Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Novigrad daje masę możliwości i jestem pewien że zobaczymy co najmniej kilka scenek z piciem i luźnymi rozmowami. Taki klimat lokacji.


choc to chyba Skellige :)

by Novigrad nie wszędzie był taki kolorowy i wesoły, bo się zawiodę srogo.

 
Mi to brakuję tylko w tak wielkim mieście jak Novigrad czegoś na wzór Salamandry, jakiejś takiej mega rozbudowanej szajki zbierającej haracze, której ludzie baliby się wspominać za dnia i w nocy... Getta itp. Tylko tego mi jak na razie brakuję w nadchodzącym arcydziele...
 
Nie jest powiedziane ze nie będzie takiego elementu w grze


Wiem o tym, ale jednak sam fakt ;) (jak na razie jeden mało wnoszący screen, gdzie 3 bandytów kopię kobietę/mężczyznę) itp. Jednak coś takiego powinno się znaleźć moim zdaniem, nie mówię, że w takiej samej formie jak w W1, gdzie fabułą byłą na tym oparta, ale jednak liczę na to, że choćby i w którymś z DLC to wejdzie w życie...
 
Dlaczego wszyscy zakładają, że jeśli REDzi o czymś nie powiedzieli albo nie pokazali na jakimś materiale to znaczy że na pewno tego nie będzie w grze? :blink: Przygody w Novigradzie mają być utrzymane w klimatach płaszcza i szpady, ponad to mamy Dijkstrę, który aktualnie jest wpływowym gangsterem. Dla mnie to oczywiste, że możemy się spodziewać organizacji przestępczych działających w okolicy, nie muszą przed premierą powiedzieć wprost 'tak, będzie coś na wzór Salamandry z pierwszego Wiedźmina'.
 
Nic nie zarzucam REDom itp. tylko tego mi brakuję, jednak jeden screen to za mało, a jeden lub dwa questy poboczne w tym temacie jakoś również mnie nie robią, może coś na wzór Sezonu Burz i skradzionych mieczy? Zobaczymy ;) Ogólnie jestem bardzo ze wszystkiego zadowolony, czy to trawa czy to mechanika Geralta etc. bardziej skupiam się na zadaniach,. które już jak wiem będą bardzo rozbudowane, chyba otrzymamy najbardziej rozbudowane zadania poboczne w historii gier komputerowych. Jest się z czego cieszyć ;)
 
jest Chapelle
Czy ty sypiesz tutaj jakimiś spoilerami ?
Oby były jakieś fajnie zrobione zadania w miejskim, detektywistycznym stylu
Też na to liczę +intrygi jakieś. Mogą być polityczno-seksualno-religijne (eternal flame).

A ja bym chciał zobaczyć w grze Belleteyn, noc majowa.
No to będzie - tuż po premierze :)

Mi to brakuję tylko w tak wielkim mieście jak Novigrad czegoś na wzór Salamandry, jakiejś takiej mega rozbudowanej szajki zbierającej haracze, której ludzie baliby się wspominać za dnia i w nocy...
To też dobre.

Wiem o tym, ale jednak sam fakt (jak na razie jeden mało wnoszący screen, gdzie 3 bandytów kopię kobietę/mężczyznę) itp.
Widzieliśmy dopiero ułamek gry.
 
Czy ty sypiesz tutaj jakimiś spoilerami ?
Nie ma mowy żeby nie było w Novigradzie Chapelle'a. Ponadto kiedyś jakiś RED w jakimś wywiadzie się chyba wygadał o nim (ale nie jestem pewien, i tak już tego wywiadu nie znajdę więc musicie mi wierzyć na słowo :D )

To screen z VGXowego buildu, a na nim wszystko wyglądało klimatycznie i brudno, także wiesz... Nadal "ciemna strona Novigradu" stoi pod znakiem zapytania.
 
Last edited:
Tak odnośnie Novigradu, to mam nadzieję że dobrze wykorzystają tam cykl dobowy i za dnia będzie to normalne miasto, pełne przechodniów, kupców, itd. przemieszczających się głównymi uliczkami, oraz z masą bocznych uliczek, do których mało kto się zapuszcza, a które ożywają w nocy, kiedy to otwierają się "lokale" (podobne do szulerni z W1), w których za wysokie stawki można pograć w karty, powalczyć na pięści, itp., kupić nielegalne składniki, czy spotkać się z damą do towarzystwa. W takie miejsca strażnicy by się nie zapuszczali, a jeśli już, to tylko po to by trwonić żołd. Liczę na to że Novigrad w nocy będzie żył swoim nielegalnym i skorumpowanym życiem.
 
Chapelle pewnie będzie, ale jeśli chodzi o misje detektywistyczne to fajnie by było gdybyśmy nie wiedzieli o co chodzi.

BTW.
Czy aby miejsce Chapelle nie zajął dudu?
 
@Swooneb

Nie Dudu, a ten drugi mimik. Tak czy owak, oficjalnie można go nazywać Chapelle, bo i tak został nim na stałe i przejął jego charakter :p Dudu jest teraz Biberveldtem i dba w Novigradzie o interesy Dainty'ego
 
Last edited:
@Swooneb

Knuć pewnie nie będzie, ba, możliwe że będzie sojusznikiem Geralta. Tak czy owak dla opinii publicznej nadal jest to stary Chapelle z władzą i kontaktami. Więc pewnie będzie fajnym kołem napędowym zadań w Novigradzie.
 
@Swooneb

Knuć pewnie nie będzie, ba, możliwe że będzie sojusznikiem Geralta. Tak czy owak dla opinii publicznej nadal jest to stary Chapelle z władzą i kontaktami. Więc pewnie będzie fajnym kołem napędowym zadań w Novigradzie.
Ale watki detektywistyczne w jego kontekście raczej odpadają, gdyby dalej był bezwzględnym zarządcą miasta byłby ciekawszą postacią :p
 
A ja bym chciał zobaczyć w grze Belleteyn, noc majowa. Byłoby ostro

Zboczeństw się zachciewa! :D

[PISANKA]
Z doświadczeń szerokich rzesz społeczeństwa wynika, że królem dzikiego gonu jest źle dokiszona kapustka. Gon jest tym dzikszy im dalej do kibelka.
[KONIEC PISANKI]

"Gó*no i kapusta zawsze w parze idą - rzekła sentencjonalnie. Percival Schuttenbach - Jedno popędza drugie. Perpetuum mobile." :fury: ;)
 
Na razie wiemy, że będzie jakiś karnawał (bal maskowy) i pogrzeb, co dobrze wróży.
A mógłbyś podać źródło, bo jakoś nie kojarzę, chyba, że było w jakimś wywiadzie, którego nie czytałem/słuchałem.

Co do Novigradu, potencjał jest, i to bardzo duży. Fajne byłyby właśnie różne zmiany "wizerunku" miasta, tak jak na przykład:
Flotsam pod koniec Aktu I
Ciekawie byłoby ujrzeć miasto na przykład podczas jakiegoś święta czy zamieszek. Oczekuję też jakiś interesujących wątków detektywistycznych i kryminalnych, bo świetnie wpisują się w taki miejski klimat. Są jeszcze karczmy i zamtuzy. Bydzie co robić, to nie ulega wątpliwości.
 
Top Bottom