem również na standardowych zegarach, też niestety nic to nie dało.

Miał ktoś podobny problem lub wie jak mi pomóc? Wygląda to tak jakbym miał paradoksalnie za mocny sprzęt na tą grę. :/
 
Last edited:
Miał ktoś podobny problem lub wie jak mi pomóc? Wygląda to tak jakbym miał paradoksalnie za mocny sprzęt na tą grę. :/
Nie potwierdzę ani nie zaprzeczę, bo się nie znam, ale na moim lapku (z kartą gtx 860m) druga część Wiedźmina chodzi dużo ładniej od pierwszej, więc nie mogę wykluczyć że stara gra dziwnie działa na nowym sprzęcie. Mody faktycznie czasem mogą coś skopać, może jakiś przypadkiem znalazł się nie w tym folderze co trzeba? Nie wiem, kurde, system? W sensie: masz Windowsa 8.1? Może spróbuj odpalić grę w trybie zgodności z XP?
A, i sterowniki. Może po prostu nie masz jakiegoś sterownika pod tę kartę?
 
Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to, że przed upgrade problemu raczej nie było, albo był ale nie tak odczuwalny bo do III Aktu doszedłem bez większych problemów... Dopiero teraz po zmianie grafiki i ramu walki stały się praktycznie niegrywalne. Ogólnie gra się bardzo dziwnie teraz zachowuję, bo jak tylko odwrócę się albo oddalę od miejsca walki to FPS momentalnie wzrasta.

System Windows 7 64bit, sterowniki najnowsze pod Wieźmina 3... To chyba wina silnika w grze, jakiś niedorobiony pod nowe technologie jest najwidoczniej. :(
 
Top Bottom